Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.

+5
Celia Annabeth Right
Alyssha Cassidy Malfoy
Markus Romochka
Aretha Henderson
Euterpe Châtillon
9 posters
YazarMesaj
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Left_bar_bleue100/100Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Empty_bar_bleue  (100/100)

Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Empty
MesajKonu: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 7:30 am

Utanç içindeyim haniii böyle foto koyasım gelmiyor güzellikleriniz yanında ama amaç mesaj sayısı arttırmak asdfgh şaka bir yana öyle ekleyim görmemişsinizdir beni bi görün haniii.

Bugünden tipim azıcık kayık aldırış etmeyiniiiz:

Sinop kalesiii, seviyoruz biz burayı hanii:

Nişan kına dinlemez orada oluruz yani, seviyorum böyle çeşit çeşit giysiler giymeyi o bakımdan:

Flört ettiğim çocuk karşımdaydı ağır tavırlı olduk azcık böyle çekme kızaam diyordum:

Şenlikten, en sağdaki ben oluyorum:

Meşhur şapkam ile ben:

Bizim klasik mekan işte:

İlk fotoğrafı andıran bir foto bir sene önce çekilmişti, işte ben; Bayan Kırmızı:

Küçükken erkek düşmanıydım ben evet, o zamanlardan teklifler alır bütün erkekleri döverdim:

Bu da böyle işte:

Bu da böyle lay lay lay:

Bacaklarımı sigortalattıracağım söz:

Bu işte aşkımla ben, diyorum inanmıyorsunuz çok seviyeli bir ilişkimiz var canlarım inanın yaniiğ:

Öyle yaniii çok öptüm her yorum yapanı ehe.
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Left_bar_bleue100/100Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 7:33 am

AŞKAAAAAAAAAM <3
Markus Romochka

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 7:56 am

gökçenin saçları <3<3<3<3<3<3....
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 7:59 am

AŞKİİİİT! <3

Gökçe ya... Can yapıştı belime, Gökçe'ciğim de uzandı ama can'ı gösterip beyim kızıyor şekerim dedim astı yüzünü o yüzden öyle mutsuz çıktı bebeğim Sad.(((((((((((( asdfghj.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 8:28 am

TİPİNE KURBAN OLURUM AŞKIM.
Markus Romochka

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 10:44 am

Euterpe Châtillon demiş ki:

Gökçe ya... Can yapıştı belime, Gökçe'ciğim de uzandı ama can'ı gösterip beyim kızıyor şekerim dedim astı yüzünü o yüzden öyle mutsuz çıktı bebeğim Sad.(((((((((((( asdfghj.
sen yanlış anlamışsın. o, ben de o karede yokum diye öyle canım yaa kdfghfdghdgdfg.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Left_bar_bleue90/100Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 1:43 pm

Dikkatimi çekenler 1. Gözlerin çok güzel. Çok çok güzel. Haddini aşmış o gözler. Sen onları ver bi bakiiim bana Happy
2. Bacaklı fotoğraftaki terliklerden kuzenimde de olması.

Böyle bi insanım ben de işte.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 10:27 pm

-Asıl ben sana kurban olurum aşkıım <3
-Sussana bi. Gökçe benim panpam bi kere, olsa bilirdim hayatıım. O tabii beni panpası gibi görmüyor ama Can kızıyor işte Sad. Kıskanç bi sevgilim var teanrım.
-Hıı tamam Sad. Teşekkürler amaa <3
X. Arybdis

X. Arybdis

Lakap : X.
Rp Sevgilisi : Yalnız. Korkutuyor bu koca oğlan insanları. Yalnız, çok yalnız...

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 10:30 pm

Hatın taş dağılın. What a Face Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. 3929217648
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 8:41 am

Sensin o taaaş <3
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Left_bar_bleue97/100Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2012 6:10 am

Primadonna demiş ki:
Hatın taş dağılın.
doğru söz vol2 Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. 3929217648
Vasileos Châtillon

Vasileos Châtillon

Lakap : Aklından bile geçirme!
Rp Sevgilisi : Marjy.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.   Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii. Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2012 9:54 am

Hiii yerim ben senii o sizin taşlığınız be güzeliiim <3

Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vişne perisi ~
» İyi ki doğdun vişne perisi. <3
» vişne perisi gelmiş.