Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!

3 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Left_bar_bleue93/100Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Empty_bar_bleue  (93/100)

Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Empty
MesajKonu: Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!   Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 9:50 pm

Sevgili Dırdırcı Okuyucuları!

Ahh biliyorum ki hepiniz beni çok özlediniz, uzun zamandır yollarımı gözlüyordunuz. Hiç dedikodusuz hayat geçer mi? Artık bunun farkına vardığınızı bilerek, soluğu burada aldım işte.
Yeni yılda anlatılacak o kadar haber var ki, lafı uzatmadan bir an önce haberlere girişmek istiyorum. Aldatılanından, yeni aşıklara, yapılan tembellikler ve iki yüzlülüklere kadar, işte her şeyiyle dırdırcı yeniden karşınızda!

Önceki sistemimizden farklı olarak ise, yorumları artık haberlerin altına yapabilirsiniz. Dırdırcı Yorumları adlı kısımda ise "genel" yorumlarınızı bekliyor olacağız, Jeremy ile beraber. Burada ise sadece habere olan yorumunuzu belirtmelisiniz.

Unutmayın; her zaman en öndekiler hakkında konuşulur!

Özlenilen Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Left_bar_bleue100/100Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!   Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 11:25 pm

Değişiklik güzel olmuş, en azından her habere toplu yorum yapmaktan iyidir.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Left_bar_bleue99/100Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!   Beklenilen Aphrodith Geri Döndü! Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 12:31 am

Yeni sistemi çok beğendiğimi söyleyebilirim. Ama beni daha çok sevindirecek bir şey varsa eğer, o da yeni haberler olacaktır.

Beklenilen Aphrodith Geri Döndü!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aphrodith Arasia
» Geri Döndüm!
» 1000'den geri
» Ünlü Başvuruları
» Muhteşem Geri Dönüş!