Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gölgelerin Gücü Adına

YazarMesaj
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
Gölgelerin Gücü Adına Left_bar_bleue95/100Gölgelerin Gücü Adına Empty_bar_bleue  (95/100)

Gölgelerin Gücü Adına Empty
MesajKonu: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 11:19 pm

Gölgelerin Gücü Adına 6rrjz
sanırım.ilkbahar.ın.başındayız.2012
    Xealsia'lar olarak hepimizin varoluşu birdir; gölge. Hepimiz aynı kökten meydana gelmiş olmakla beraber birbirimizi kollarız ve aynı uğurda çabalarız. Siz insanlarsa, ah size gerçekten acıyorum, kendinizi gruplara bölmüş ve o gruplar içinde bile birbirinizle rekabetten ve birbirinizi dışlamaktan geri kalmamışsınız. Mugglelar, büyücüler; Safkanlar Bulanıklar; Beyazlar Siyahlar.. Siz birbiriniz içinde tartışırken bizim işimiz çok daha kolay. Her geçen gün kız ve erkek kardeşlerim doğmaya devam ediyor. Biz, hep beraber, sizin kavgalarınıza son vereceğiz ve tabi size de. Çok yakında her şey çok daha güzel olacak; yalnızca bize hizmet edenler kalacak.

Ve bu mevsimi ilkbahar olarak adlandırıyorsunuz evet, bizim ilk baharımız.

-Jean
    The Fourth Xealsia; Puppet of his Master.
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:
Gölgelerin Gücü Adına Left_bar_bleue95/100Gölgelerin Gücü Adına Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 8:32 am

13.mart.nisan.veya.mayıs2012

Sevgili Günlük,
    Bugün her şey çok sıradan, Xealsia köşkünde canımız sıkıldı, Niklaus'la beraber bi şarkı yaptık ve büyücülere adadık çok eğlendik. Tiana böylece daha da sıkıldı ama nakarat kısmında gülümsediğini gördüm inkar etmesin! Ve Queran, o sürekli dışarda, anlamadım gitti. Master of Shadow çok mu iş veriyor ona ki? Neyse gizli bir şeyler heralde. Master bilir işini, yerim onu, yok, dur bu sefer sadece mecazi konuşuyorum.. :3

Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 3:15 am

sıcak.bir.gün.2012

Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2012 6:20 am

Gölgelerin Gücü Adına Tumblr_lp0wf6Gaol1qjlbk2o1_500
ah.tatlı.sonbahar.2012

Xealsia olmak hakkında neredeyse her şeyi öğrendim. Ama bunu aptal bir günlükte paylaşacak değilim. Ancak şunu diyebilirim ki kimseden korkuyor değiliz. Bugünlük bu kadar. Artık sıra bende.

-JEAN:
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimePaz Tem. 15, 2012 7:22 am

Gölgelerin Gücü Adına 9rp41
ah.yine.aynı.gün.2012

Yeni başlayanlar için pratik gölge formuna dönüşme adımları.

1) Gidin bir gömlek buyun ve size daha önce gösterildiği gibi giyin.

2) Kollarınızı havaya kaldırın.

3) Gömleğinizin yakasını parmaklarınızla kavrayın.

4) Havaya çekin.

5) Kafanızı saklayabildiğiniz kadar saklayın.

6) Şimdi gözlerini yu-

Tiana: Jeean! Yeni gelenlerle dalga geçmeyi bırakıp evden çıkar mısın artık?
    Aah, kız kardeşimin bakışlarına karşı koyamıyorum. Hoşçakalın canlarım!
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 5:34 am

Gölgelerin Gücü Adına 9xx19
parti.günü.2012

Görüyorum ki canlarım, köşkümüz iyice kalabalıklaştı! Bunu kutlayalım! Tüm yeni kardeşlerime benden kucak dolusu sevgiler! Xealsia olmanın binbir türlü güzelliğinden önce söylemek zorundayım ki şu üst kattaki büyük oda benimki. Gelin PES atalım asdfg *büyücüleri bilmem ama muggleların işe yarar icatları var*

not:

gece de konsere gideriz tabi:
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 1:46 pm

Gölgelerin Gücü Adına 9zg32
gecenin.körü.2012

Düşünüyorum da şöyle bir kardeşim olsa biraz farklı gözle bakabalirim.. Ama ne derler bilirsiniz her oğlanın ilk aşkı annesidir. Ve ben bu konuda iddaalıyım. yine de ucunda kötü gözle bakabilitem va- yo, yo. kardeşim. kardeşsin. kardeş. BROTHERLOVE I WANNA YOUR BROTHERLOVE. Sevgili Günlük, bazen konuşabilmeni ve ben saçmalarken kapanıvermeni dilerdim. Ama şu tipe bir bak..

Gölgelerin Gücü Adına 9zfzs

ve şimdi:
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2012 12:51 pm

Gölgelerin Gücü Adına B1r28
something.that.you.can.t.see.2o12

We used to say
That we were
Brother and sister
We used to think..
Nothing, was ever better

Today I break, my promises
to stay out of the emptiness
Today let's make our promises
For tomorrow

We used to play
All the games
where no one's the winner
We used to laugh
And make lies
Some live in better

Today I break my promises
To stay out of the emptyness
for tomorrow

La lalalalala La lalalala la(....)
?????We used to swear
That we were
Brother and sister
We always knew
that you would take me out there
?????Today I break, my promises
To stay out of the emptyness
for tomorrow

La lalalalala La lalalala la(....)

THERE IS A BIG SPOILER HERE. BUT I WILL NOT TELL.
bu video kardeşlerim ve benim hakkımda ancak oldukça özet ve anlatması spoiler...
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 6:35 am

Gölgelerin Gücü Adına Tumblr_m8h7xrINNL1qip2gbo1_500
hey.hey.2012

Bazı şaşkınlık verici şeyler dünyanın en güzel şeyidir. Bugün bunu öğrendik. KARDEŞİM GERİ DÖNDÜ. Nic.

PS: Önceki hüzünlü sayfayı Jean bir daha görmemek üzere yırtmıştır. Defteri kimin bulacağı belli olmaz. Aslında yanlışla alıntı yapacağıma düzenlemişim silindi içim acıyor ühü.
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gölgelerin Gücü Adına   Gölgelerin Gücü Adına Icon_minitimeSalı Haz. 18, 2013 7:18 pm

Gölgelerin Gücü Adına Tumblr_mo7b26hHuY1qciizao1_500
the.day.i.came.back.2013

Son birkaç ay hiç şüphesiz tüm hayatım boyunca geçirdiğim en kötü zamandı. İnanın bana, bir gölge olarak oldukça uzun bir yaşam sürdüm ve sürüyorum. Bazılarının şuan yapamadığı şekilde… Son birkaç ay boyunca o okulda olmak, mide bulandırıcı olduğu kadar acıktırıcıydı da. Bu iki hissin aynı anda nasıl olduğunu size anlatmam belki biraz zor olabilir ama tam olarak öyleydi. Ancak bana söylenilen hariç hiç kimseye dokunmayarak ve gerekli olan bilgileri yeterince edinerek eve geri döndüm ve geri döndüğümde annemin gözlerinde gördüğüm gurur bile her şeye değerdi.

Dönmeden önce ilk olarak Niklaus’la aylar öncesinden konuştuğumuz gibi görevi tamamlamak için buluştuk. En güzel yeri için. Lukhasz’ı zaten ben halletmiştim geriye kalan yaşlı çift ise eğlenceli bir akşam avı oldu ancak küçük oğlanın Nik’den önce kurt tarafından avlanması beklediğim bir hamle değildi. Sorun değil. Oğlan ölmedi ancak biz kurtlarla ilgilenmeyiz; eğer çocuk ağzını sıkı tutamazsa onunla diğer kardeşlerim ilgilenecektir ki ağzını sıkı tutmasa bile ona inanacaklarını pek sanmam. Pek bir endişem yok. Küçük, eğlenceli bir av o sadece. Öte yandan çocuğun “Senin kardeşin benim.” diyerek yardım isteyişini halen anımsıyorum. Aylarca cevaplamak zorunda kaldığım tüm o saçma mektuplarını da… Lukhasz onun için gerçekten değerli olmalı. Şuan bunları düşünmemin nedeni ne bilmiyorum. Acaba, beden ikizleri arasında her hangi bir bağ var mı? Sanmıyorum.

Eve dönünce tüm eski ve yeni kardeşlerimle vakit geçirdim, evi sandığımdan daha çok özlediğimi söyleyebilirim. Aryna’nın tüm saçmalıklarını bile! Ve tabi ki Tiana’yı, ava onu çağırmadığımız için bize tatlı takılışlarını bile. Ayrıca günlük yazmayı da!

Ben Jean, şuan saat 03:41, eve geri döndüm ve yeni görevlere hazırım. Ayrıca, diğer sayfalardaki resimleri kim aldı?! Size günlüğümü karıştırmayın demiştim!

Gölgelerin Gücü Adına
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlığın Asil Gücü