Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimim ben?

+27
J. Elijah Heischmann
Freja Axel
Xavier Shane Raymond
Marko Maksimov
Chanel McCracken
Oscar Greenslade
Valentine Kingson
Galatea Cynnton
Demon
Nils Wójcik
Zendaya O'Brien
Daenerys K. F. Landers
Marshall Bruce Matters
Niklaus
Silvian Ivanauskas
Ares E. Archilles
Jack Stepanoviç Karenin
Stephan Miloslov
Catherine Lioness West
Celia Annabeth Right
Elizabeth Dunham
Carmella Decartius
Medalainé Black
Erica Mae Blewitt
Gordon Campbell
Primus L. De Luna
Hans Finn Landers
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Demon

Demon

Lakap : I am fire, I am death.
Rp Sevgilisi : Aphrodite.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Kimim ben? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2012 7:54 am

Ayağını denk al çocuk, eğer Aphrodite duyarsa yakarım çıranı derim -valla yakarım olum ateşten yapılmayım ben- ama benden önce o yakar.
Seni de evladını da- DEDE OLUYORUM OYSA DAHA YENİ BABA OLDUM *dizginlenemeyen ergen duyguları*
Oğlum şeytan bu, herif karizma.
Geri dönüyoruz beyler.
AYAĞINI DENK AL ÇOCUK.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2012 9:18 am

Evet, o adam; benim babam.

Devil babam demiş ki:
DEDE OLUYORUM OYSA DAHA YENİ BABA OLDUM
___
    Bi de bana sor, ÇOCUK OLUYORUM OYSA YENİ BABA OLUCAKTIM.
    not: ergenler çok yaşasın.

'ayağını denk al' derken?:
Neyse, ayak denk alınır:
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 5:20 am

Dracarys'le bir fikrim var derkeeeen? Derkeeen? Hııı?
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 5:43 am

Çocuk devilin çocuğu annesi o doğarken ölmüş ve basit bir doğum değildi tahmin edebileceğin gibi, biraz gereğinden fazla hızlı kanlı vahşi ölümcül bi şey. Biyolojik konuşmak gerekirse bebekteki Devil DNA'sı annesin muggle vücuduyla oldukça uyumsuzluk gösterdiği için anne vücudu bebeği reddetti ve güçsüzleşti ancak anne güçsüzlerinirken bebek olması gerekenden 9 ay 10 gün daha hızlı bir şekilde anneyi kullandı, sonuç olarak elimizde nur topu gibi bir bebek varken ölü ve buna dayanamamış bir anne vardı.

Çocuk anne karnından ayrıldığında uyumsuzluk yaşayacağı başka bir canlı ile etkileşimde olmadığı için normal bir duruşa sahip.

Annesi, Heidi *çok masum bir isim Peter'le evlenemeden Damon'a düştü yazık oldu..*, o durumdayken dağdaki klübe eve Damon*bana Hades gibi geliyor bu herif* bir iblisini gönderip bebeği aldırttı çünkü hayatta kalmayı-doğmayı- başarabilmiş bu canlının zamanı gelince işine yarayacağına inanıyordu. İşte bu sahnede na burda- Dracarys o gelip beni alan iblis olabülür mü? İblislerin yaşı yoktur zaten.

Günün birinde Hans yarı şeytani olduğunu öğrendiğinde Dracarys'ında onunla ilk ilgilenen insan kişi olduğunu öğrenecek. Belki bu süre içinde oğlanla aralarında ufak bir bağ olmuştur, hatun sonuç olarak hiç büyümüyor.

Günün birinde -bakınız o günü biliyorum ama diyemem şimdi- Hans'a bu konu söylenecek o zamanda seçim yapması gerekecek.
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 6:06 am

Dracarys'in kurgusu ömrümü çürüttü. Bu arada kurgunu sevdim.

Şimdi bizim Dracarys en eski en güçlü ve en sadık iblislerden birisi. Dünyaya uyum sağlamış gayet güzel verilen görevleri yapıyor, öldür diyorlar öldürüyor falan. Sonra Adnan'la tanışıyor bu herife fena kapılıyor bu özürlü. Adam zeki çünki. Falan filan fişman... Arası Adnan'ın ilanında senle de alakası yok bu durumun geçiyorum. Bunu cehenneme atıyorlar. (işte bu kısımda Adnan'laydı).

Derkeen bizim Damon senin anandan çocuk peydahlıyınca beni oradan çıkarıyor git şu çocuğa da bak diyor. Dracarys de seviniyor tabii "Beni cehennemden çıkardıııı" diye ne derse yapıyor. Ama bunla da kalmıyor Dracarys ara ara gelip seni kontrol ediyor, yetimhanedeyken de Hogwarts'tayken de.

Hans F. Landers demiş ki:
    Kurgum geldi! Hı-hı *-*

Bakın şimdi Reine'yla ne olabilir Hans'ın arasında denmişti dün, küçüklükten kalma bi şey dedik.. Onu düşünürken aklıma bakanlık kurgusu geldi. Çok konuşucam kendinizi hazırlayın.

Küçükken -12 yaşlarındayken- Hans'ı bir Hogwarts'dan Professör evlat edinmişti, aradan bir ay anca geçti ki. Profesör ve eşi evde ölü bulundu. Çocuk tüm katliamı gördü ancak saklandığı yerden çıkamadı ve katil de onu gördü ancak pis bir sırıtşla oradan yok oldu sadece.

Hemen ardından bakanlıktan iki kişi geldi, biri Reine diğeri Henry diye düşünüyorum şahsen. Tuhaf bir ölüm olduğunu görüyorlar lakin çocuğa sordukları sorulardan mantıklı bir cevap alamıyorlar ve sonuç olarak 17 yaş altı çocukların öfkesinin ne büyük sonuçlar doğurduğunun ayrı bir örneği olarak bu yalancı çocuk suçlu görülüyor. Özellikle Henry, çocuğun tek bir lafını bile dinliyor görünmüyor ve en son yargılanmak için bakanlığa götürülürken oğlan dürüst mavi gözleriyle bayan bakanın gözlerinin içine bakarak tek bir laf ediyor. "Ben yapmadım." Yine de ona inanılmadığı için yargılarınıyor yaşı küçük olduğu için salık veriliyor ve bayan bakanın isteği üzerine ve Henry'nin az bulunan merhameti ile bu haber özellikle Gelecek Postası olmak üzere kimseye söylenmeden ortalıktan sessizce kaldırılıyor. Ve mevzu kapanıyor sözde. *oğlana illet olan bir bayan profesör iyi olurdu ölen profesörün eski dostu**neyse RP ilanı değil burası bakın.

Henry neredeyse 6 yıl olan bu olayı yeniden ortaya koyuyor çünkü küçük oğlanın anlattığı gölgemsi yaratıklar artık doğru. Henry çok piçtir demiş miydim, neyse.

Eski Professör evine gidebiliriz Londra'da ardından neden onlar diye araştırabiliriz. Şu Hans denen çocuğu tekrar bi göz altına alabiliriz. Milites Solis'le itibata geçebiliriz ve belki bir NPC'mizi kurban veririz. What a Face Bakanlığız biz, nerde ekşın orda biz.

Bence kurgu hoş oldu. Siz nasıl buldunuz? Kimim ben? - Sayfa 3 1465605691

Remember it? Aslında o gölgemsi değil alevimsi yaratıktı senin profesörü öldüren! onları öldüren bendim Hans! Ama sadece senin iyiliğini istedim. Seni kontrol etmeye geldim o gece ama -- burayı sen bul-- yüzünden profesörü öldürdüm. Sonra da bakanlık olayına geçtik tabii ki. Ehe ehe.

Okuyabildiysen cevabını bekliyorum Happy
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 6:30 am

Hans Dra'nın kendisini böylesine gözlediğinden haberdar değil tabi. YAY! Bu da Hans'ın hayatının neden bu kadar ıvır zıvır gizemle ve problemlerle dolu olduğunun ufak bir nedeni olur. Hatta bir RP'de karşılaşıp öylesine konuşmuşlarsa da günlük basit insanlardan sanmıştır. Well, If I kiss you? (ikimizde şeytani olduğumuz için fazla ateşli olur sustum.)

-Hans
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 6:33 am

you can kiss me baby. Like a Star @ heaven ama dövmelerini sevmeyen bir ben varım sitede herhalde. gerçi bunu Hans'a söylüyorum.

-Dracarys.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 6:40 am

Anne yüreği tabi dövmeler yapıldıktan sonra o çocuğa nasıl iğne batırdın diye dövmecileri öldürmüşündür sen Happy Hans diyo ki "Yes I will kiss you" sdfgh
Valentine Kingson

Valentine Kingson

Lakap : Vale.
Rp Sevgilisi : Freja.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 4:32 am

Silvian Thunder'dan ayrıldı Adrian'la çıkyıo k5k5 ADRIAN HANİ FINNICK.I OYNUCAK YA HANİ O *-* Gryffindor'dur canem. Kurguyu ona göre düzenle k5k5
Paris rav. onunla da kanki olun lan. çekik mekik ama iyi dosttur.
Mabelle ile bilemiyırım. Sakin, sessiz bi kız. <3
Eugene var la lşfkhglfjdlk düşman olun o ye. sende 7.mişsin iyi kapışırsınız Happy
Bu karakterim yeni bak. Happy Alaycı, geçimini hacker.lık yaparak kazanan bi tip. lkjdglkdjgsl valla karakterim hakkında çok şey biliyorum desem yalan olur lkdfjglkdfj
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 1:29 am

• Silvian; düzenlenecek ''
    Adrian vs Silvian hakkında görüşler;
    Hans: İşte benim kızım! Aferin sana! YAAY.
    Betül: Thunder'ın sevgilisi yok. Yakında Selin Thunder'ı da kapatır. Royce da yok. Hani biz muhteşem üçlüydük. Zavallı Jack'im. I feel whole alone! :crying:

PS: Adrian'la kurgumuz yoh O.O

• Paris; yup. yaşıtız da hem? Hans zekidir hem hatta 3. sınıfta okul birincisi olmuştu. Yani, şey, gel seninle çocukluktan tanışak. 2. sınıfmışız kütüphanede tanışmışız kaynaşmışız işte. Hans için yerin ayrıdır. İyi dostuz.

• Mabelle; şu Huff değil mi o? platonik olsana bana! derdim de çok bencil bir kurgu olur da olsana la! Hans'ın evlendiğini veya bebeği olacağını herkesden saklıcaz zaten yani ikinci dönem bir RP'de gel açıl bana, elim ayağım birbirine dolansın.

• Eugene; Stepan'ı sevmiştim. Gitti Slytherin oldu. Sonra senle kanka oldu, içim yanıyor. Seni Goyle gibi görüyorum ve sen de beni.. Ron.

• Valentine; çok yarıtıcı bir kurgu buldum -> Sly lö düşman.

uygunsa ekliyoğrum! Happy
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Rp Sevgilisi : EPRIL GALP.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue98/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 1:56 am

Gordon ben sen bir de kim vardı Lioness mi Happy bizler dream team i oluşturuyos o yeah *gözlüktakar*
Chanel McCracken

Chanel McCracken

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 3:36 am

Kurgularının yazılı olduğu yerde nerde benim Phoenix'im Shocked
Chanel Gryffindor yedinci sınıf yeah 7 senedir aynı okulda aynı binadasınız e bunlara kurgu lazım değil mi bence evet. Chanel'in nasıl biri olacağı hakkında pek bir fikrim yok ama sonuçta Gryffindor öğrencisi meraklı cesur iyi kalpli biri olur muhtemelen. İlk yıllarında Hans buna sataşmış olabilir böyle başlar arkadaşlıkları bu böyle devam eder sürekli birbirleriyle uğraşırlar atışırlar falan ama bilirler içlerini severler birbirlerini.
Şuanda korkudan düşünemiyorum çünkü odamda örümcek var!
Marko Maksimov

Marko Maksimov

Lakap : Tam adını tercih eder.
Rp Sevgilisi : Irina. We're Russian, baby.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 3:39 am

abi ldşksgldkjglşks paris okey, mabelle için olmaz. Şöyle bişi var ama aslında olur lan 0-0 bunun sahte arkadaş çevresi var yani arkadaşlarmış gibi görünüyolar ama aslında değiller -.- bu kız forever alone olduğundan onların yanında ezik kalmamak adına diyo benim sevgilim çok yakışıklı felan. sonra kızlar inanmıyolar resim istiyolar buda tatildeyken bi çocuğun resmini çekiyo. çocukta hogwili çıkmasın mı?! öyle yani. mesela aslında sana aşık ama açılamadığı için başka bi çuçuklan sözde sevgili oluyo. Happy diğerleri de uygunduuur <3

bu arada bff.en var mı la. gryli bi çuçuk açabilirim -tabiialeyünlüsünükullanmamaizinverirse-
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 3:52 am

Paris 6. sınıfmış :/ ona göre düzenledim.

Oscar, benim BFF'm Gordon. Hans öyle gruplaşmaları pek sevmiyor. Seninle zaten çok şükela geçiniyoruz ona göre bir şeyler karaladım hem bir yaş küçük olduğun için BFF olayı biraz zor. VE VE sana 6. sınıf yatakhanesinde YÜREKTEN başarılar diliyorum. İki gay var olum Shocked Arada korkarsan bizim kapıyı çal bi yer ayarlarız tamam. metin ol.

Mabelle, açıl bana elim ayağım dolaşsın. Ben huffları üzmeye kıyamıyorum biliyo musun hem hem dediğim gibi selin görmeden kabul edersen bir RPlik hoş bir kurgumuz olur. Ve bana açılamadığı için başka çocukla sözde sevgili oluyor derken? yapmasın öyle. arkadaşlarını kandırır. o çocuğu oyalar. ben farkında bile olmam. Şöyle olsun; aynı Ginny malının Harry'e yaptığı gibi bir süre sonra gelir, "mal, seni kıskandırmak için neler yaptım hala görmüyosun, seviyorum seni idoit!" der. bknz. el ayak dolanması.

Phonenix, ekliyorum <3
kardeşini de ekliyim mi?

Chanel, eheh eheh ben seni örümceklerden korurum. dördüncü sınıfta sihirli yaratıkların bakımı dersinde
örümceğimsi şeyler vardı, senle ben eşleşmiştik sen yaratıkları görür görmez reflex gibi bana sarıldın. Öyle başladı işte bu hikaye.. Sonra bir keresinde de Sly'ler dalga geçiyor diye ben atar yapmıştım. Bi keresinde sen beni cezaya kalmaktan kurtarmıştın. Anılarımızı saysam roman olur ve sanırım şuan.. *cümleyi tamamlasana pliiiiz*

Fatma, Gordon var ya, Hans'a BFF gerek yok sağol Happy
Xavier Shane Raymond
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Xavier Shane Raymond

Lakap : Xavie. -evet tek bir harf fark ediyo asdf-
Rp Sevgilisi : Alyssha.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 3 Left_bar_bleue98/100Kimim ben? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 4:16 am

Emin ol burayı görüyorum. sahfjaskfas
Ama bunların yakın arkadaş grubu var ki zaten, Gordon'ın kurgusunu oku. Razz
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 4:20 am

Link at desem döversin dimi.. neyse gidip okuyım bari ve şey millet,
KİMİ BULDUYSAM EKLEDİM. GİDİN OKUYUN MEMNUNSANIZ PEK ALA <3

Xav senle ne olalım. Aksiyonlu bir flaşbek çok şükela olur. bilirsiniz seni severim YAAY
Marko Maksimov

Marko Maksimov

Lakap : Tam adını tercih eder.
Rp Sevgilisi : Irina. We're Russian, baby.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:20 am

Yok Mabelle o oduna aşık olacak. SENİ SADECE KULLANACAĞIM NİHOHOHOHOHO
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:33 am

WELL, BEN DE PUNKÇI KADINI SEVCEM
Freja Axel

Freja Axel

Lakap : Frey
Rp Sevgilisi : FATMA BANA CALEB AÇIYO HOBAREEEY

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:37 am

Spoiler:
Aaa Hans! <3
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 7:20 am

Aaa, Freja! <3
Spoiler:

J. Elijah Heischmann

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 7:35 am

Lockie Scott diye bir karakterim var. Kendisinin şu anda bir sevgilisi var sarkmayacağım yani baştan sevgilinin yüreğine bir su serpeyim dedim dslakfm
Şimdi ilanıma baktım da... Gordon ve Hans'la gayet askerlik arkadaşı gibi kurgumuz varmış ama;
Diyorum ki -tam Lockie'nin gözünü alacak tiptensin- bir zamanlar, bir zamanlar dediğim gerçekten çok önceleri. Ufak, 13-14 yaşlarındayken -hadi 12 de diyelim- yaşındayken Lockie senden kısa bir süreliğine hoşlansa, daha sonra bunu hatırlayıp seni her görüşünde gülse olar mı? Platonik takılır, ertesi sene gelince unutmuştur bitmiştir ama şimdi gayet bira içip erkekçe muhabbetler ettiğin biri olduğu için aranızda "kanka sen eskiden ismail yk dinlerdin lan?!" geyiği gibi olur, gülersiniz gibiler gibiler...
Daenerys K. F. Landers

Daenerys K. F. Landers

Lakap : Danny.
Rp Sevgilisi : Hansacle.

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 7:47 am

Oy yerim resmi, oy oy oy.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:04 am

J. Elijah Heischmann demiş ki:
Lockie Scott diye bir karakterim var. Kendisinin şu anda bir sevgilisi var sarkmayacağım yani baştan sevgilinin yüreğine bir su serpeyim dedim dslakfm
Şimdi ilanıma baktım da... Gordon ve Hans'la gayet askerlik arkadaşı gibi kurgumuz varmış ama;
Diyorum ki -tam Lockie'nin gözünü alacak tiptensin- bir zamanlar, bir zamanlar dediğim gerçekten çok önceleri. Ufak, 13-14 yaşlarındayken -hadi 12 de diyelim- yaşındayken Lockie senden kısa bir süreliğine hoşlansa, daha sonra bunu hatırlayıp seni her görüşünde gülse olar mı? Platonik takılır, ertesi sene gelince unutmuştur bitmiştir ama şimdi gayet bira içip erkekçe muhabbetler ettiğin biri olduğu için aranızda "kanka sen eskiden ismail yk dinlerdin lan?!" geyiği gibi olur, gülersiniz gibiler gibiler...

Aslında hoş olur. Çohoş olur. Şimdi kızla güldükleri ufak bir konu gibi olur bu, ben de "o zamanlar kıza benziyodun belki teklif etsen kabul ederdim Lock!" derim buna o da bana vurur ve "Erkekler tehlif eder seni şapşal!" der. Sonra güler geçeriz. Happy

@Danny
Geleceğimiz o.
Lockie Scott

Lockie Scott

Lakap : Lock
Rp Sevgilisi : Sam Lewis -Yoldaymış, gelecekmiş-

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:51 am

Ahahah aynen öyle. Lafarası kayınvalideme -mariadan- selamlar.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2013 7:38 am

Marcella, Xaviera, Xavier, Alyssha, Holden, Colton eklendi. İlan tazelendi neyse Marcella da beni eklesin artık lejantına! Hızlıca! (yani lütfen) Hadi ama!

Bugün buradayım.
    Siz de gelsenize?

Hadi madem bi ben varım kendim hakkımda bir şeyler ekliyeceğim, yani Hans hakkında.

____
Burası Natalia ile evimizin olduğu sokak, yani şuan böyle görünüyor:
Bu benim geleceğim, asdfdf:
bunlar bizim ev sahiplerimiz, her gördüklerinde kenara çekip on saat konuşan iki yaşlı kız
kardeş, onlarla iyi geçindiğimiz sürece o evde barınmamız daha kolay oluyor, inanın:
Bu da benim evcil hayvanım, Hunter:

Kimim ben?
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki