Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Glow Of The Night | Margeaux D.

+7
Erica Mae Blewitt
Estrella Estévezia
Krystelle Bartoloměj
Vasya Petrakova
Euterpe Châtillon
Alyssha Cassidy Malfoy
Aretha Henderson
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue100/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (100/100)

Glow Of The Night | Margeaux D. Empty
MesajKonu: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:13 am

Glow Of The Night | Margeaux D. Tumblr_m85yfmvwkY1rqgu49

margeaux deschanteh / on yedi / slytherin / safkan / karanlık

"Her geçen gün daha da duygusuzlaşıyorum sanki. Kaskatı kesiliyor kalbim. İnsanlara acımıyorum. Bir şey mi oluyor bana anlamıyorum. Ama... Ama... Ama ben bilmiyorum, neler olup neler bitiyor kendi hayatımda! Sanki artık ipler benim elimde değilmiş gibi hissediyorum. Sanki ben bir kuklayım ve beni de bir yöneticim varmış, sanki beni o kontrol ediyormuş gibi hissediyorum. Hayatımı, davranışlarımı kontrol edemiyorum. Evet, kaderimi de... Her geçen gün, her geçen saat ve hatta her geçen saniyede tükendiğimi hissediyorum. Ölüme yaklaşır gibi sanki. Hayatın bana verdiklerini geri çevirir gibi... Ah, bilmiyorum! Belki de psikolojik desteğe falan ihtiyacım var?! Belki de anti-depresan artık iş görmüyor! Kim bilebilir ki? Ama hissettiğim ve bildiğim tek şey var: Artık ben, ben değilim. Kendi benliğimde kaybolup gittiğimi hissediyorum. Hayatımı yitirdim sanki. Ah, bir an öfkeleniyorum, bağırıp çağarıyorum, bir an da öyle seviniyorum ki biraz önce bağardığım kişiye sıkı sıkı sarılıyorum. Evet, sanırım problem bende. Hissedebiliyorum, artık her şey çok farklı. Şeytan beni almaya çalışıyor ama ben iyi bir kızım."
                  - Margeaux Deschanteh

- Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
- Slytherin, Altıncı Sınıf
- İngiltere, 26.05.1995
- İkizler
- Gecenin Parıltısı
  • Zengin, Karanlık, Slytherin.

Margeaux oldukça zengin olan Deschanteh ailesinin tek çocuğu. Deschanteh ailesi Slytherin soyuna dayanır, Marge de bununla övünmeyi pek sever. Ailevi özellikleri bakımından da tam Slytherin ruhlulardır. Soyağaçlarında ne bir muggle soylu-bulanık- nede melez bulunur, tamemen safkanlardır. Londra'da devasa bir malikanede yaşarlar. Margeaux'un annesi Emma Deschanteh, babası ünlü Adrian Deschanteh. Devasa malikanelerinde neredeyse 9 hizmetçi çalışıyor. Ayrıca, ailenin mugglelara karşı tarif edelemez bir nefreti var. Aynı salazar Slytherin'in binlerce yıl önce düşündüğü gibi, Hogwarts'ta sadece safkanların eğitim görmesinden yanalar. Deschantehler böyleler, peki ya Margeaux?

• Bencil, Ukala, Kendini Beğenmiş.

Bu kelimeler tam da Margeaux'u anlatıyor! Oldukça kendini beğenmiştir. Olayları hep kendi çıkarları doğrultusunda çözmeye çalışır. Sivridili yüzünden birçok kişiyi incitmişliği vardır ama o bunu umursamaz bile. İnsanları kullanmayı çok sever. Onları kullanır ve bir çöp gibi kenara fırlatır. İnsanlarla dalga geçmeyi sever. Hogwarts'ta herkes bir halt olma yarışına girmiş sanki, ama en kaliteli arkadaş grubu Margeaux'unkidir. Başkalarının gölgesinde yaşamaya katlanamaz. Başkalarının onu yönetmesine dayanamaz, başta daima o olmalıdır. Onun sevmediği insanları kimse sevmez. Bir nevi ikondur. "Yanmamak için yakacaksın." onun altın kuralıdır, insanları ele vermeyi çok sever. Şimdi, buradaki bazı özelliklere -di geçmiş eki ekleyeceğiz.

• Gerçek, Maskesiz, Margeaux.

Margeaux bu sene pek iyi değil. Eski birçok özelliğini barındırıyor tabii. hala bencil, ukala, kendini beğenmiş, lider ruhlu, dik kafalı, sivril dilli falan filan. Ama Margeux artık kendini eskisi gibi hissetmiyor. İnsanları incittiğinde kendinden de bir parçasının koptuğunu hissediyor. Ailesinin basıkısı bir yana, psikolojik olarak iyi değil. Anti-deprasan kullanıyor ve bunu bilen sadece birkaç kişi var. Garip garip rüyalar görüyor. kan ter içinde uyanıyor ve bazen kabusları öyle bir hal alıyor ki, kabusundan uyanamıyor, yatağında sabaha kadar çığlıklar içinde yatıyor.

Gifler:

En son Margeaux Deschanteh tarafından Paz Ağus. 12, 2012 5:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue100/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:17 am

• Yakın arkadaş çevresi. Okuldakiler bir halt olma yarışına girmiş sanki. Ama en kalitelisi Margeaux'un arkadaş grubudur!
    Euterpe Châtillon
    Alyssha Cassidy Malfoy
    Colton Phoenix

• Margeaux'un canını yaktığı birkaç kişi. Bina fark etmez. Margeaux'un ezdiği, ondan öç almak isteyen birkaç kişi. Elbette öç alma işi biraz sonra olacak. Karşılıklı anlaşamayacaklar.
    Catherine Lioness West [Can Düşmanı]
    Marcella Oswald

• Bu taş-hatta meteor- kızımız sevgilisiz kalamaz, yalan mı? Sevgili olur ya da böyle erkek arkadaştan biraz daha geri bir şey. İlk aşamalar diyelim.
    Holden Phoenix

• Tek gecelik gibi ama birçok gece de olabailir. Hep erkekler mi yapacak böyle çapkınlıkları? Sevgili Margeaux da uslu duran bir kız değil. O yüzden buraya erkekleri bekliyorum.
    Creon Grey Faithé

• Suç ortakları. Gizli kapaklı işler yapmalıyııız.
    Krystelle Bartoloměj
    Krystof Bartoloměj

• Okul öncesi çocukluk arkadaşı safkanlar. Ailesi safkan harici kişilerle görüşmesini istemiyorlardı.

• Marge'a hoş kız diiyebilecek birkaç erkek. Marge onlara kur yapacak ama avuçlarını da yalatacak hani.

• Ve aklınıza gelen özel kurgularla da gelebilirsiniiz. Çok da mutlu olurum hani.

Estrella Estévezia : Margeaux'un tırsak güzellerinden. Genç cadının kokrkuttuğu, ezdiği ve ulu orta aşağıladığı kızlardan sadece biri. Estrella'nın onu her gördüğünde kaçması da bundan kaynaklanıyor denilebilir.

Celia Annabeth Right : Marcella'nın yakın arkadaşı ve neredeyse tek kız arkadaşı. Marcella'yla takılan birini Marge nasıl sevsin? Aslında Celia'yı sevebilitesi olan Marge, her şeye rağmen Marcella yüzünden yakınlaşamıyor bir türlü. Marcella'nın dolsurmasıyla Celia'da ondan hoşlanmıyor tabii ama son zamanlarda Marge'daki değişimi-gelişimi- fark ettikçe ona yardım etmek istiyor. Marcella izin vermiyor tabii ama Celia artık ikisi arasında kalmaya başlıyor. Kolay gelsin güzelim. İki sürtük arasına sıkıştın kaldın, hangisinden taraf olacaksın bakalım.

Quentin Spencer Rodney : Quentin'in İngiltere'deki amcasıyla marge'ın babası oldukça iyi dostlardı. Bu sayede tanıştılar daha Hogwarts'a başlamadan önce. Margeaux, ailesi safkanlar dışında imseyle görüşmesine izin vermediği için etrafındaki uşaklar dışında pek de yaşıtı büyücüleri göremiyordu. O yüzden Quentin onun ilk gerçek arkadaşıydı. O küçük yaşta kalbi ona o kadar ısınmıştı ki, Hogwarts'a başlayıp, 4 senelerini de beraber geçirdikten sonra çıkmaya başlamışlardı. Tam birbirlerine bağlanmışlardı derken Margeaux'un gözünün açılmasıyla ayrılıyorlar tabii. artık Marge'ın gözü daha yükseklerde. Birçok erkekle beraber olduktan sonra Marge'daki değişimi fark eden Quentin ile tekrardan yakınlaşırlar. Artık dert ortağı Quentin var marge'ın hayatında.

En son Margeaux Deschanteh tarafından Ptsi Eyl. 03, 2012 11:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:22 am

Bu taş-hatta meteor- kızımız sevgilisiz kalamaz, yalan mı? Sevgili olur ya da böyle erkek arkadaştan biraz daha geri bir şey. İlk aşamalar diyelim. Lö lö lö burası Holden'a aitti.
Colton da çok yakın arkadaştı.

Benim Sly ekibi meşhurdur Krystelle, Alyssha, Krystof filan. Ne yapsak bilemedim şimdi bunlarla. Bunlar kocaman erkekli kızlı bi gruplar.
Krystelle sürekli güler yüzlüdür ve herkesle iyi anlaşır.
Krystof dünyaya gelmiş en taş ve eski rekortmen çapkındır. afhasjf
Alyssha Slytherin Prensesi diye geçinen, karanlığın dibine vurmuş şahsiyet.

Umm başka düşünüyorum.
Marcella ile anlaşamasınlar, doğal olarak. Marcella kızların hiçbirini sevmediğinden, seninle de anlaşamaz. Sürekli arada gerginlik rüzgarları eser. Oswald soyadı bu arada.

Natalia ile de bir şey yapalım, Doutzen ve Lindsay'in çok fotoğrafı var beraber. asgfha Natalia Miloslova, kızımız Slytherin olmak istersen evini terk edip, kaçarak Hogwarts'a gelmesi sonucu oluşan deli cesaretiyle Gryffindor'a gitti.
Kızımız Slytherin erkekleriyle takılır. Krystof, Xavier filan.
Alyssha ve kız ekibini hiç sevmez, hayatta anlaşamazlar.

Öyle işte. Hadi bulalım bir şeyler. Razz
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:23 am

Yerim belli mucuk.
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:35 am

Alyssha Cassidy Malfoy demiş ki:
Bu taş-hatta meteor- kızımız sevgilisiz kalamaz, yalan mı? Sevgili olur ya da böyle erkek arkadaştan biraz daha geri bir şey. İlk aşamalar diyelim. Lö lö lö burası Holden'a aitti.
Colton da çok yakın arkadaştı.

Benim Sly ekibi meşhurdur Krystelle, Alyssha, Krystof filan. Ne yapsak bilemedim şimdi bunlarla. Bunlar kocaman erkekli kızlı bi gruplar.
Krystelle sürekli güler yüzlüdür ve herkesle iyi anlaşır.
Krystof dünyaya gelmiş en taş ve eski rekortmen çapkındır. afhasjf
Alyssha Slytherin Prensesi diye geçinen, karanlığın dibine vurmuş şahsiyet.

Umm başka düşünüyorum.
Marcella ile anlaşamasınlar, doğal olarak. Marcella kızların hiçbirini sevmediğinden, seninle de anlaşamaz. Sürekli arada gerginlik rüzgarları eser. Oswald soyadı bu arada.

Natalia ile de bir şey yapalım, Doutzen ve Lindsay'in çok fotoğrafı var beraber. asgfha Natalia Miloslova, kızımız Slytherin olmak istersen evini terk edip, kaçarak Hogwarts'a gelmesi sonucu oluşan deli cesaretiyle Gryffindor'a gitti.
Kızımız Slytherin erkekleriyle takılır. Krystof, Xavier filan.
Alyssha ve kız ekibini hiç sevmez, hayatta anlaşamazlar.

Öyle işte. Hadi bulalım bir şeyler. Razz
Holden, Colton, Alyssha ve Marcella'yı ekledim, diğerine de de bulalım bir şeyler. Mesela, Krystelle yakıın arkadaş olabilir diğerine aklıma bir şey gelmiyor. Sad. Beyin fırtınası yapalıım.
ps. Krystof tek gecelik olabiliiiirs.

Euterpe Châtillon demiş ki:
Yerim belli mucuk.
Tabii ki <3

En son Margeaux Deschanteh tarafından Paz Ağus. 12, 2012 5:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:42 am

Krystelle'da tam suç ortağı tipi var meselaaa. Birlikte gizli kapaklı bir şey karıştırmış olabilirler, o sırada da Krystof da dalar, peşlerine takılır. Üçü bi macera yaşarlar. Razz
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:46 am

O halde ikisini de suç ortaklarına ekliyoruuum.
Vasya Petrakova

Vasya Petrakova

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue94/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:12 am

EE, BU KADAR MII?
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue99/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:14 am

Ben kurgu hakkımı doldurdum burası için sanırım. sdfgh
Vasya Petrakova

Vasya Petrakova

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue94/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:16 am

Ehe, eklemediğim kaldıysa daha eklerim skjkhsjhgf.
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:28 am

Aaaamaaaa ahniii niye boş burası ha, niyeeee? Evil or Very Mad
Estrella Estévezia

Estrella Estévezia

Lakap : Esty.
Rp Sevgilisi : *

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue99/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:35 am

Beni korkut sen *-*
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:37 am

Karşılıklı anlaşmazlık mı olsun yoksa Esty Marge'a iyi davransın ama Marge hep ezsin mi?
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:44 am

Yok, direk Marg ezsin Esty'i. Esty'de korksun asdfgh. Bildiğin korkup kaçsın seni gördüğünde. Korkak o biraz.
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:57 am

Tamamdır eklediiiiim Happy
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue90/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:49 pm

Tek gecelik gibi ama birçok gece de olabailir. Hep erkekler mi yapacak böyle çapkınlıkları? Sevgili Margeaux da uslu duran bir kız değil. O yüzden buraya erkekleri bekliyorum.

demişin ben de Grey'i oraya atmışım. Sonraaa...

Henüz aktivasyon şeysi gelmemiş Gryffindor hatunumla düşman olun. O kızın olayı derin derin desderin olacan bir açayım Happy
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:53 pm

Grey'i ekledim. Taş kızını alınca gelirsin yine buraya, eklerim ben de. Celia ile de... Celia Marcella ile yakın arkdaştı galiba, değil mi? Galiba ama, hatırlamıyorum yani Razz Öyleyse, Marge Celia'ya sinir olur ama Celia ona yumuşak davranmaya çalışır. Marge ve Celia aslında sadece Marcella yüzünden öyle çok yakın değillerdir ama araları yine de fena sayılmaz. Marge Celia'ya Marcella ile takıldığı için falan sinir olsun? sklljskjf
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue90/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 8:58 pm

Olabilir ama Marge Cel'e sinir olursa Cel durmaz savaş ilan eder gizliden gizliye.

Celia Marge'daki düzelmeyi fark etsin, önce dengesizleşmeyi ardından gelen değişimi. Ve Marge'ın yanında olmak istesin. Çünkü o da aynı yoldan geçiyordu. Ama Marcella'yla arkadaşlığı buna engel olsun. Üçü bir araya gelince ortada bir şamata peyda olur. Marcella'yla birbirinize sudan bir sebeple saç baş - sadece atışma bu abartıydı - girerseniz, suçlusu da ben olursam...

Saçmalamaya başladım di mi?
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 9:03 pm

Yo hiç de saçmalamaya başlamadın, gayet iyi Happy Yani Celia Marge ve Marcella arasında kalsın. Belki ikisinin arasını bile düzeltirsin slkjsskjklf. Happy
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 9:08 pm

Arada kalır ortalığı dağıtırım bir de.

"Üstüme gelmeyin uleeeeyn!" Shocked Razz

Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 9:09 pm

Ahah tamam. Ekliyorum o zaman Happy
Catherine Lioness West

Catherine Lioness West

Lakap : Catherine hariç her şey.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 10:10 pm

Can düşmanın olacağım Marge. Can düşmanın.
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 9:36 pm

Hiç uğramayın zaten buraya.....................................
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Glow Of The Night | Margeaux D. Left_bar_bleue97/100Glow Of The Night | Margeaux D. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 10:01 pm

Ups. Bizim kurgumuz yok. Eğer Slytherin olmasaydın tek geceliklere eklerdim de oğlanın tercihleri var ve yılanlar bunun arasında değil. So, kom. Uhm.. Bak şimdi, bir dersde eş olmak zorunda kalıyorlar ve ikisi de şu moddalar -> -_- . ve ikisi de bunun hayatlarının en sıkıcı dersi olduğunu düşünüyorlar ve her hamlede birbirlerine laf sokuyorlar.Ve dersin sonunda kitapları karışıyor. Fak no, Hans başkalarının notlarına elini sürmez ama cici kızımızın yanlış şeyler okuması bir ihtimal. İnan bana hiç hoş değil *-* fak. no.

EDIT: HANS'DAN YAZDIM SANMIŞTIM.

Jack, Jack'i sev sen. Ortak salonda iyi muhabbetiniz olsun baya eğlenin. Görenler kıskansın.
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Glow Of The Night | Margeaux D.   Glow Of The Night | Margeaux D. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 10:04 pm

Evet kurgu böyle olsun madem huhhu. Yalnız, şimdi eklemeye üşendim, sonra eklerim :?

Glow Of The Night | Margeaux D.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Deschanteh, Margeaux.
» deschanteh, margeaux.
» Yeni Yönetici, Margeaux Deschanteh.
» SLYTHERIN NIGHT.