Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vişne perisi gelmiş.

+6
Quentin Spencer Rodney
Alyssha Cassidy Malfoy
Ophelia Maia Poulin
Pierretta Qixinâ
Carmella Decartius
Euterpe Châtillon
10 posters
YazarMesaj
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue100/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (100/100)

vişne perisi gelmiş. Empty
MesajKonu: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 4:56 am

Merhaba efendim ben vişne perisi; nam-ı değer S, Euterpe, Sere, Queen S, Persephone ve nicesi. Asıl adıma gelirsek Serena. Ancak siz Sere falan diyebilirsiniz, daha hoş olur. Lisede son senesine adım atan bir ygs/lys-zedeyim. Şimdi benim durumumu anlayan insanları beklerim, gelin sarılalım. Maksat birbirimize destek çıkmak. Rpg'yi eninde sonunda bırakacak olmama rağmen hala kurgular buluyorum rpler yapıyorum. Bağımlılık deniliyor buna herhalde. Anadolu lisesindeyim, MF'ciyim. Lütfen bölümüme laf yok aşığım ben oraya. Hatta tercih edeceğim bölümlere bakarsanız normalde TM'ci olmam gerektiğini de anlarsınız. İç mimarlık okuyacağız umarım. İstanbul düşünüyoruz. Hayallerimin şehri, gelecekte yaşayacağım şehir. Duygulanıyorum böyle dediğim zaman. Ek olarak ikinci bölüm seçeceğim. Müzik elbette. Olmazsa olmazım. Bu yüzden diğer bir ismim Euterpe diye anılır. Müzik Tanrıçası/Perisi anlamında. Bir de unutmadan 'Yuterp' diye okunur. Çoğu kişi bunu sorun etti, ben sakin olmaya çalışıyorum ama sinirleniyorum eheh. Keman çalıyorum. Birazcık piyano birazcık da gitar bilgim var. Şan dersi alıyorum ek olarak. Bir de elbette çizim dersim var. Zor işler bunlar. Sayısal olup sanatla uğraşmak... Felaket efendim. Kitap okumayı, resim yapmayı, yazı yazmayı, müzik dinlemeyi, yürümeyi, gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi pek severim. Ama en çok matematik testi çözmeye bayılırım. Öyle böyle değil, çok deli çözerim. Kitap bitirmişliğim vardır bir kaç ay da, öyle de bir manyağım.

Sonra efendime söyleyim pek dizi izlemem ancak sıkıldığımda mecburi seyrediyoruz. Filmleri severim. Müzik olarak her tarz dinlerim. Ama Rock benim için ayrıdır. Iron Maiden, GNR, Metallica, AC/DC, Bon Jovi vs vs apayrıdır. Türkçe olarak Sıla, Gece, Emre Aydın, Şebo, Teo vs. Bir de rpglerde model takıntım var. Euterpe Emma'nın her şeyidir mesela. Öyle demeyeni dövüyoruz. Elameria'm Sıla'mdır. Joleigh Liv'dir. Serena adı altında olan karakterlerimin tek modeli ise Maggie'dir. Benim için ilk ve en sevdiğim nadir modellerdendir, değerleri vardır. Her neyse şu sıralar Türk modellere taktım ve aslına bakarsanız iyi kullandığımı düşünüyorum. Kimsenin üzerine alınmasını istemem ama rpg dünyasında en iyi Türk model kullanan üyelerden biriyim. Sıla, Nil gibi bir çok müzisyeni model olarak kullanmışlığım vardır.

Bir de GECE takıntım var benim. Onlar benim her şeyimdir. Bir ara model olarak alınmıştı benim Can'ım. Ortalığı birbirine katmıştım. Çünkü sonuçta üç yıl önce keşfettiğim bir grup (ilk çıkış zamanları tam ünlü olmadan hatta) üstelik rpg dünyasında ilk ben kullanmıştım falan. O yüzden o konularda biraz hassasım. Kendilerini de tanırım, pek severim. Beni müziğe teşvik eden bir topluluktur. Onları çok severim, buradan söyleyeyim belki duyarlar beni ahah. Özellikle Can başkadır hani dördü benim bebişim de olsa. Eee hani bana yeniden bir hoş geldiniz? ^^
Carmella Decartius
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Carmella Decartius

Lakap : Carmy.
Rp Sevgilisi : Conrad Hill.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue97/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 5:04 am

GEL BURAYA ÖPÜJEM. Hoş geldin meleğiiim. (:
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue100/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 5:54 am

hoş gelmiiş.
Ophelia Maia Poulin

Ophelia Maia Poulin

Lakap : Lune.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue96/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 7:52 am

Viyjineeeem *-*
YAREBİİİM DUSTINE o.o
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 7:56 am

Evet, bu kız benim kayıp ikiz kardeşim.
Ve şu kısmı daha önce bilmiyordum "Ama Rock benim için ayrıdır. Iron Maiden, GNR, Metallica, AC/DC, Bon Jovi vs vs apayrıdır." ANNEEEEEEEEEMMM AÇAYDIM GOLLARIMI GİTME DİYEYDİM.
Yirim. vişne perisi gelmiş. 2830501086
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 8:08 am

-Tuş bebekiiim. Carmella görünce bi Camene dedim.... Hüzün bastı. Hoş bulduk baş meleeem.
-Winter, çok soğuğuz şekerim. Winter is coming... Kaçın allama.
-GAYEM BEBEKİM ÖPTÜM HOŞ BULDUK. Bu Chace'li Dustine bebek.
-Herkesle bi ikizim, şeytan tüyü var bende Selin. Bak isimler de S falan bilmiyorum bebek. AY DİYEYDİN VALLA! Öptüm şekeriim <3
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue98/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 11:12 am

Şu uzun yazıyı bi kısalt artık, koparıcam kafanı bi gün valla bak. Tanışalım mı bu arada?
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue97/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 11:55 am

ege ünlünün gamzesi vişne perisi gelmiş. 2830501086

neyse, hoşgeldin Serena! Seni daha önce bir kere görmüştüm, ertesi gün gitmiştin gibi bir şey olmuştu :'( Umarım gitmezsin ve seni- HAH! Senin hakkında bildiğim bir şeyi şuan şeyttirdim. (Türkçe'yi ben öldürmedim şahitlerim var. Rolling Eyes) Yaptığın takımları görüp bayılmıştım hatta Quentin Spencer takımını senin yaptıkların arasında görmüştüm, o nedenle üstteki üye bana tanıdık geldi, sende bayadır tanışıyorsun demek ki! Evet, ben kısaca şunu dicektim; SELAM.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 12:06 pm

-Ahaha ben de seni seviyorum canem. Tanışalım, durduğun hata şekerim ehehe.
-Merabaaa kiiii. Ay yerim, biz seninle daha bi iyi tanışalım, ünlünü de yerim hani k5 Neyse partnerim görmesin döver ehehe.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 12:41 pm

Euterpe Châtillon demiş ki:
-Merabaaa kiiii. Ay yerim, biz seninle daha bi iyi tanışalım, ünlünü de yerim hani k5 Neyse partnerim görmesin döver ehehe.

ahaha ^^ aynen
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue90/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 4:56 pm

Euterpe'in kim olduğunu ve nasıl okunduğunu biliyordum şöyle bir ego yaptım okuyunce What a Face

Matematik sevmek? Deli gibi test çözmek? Keşke benim ödevlerimi sana verebilsem ya...

Bu arada merhaba, ben Kübra Happy

Silvian Ivanauskas

Silvian Ivanauskas

Lakap : Silver
Rp Sevgilisi : Adrian is my sexy lion.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue95/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 8:37 pm

Abi tanımadın ya beni aşk olsun. -.-
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 2:02 am

-Betül'cüğüm detay için kapını çalacağım, şimdi binadaş falan kurgu yapmamak olmaz şekerim değil mi? Ahaha.
-Gerçekten mi? Euterpe bilenleri görünce çok mutlu oluyorum, temeli atılan ve her yerde aynı karakterim olunca böyle ağlayasım geliyor ahah. Ben gidince dersiniz, bir Euterpe vardı efsaneydi falan. A-aa tatlım pm'den gönder çözerim ben. Yeter ki sayılar olsun işlemler olsun yardım ederim seve seve eheh. Memnun oldum Kübra'cığım Happy
-Şimdi bilemedim ama bir tahminim var. Söylesem mi tahmin ettiğim kişiyi? Embarassed
Silvian Ivanauskas

Silvian Ivanauskas

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue95/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 5:08 am

Söyle bakim -.-
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
vişne perisi gelmiş. Left_bar_bleue99/100vişne perisi gelmiş. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 5:09 am

Mesela Fatma desem? Doğru tahmin mi acaba?
Silvian Ivanauskas

Silvian Ivanauskas

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 9:53 am

Tabzi -.-
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: vişne perisi gelmiş.   vişne perisi gelmiş. Icon_minitimePerş. Mayıs 30, 2013 10:08 pm

Biraz yukarı taşıyayım ben bunu, yeni gelmiş gibi hissettim kendimi ondan asdfgh.

vişne perisi gelmiş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vişne perisi ~
» İyi ki doğdun vişne perisi. <3
» Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.