Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geri Döndüm!

2 posters
YazarMesaj
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Geri Döndüm! Left_bar_bleue82/100Geri Döndüm! Empty_bar_bleue  (82/100)

Geri Döndüm! Empty
MesajKonu: Geri Döndüm!   Geri Döndüm! Icon_minitimeCuma Mart 23, 2012 2:10 am

Geri Döndüm! Tumblr_ll77pxqmC51qdax0jo1_500

Patrica Isabel G'ladheon | 15 | Aydınlık

ÖZELLİKLER:
Patrica, zeki, cesur ve bir o kadarda iyi yürekli biri. İnsanların kötülüğünü istemez, kime ile küs olmaya yada kötü anlaşmaya dayanamayan, narin biri. Hatta bir keresinde, bir Slytherin ile arkadaş olmaya bile çalışmıştı. Ama çocuk kendi benliğinden kopamayıp, arkadaşlarının yanına geri dönmüştü. Fransız ve üç dil biliyor, Patrica. Genelde insanlar onu Pat diye çağırıyor ama o sorulduğunda Patrica denilmesinin tercihi olduğunu belirtiyor. Yediden, yetmişe herkesi etkileyebilecek biri. Hiçbir kötü alışkanlığı yok, ancak zayıf bir yönü var. Saklamaya çalışsa da kendini ele veren bir yön; acıma duygusu. İnsanlara çok çabuk acıyor ve siniri çok çabuk geçiyor. En nefret ettiği kişi ise, ağabeyi Lilou'yu öldüren, Richard...

KURGU:
Patrica henüz daha doğmadan, annesi ile babasını kaybetmiş. Nasıl mı? Bir savaşta. Karanlık taraf ile olan bir savaşta. Onun için, Patrica sürekli annesi ve babasının izinden gitmiş bi' genç kızdır. Annesi ve babası öldükten sonra evden çok uzağa, halasının yanına taşınıyorlar, ağabeyi Lilou ile. El bebek, gül bebek tarzı yetişiyor iki genç. Ama tek sorun, Lilou halasının etkisinde kalıp karanlık tarafa hizmet etmek istiyor. Zaten kardeşinin çok katı olduğunu bilen Patrica, Lilou'yu canından çok sevse dahi belli etmemeye çalışıyor. 11 yaşında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndan gelen mektup ile ağabeyi, Slytherin ikinci sınıf öğrenci iken, birinci sınıf olarak Gryffindor'a yerleşiyor. Ağabeyi bunu duyunca sinirleniyor ve onun varlığını reddediyor. Hiçbir şekilde ondan bahsetmeyip, karşılaştıkları taktirde, kafasını çevirip gidiyor Patrica buna çok üzülse de belli etmemeye çalışıyordu.
*Ağabeyi Lilou, Kutsal Direnişçiler adlı grupta göreve gönderildi ve binadaşı ve sınıf arkadaşı Richard John Lloyd tarafından öldürüldü.

RUH HALİ:
Patrica, gayet sakin ve mantıklı düşünen biri. Gryffindor özelliklerinin yanında, birde Ravenclaw özellikleri taşımakta. Çünkü, annesi bir Ravenclaw. Saf ve duru biri. İçki içse de, ne kadar içip, ne kadar içmeyeceğini bilen biri. Bazen, ağabeyinin genleri baskın oluyor ve egoist tarafları ortaya çıkıyor. Çok sinirlenmemesinin yanında, sinirlendiğinde gerçekten fena olur. Zekasını konuşturmayı sever ancak, ön planda durmaktan hiç haz etmez ve ukala insanlardan nefret eder.

ARADIKLARIMIZ:
+Bir BFF. Hiç ayrılmadığı, çok sevdiği. Bina fark etmez.
+Birkaç tane daha önce takıldığı arkadaşlar.
+Sevdiği bir profesör.
+Düşmanları. (Slytherin olabilir.)
+Hayranlık duyduğu bir büyük. (6. veya 7. sınıf):
Venetia Lynn Boleyn: Göz kamaştırıcı bir Slytherin olan Venetia, her şekilde Patrica'yı büyülemektedir.

Aklıma gelenler bunlar. Farklı kurgularda olabilir. Smile

En son Patrica Isabel G'ladheon tarafından C.tesi Mart 24, 2012 2:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado

Özel
Rp Puanı:
Geri Döndüm! Left_bar_bleue90/100Geri Döndüm! Empty_bar_bleue  (90/100)

Geri Döndüm! Empty
MesajKonu: Geri: Geri Döndüm!   Geri Döndüm! Icon_minitimeCuma Mart 23, 2012 10:47 am

Slytherin olsamda hayran olduğun bir büyük olabilir. :face:
http://desnaijer.tumblr.com
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Geri Döndüm! Left_bar_bleue82/100Geri Döndüm! Empty_bar_bleue  (82/100)

Geri Döndüm! Empty
MesajKonu: Geri: Geri Döndüm!   Geri Döndüm! Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2012 1:58 am

Eklediim. Happy

Geri Döndüm!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1000'den geri
» Muhteşem Geri Dönüş!
» Ünlü Başvuruları
» Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!
» (P.J.O kurgulu bir rp'dir.) JaCK ShePHarD Geri Dönüş