Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimim ben?

+27
J. Elijah Heischmann
Freja Axel
Xavier Shane Raymond
Marko Maksimov
Chanel McCracken
Oscar Greenslade
Valentine Kingson
Galatea Cynnton
Demon
Nils Wójcik
Zendaya O'Brien
Daenerys K. F. Landers
Marshall Bruce Matters
Niklaus
Silvian Ivanauskas
Ares E. Archilles
Jack Stepanoviç Karenin
Stephan Miloslov
Catherine Lioness West
Celia Annabeth Right
Elizabeth Dunham
Carmella Decartius
Medalainé Black
Erica Mae Blewitt
Gordon Campbell
Primus L. De Luna
Hans Finn Landers
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Ares E. Archilles
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ares E. Archilles

Lakap : Ares. Sadece Ares.
Rp Sevgilisi : Carmella. <3 Yirim onu.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 4 Left_bar_bleue95/100Kimim ben? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Kimim ben? - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 17, 2013 11:29 am

Michael'ı da bi yere ekleyelim hacıt ya. Şuan aklımda pek bişi yok ama OHA İKİNİZDE MUGGLE DOĞUMLUSUNUZ OLM. DIŞARIDA KAVGAYA KARIŞIN İŞTE.

Neyse, Ares'in kurgusuna öpücükler atıyorum fdkljhlfdjl Başkanım diye beni kullanıyo musun Hans Sad. Beni bir sümük mendili gibi kullanıp kullanıp atıyor musun? He cevap ver bana?!
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 4 Left_bar_bleue97/100Kimim ben? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 18, 2013 5:18 am

Ares E. Archilles demiş ki:
Michael'ı da bi yere ekleyelim hacıt ya. Şuan aklımda pek bişi yok ama OHA İKİNİZDE MUGGLE DOĞUMLUSUNUZ OLM. DIŞARIDA KAVGAYA KARIŞIN İŞTE.

Neyse, Ares'in kurgusuna öpücükler atıyorum fdkljhlfdjl Başkanım diye beni kullanıyo musun Hans Sad. Beni bir sümük mendili gibi kullanıp kullanıp atıyor musun? He cevap ver bana?!

Şimdi Aresciğim, tabi ki de hayır! Ben asla -bir daha söylüyorum, asla- öyle bir şey yapmam. Sen ben bi de Xaviera aynı kompartımanda gelmiştik; daha birinci sınıfken. Güldük eğlendik tabi. SONRA; ŞEÇMEN ŞAPKA PİÇİ GELDİ. Dediki Archilles, Ares; RAVENCLAW! Landers, Hans; GRYFINNDOR -bu sahnede Xaviera Hans'dan tüm bağlarını kopardı çünkü onun aile yapısı bunu kaldırmıyordu. Schneider, Xaviera; SLYTHERIN! Senle ben binalar ayrı olsa da konuşmaya takılmaya ve eğlenmeye devam ettik ancak Xaviera beni görmezden gelip sadece seni kaale alınca *dıt dıt dıt Hans'daki Slytherin nefretinin küçüklüğüne indik şuan* sen ve ben akla hayale gelmeyecek yaramazlıklarla Xaviera'ya hayatı zindan ettik asdf neyse o zamanla büyüdük durulduk, Ares Tarafsız kaldı. Xaviera'a ile çıkıp ayrıldı, Hans ile daima arkadaş kaldı ve Hans aslında zeki bir çocuktur. Hatta ikinci sınıfta okul birincisi olmuştu. Ancak, üçüncü sınıfta Hans Shane ile tanışınca birincilik Ares'e kaydı.

bknz. üstte yazan kurgunun yarısı Xaviera'nın ilanında yazmaktadır, gerisini ben zaman içinde kurdum. asdf <3

Gelelim Michael'a... Ablan benim ilk aşkımdı biliyon mu? szdcfvg *help*
Victoria Landers

Victoria Landers

Lakap : Tory or Tori.
Rp Sevgilisi : Hans Jr marry me.

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 19, 2013 11:00 pm

Dear dad, sen benim babam olduğunu bilmiyorsun ve ben seni gelecekten ziyarete geliyorum. Eh durum böyle olunca -yazın geliyoz panpa biz, Danny geberip gittikten sonra, sen evine geri dönünce- bir partide köşeye geçmiş otururken, Anthony'e de annemle dans edip flörtleşirken -çok ayıp Anthony- ben senin yanına oturuyorum ve hoş bir muhabbet ediyoruz. Sonra kalkıp birlikte dans ediyoruz. Sonra sen annemi, annem seni kıskanıyor. Anthony ile ben kıs kıs gülüyoruz. What a Face
Anthony Landers

Anthony Landers

Lakap : Tony
Rp Sevgilisi : Sen.

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 12:54 am

Yani yani önceki kurguları ben de biliyorum tabi ama sonuncusu için "Evet! O kadar ışık yılı yoldan geldik bunu yapmazsak çatlarız!" [here şizofreni mod on.] Baba, ekle bizi. Gözlerimiz senden gelmiş, Tory'nin saçları annem, benimkiler sana çekmiş ve evet, fazla uzayınca sonuç yine aynı: kıvırcık. Tabi, keşke bunları gelip suratına da diyebilseydim.. sxdrcf

O değil de Fatma, sen Ares için cevap dönmedin! Happy
Niklaus

Niklaus

Rp Sevgilisi : Hiç bir şey hatırlamıyorum ama Tiana'ymış sanırım.

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 4 Left_bar_bleue95/100Kimim ben? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 1:10 am

Enee evet yazmayı unuttum sorry ldkjhldkf
Evet evet olur *-* çok iyi olur ama Michael problem. Dediğim gibi ikinizde muggle dünyasında yaşıyorsunuz, elbet karşılaşmışsınızdır diye düşünüyorum.
Dominic'le de kurgu yapalım diyeceğim ama o düşman olacak. -bknz. sly- Ama Ultra düşman. Pek kimseyi sevmez de. Hatta herkesten nefret eder. Kendi binasındaki tiplerden bile hoşlanmıyo. O biçim.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:
Kimim ben? - Sayfa 4 Left_bar_bleue97/100Kimim ben? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 1:40 am

HANS FINN LANDERSBundan sonraki başvuruları bu postun altına ekleyeceğim. Çünkü acıyla öğrendiğim üzere 20. düzeltmede post siliniyor ve ilk postu 18 kez düzenlemişim. Korkmaktayım çünkü ilk post silinirse her şey biter. Ölürüm. Ölürüz. Ölür. Ve şuan beşinci sayfanın en tepesindeyiz, hi coiz!

• Daenerys (Landers?): Çocuğumun anası. Evlenicez biz bi de. Oh God. O.O fak noo
  • Damon Deathbringer: Hes ma father. Hes an evil. hala tanışmadık.
  • Aphrodite Deathbringer: kötü üvey annem bende pamuk prensesim o.Oaasdasds
  • Dracul Deathbringer: evil little brother
  • Samara Deathbringer: evil little sister
  • Primrose de Luna: Küçük kardeşim gibidir, onu üzgün görmeye nedense dayanamam ve ona sataşan insanlara saldırmak gibi bir özelliğim oluşmuştur. *önceki hayatımda kurtadamdım o.O*

• Primorse de Luna: Üstteki yazıyı da okuduktan sonra diyorum ki, gıcık olmamak elde değil. Çok pis kapışcaz ama ne zaman kaaltıeksibir Primrose gittiğine göre yeni kurgu yazıyorum; çok pis kapışcaz ama ne zaman? k5
  • Derken Primorse da giti. Prim'in yeni karakterlerini beklerim o zaman. <3
  • Gordon Campbell: Gerçekten dost, hayır, farklı anne babadan doğmuş kardeş! Tanışmaları tuhaf bir olaya dayanır ve bilirler ki artık birbirlerine ne olursa olsun bağlıdırlar *kardeş gibi*, küsseler de tartışsalar da, asla uzun sürmez. Okuldan sonra birlikte çalışmayı düşünüyoruz şahsen. yup.
  • Euterpe Châtillon: Slytherin ön yargısı var işte, sevemez.
  • Estrella Estévezia: ona karşı oldukça sevecen ve güvenilir ve dürüst. Kız hatta şöyle düşünüyor olabilir; Neden herkes Hans'a gıcık. Sevin onu. asdfg <3
  • Victor Châtillon: Quidditch'de de kapışalım, mevkin ne çocuğum senin?
  • Erica Mae Blewitt: yokluğu iç sızlatan dost, mektup arkadaşı belki de onun hakkında en çok şey bilen kişi. Tabi, yine de yeteri kadar değil.
  • Carolie Decartius: RP yapmadan kurgumun olmayacağı biri. Büyük Salon'da çarpışalım ben sana kızıyım ablan gelsin k5-
  • Medalainé Black: İlk aşkım. Şuan.. Sadece dostuz, evet-
  • Carmella Decartius: Demin gelen abla.
  • Mr. Ollivander: O gece bayıldığımı gören tek kişi ve Madam Angala ortak tanıdığımız ve yasını tuttuğumuz kişidir. İyi biri olarak görürüm bay Ollivander'ı; güvenilir...
  • Elizabeth Dunham: Favori Profesör!
  • Henry McCourt: Küçüklüğümden kötü bir anımız var. Sevmem -,-
  • Jack Stepanoviç Karenin: Her ne kadar diğer Slytherin'ler gibi olmasa da bir Gryffindor'un ölümünde parmağı olduğu düşünülüyor ki bunun gerçek olmadığı anlaşılsa bile Hans, Slytherin sevmiyo işte gıcık ve sevgilisiyle aynı evde yaşadığı düşünülürse Jack de Hans sevmez. Natalia Jack'i tanıştırınca ve Jack Sly tayfasının büyük bölümüyle kavgalı olunca Hans dedi ki "Let me hug kid, welcome to clan."
  • Celia Annabeth Right: Çok pis atıştığı bir kız. Olmazsa özler mi? Özler.
  • Creon Grey Faithé: lö düşman slytherin.
  • Crystal Faithé: Bir ara çatlak kazanda dolunay zamanı değil tabi konuşmuşlukları olabilir mi ki? Veya Diagon Alley de bir kafede tek boş masa onunkidir. Yanyana oturmak zorunda kalırlar tanışmış olurlar. İyi veya kötü. Karakter kurgusunu bilmediğim için kasıyorum şuan yazarken *-*
  • La Reina Ferlona: Küçüklüğündeki o olayda bir nevi sığındığı kişi...
  • Dracarys: Ona bebekliğinde bakan ve hayatı boyunca gözeten kişi, yalnız Hans onun bu varlığından haberdar değil. Onu hayatı boyunca farklı farklı yerlerde görmüş olsa da hafızasında yer edecek kadar değil. Yine de zamanı geldiğinde onu bir seçim bekliyor.. NOT: I KİSSED THIS DEMON. WE WERE HOT EVER.
  • Natalia Miloslova: Kiranın yarısını ödeme koşuluyla aynı evi paylaşıyoruz. Birbirimizi pek tanıdığımız söylenemez. Karakterlerimizi öğrenince evde savaş başlatacağız. hı-hı Aslında sevmiştim, umduğum gibi olmadı. İyi geçindik oldukça.. Dağınık prenses. -,- dfrghj
  • Catherine Lioness West: Gryffindor'dan işte. Ben Gryffindor severim. Müttefiğiz biz bi de.
  • Roxana Verbitsky: O benim yengem. Gordon'ın hayatı boyunca yaptığı en iyi tercih. Bi de, keşke satranç da beni yenemeyeceğini artık anlasa asdf
  • Stephan Miloslova: İyi çocuğa benziyordu-gerçekten- ancak Slytherin çıktı. This is fucking complicated.
  • Ares E. Archilles: İyi arkadaşlar, peron dokuz üç dörtten beri hem de. not: adam, rav sınıf başkanı ayık olun. hah.
  • Silvian Ivanauskas: Onu sigaraya başlattığım doğrud- inanmayın, ya da okumadınız sayın, biz iyi çocuklarız çünkü hı-hı, Silvian, gayet iyi geçinirlerdi. İyi de kızdı, gitti bi Slytherin'e kapıldı. Silvian. Evet, bu oldukça üzücü.. YAY. Ayrıldılar. İşte benim kızım.
  • Zendaya O'Brien: Geçen dönem Quidditch sahasında ikimiz vardı sadece, ona bir iki numara gösterdi ve iyi anlaştılar. Kızın ailesini aradığını öğrendi laf arasında, Hans'a göre bu biraz tuhaf ama yine de kıza bir şey demedi. Kız onun abisi olduğunu iddaa ederse bile pek bir şey değişeceğini sanmıyorum, Hans onunla iyi geçinir ve arkasında olur ama daha fazlası olamaz.
  • Nils Wójcik: Koçum benim! Yani, RPli bir tanışmaları ve hoş bir arkadaşlıkları var. Sadece arkadaşlar. Kesinlikle. Yani bize öyle dediler, tipi değilim. hı-hı
  • Night E. Monalite: Ortak salonda uzak durduğum yegane kişilerden. Neden? Bundan birkaç ay önce öpmeye yeltendi. Söylemek hoş değil, ama başardı. IDOIT.
  • Maria Olivas: Henüz doğmayan sevgili oğlumu olmayan beşikte kerttiğim şuan dört yaşlarında olan güzel gelinim. Pamuk şeker, balon falan alıp atlı karıncaya götürcem onları ben. sdfg
  • Oscar Greenslade: Yakın arkadaş, arada Almanca da öğretiyoruz. Çohoş, eğlenceli bir ilişki var aramızda.
  • Loki Laufeyson: Kızın babası; müstakbel dünürüm..
  • Valentine Kingson: lö Slytherin Düşman
  • Paris Moon: Hans zekidir hem hatta 3. sınıfta okul birincisi olmuştu. Yani, şey, gel seninle çocukluktan tanışak. 2. sınıfmışsın -ben de 3- kütüphanede tanışmışız kaynaşmışız işte. Hans için yerin ayrıdır. İyi dostuz. ^^
  • Eugene M. Géroux: I hate him. He hates me. Çok uyumlu bir çiftiz.
  • Mabelle R. Victors: Yep, beni seviyor ama söyleyemiyor. Platonik ve sonunda açılırsa hissediyorum, çok pis elim ayağım dolancak. true.
  • Phoenix Bloodworth: Onu seviyordum. Çıkma teklifi edecektim. Baba olacağımı öğrendim ve.. sustum. Sanki hiç hissetmemiş gibi..
  • Bellatrix Bloodworth: Phoenix'in ikizi. Hogwarts'a yeni geldi. Koridor'da ağarken görüyorum ve onu avuturken tanışıyoruz. not: kimse bana kızın sinir hastası olduğunu söylemedi aga!
  • Chanel McCracken: 6 yıl, 4 ay, 2 hafta, 3 gün, 21 saat, 32 dakika ve 57 saniye oldu. Bu kızla tanışalı. Unutulmaz anılarımız oldu ve arkadaşlığımızı güçlendiren de buydu. İster inanın ister inanmayın bu kızı kız gibi görmeyi hiç beceremedim. Arkadaşdı, kardeşti, idoitti, bazen çevredeki Hermione'ydi ama sıradan bir kız değildi. Aynı vagona bindiğimiz güne aşığım.
  • Lockie Scott: Bulup bulabileceğiniz en kafa kızdır -aslında ona kız dediğim için beni vurabilir- ama bir zamanlar bana aşıkmış! asdf Lockie candır la, muhabbetine ölürüm.
  • Shane Parker: Candır. O sınıfta kalmadan önce aynı sınıftaydık. Aslında beraber olunca yaramaz çocuk oluyoruz, yeriz sizi.
  • Margeux Deschanteh: Evli olduğumu ilk öğrenecek Slytherin ve tüm okula yayacak olan da o. Ve ve, bu ondan nefret etme nedenlerim arasında bile değil. LITTLE BITCH.
  • Krystelle Bartolomej: She was my Bunny-Girl for an awesome night long. And I was dead bunny. HALLOWEEN LOVE. NO, SHE'S MORE. O benim patronusum.
  • Colton Phoenix: Yiyişicez yani çok fena, öyle böyle değil.
  • Holden Phoenix: Colton'ın ikizi. (-,-) Marcella'nın güvendiği yegane adam. (-.-) April'in kankası. (=.=) Yani kısacası, kıskanmak yada öldürmek, işte bütün mesele bu. O da beni sevmiyormuş, Marcella söyledi. Yiyosa sevsin zaten. -,- Bi de Holden Marcella ve beni bilen yegane kişi, Gordon dışında.
  • Marcella Oswald: Secret Part Time Lover diye geçiniyorduk ama fark ettik ki biz sevmişiz birbirimizi. Öyle ki sanki birbirimiz için yaratılmışız gibi uyumluymuşuz da... Ne var ki Hans evlendikten sonra anlaşılacak bu. WE ARE HANSELLA.
  • Xaviera Schneider: Seçmen sapkadan beri düşmanız, bol bol çocukluk anımız var ve çoğu şiddet içeriyor.
  • Xavier Shane Raymond: Hans, Shane'in dostu ve Gryffindor olduğu için zaten pek hazzetmezdi ama bu aralar nefret etmesi için önemli bir neden daha var. Hans, Jack'e abilik yapmaya başladı. ONUN KARDEŞİNE!!
  • Alyssha Cassidy Malfoy: Düşmanız. Hayvan gibi düşmanız, hareretle düşmanız öyle ki ortak olduğumuz herhangi bir konu varsa aceleyle fikir değiştirmeye çalışırız. Öyle ki Gölgeler vs İblisler olsa, ben "Seni seçtim Dracul!" der kardeşimi üstüne salarım ve o da kendi -ilerleyen RPlerde gölge olacak- kardeşine "Seni seçtim Kimberly!" der ve öyle ki, yüzyılın pokem- durun işler karıştı.
  • Krystof Bartolomej: Sanırım kardeşiyle aramda geçenlerden sonra Krystelle'a sövmüştür çünkü o, Xavier'ın kankası, ben de potansiyel düşmanım sanırım.
  • Velvet P. Merchant: Evet, düşman ama bir ara birbirlerini tanıyabilecekleri değerli bir zaman geçirebildiği bir düşman.
  • Victoria Landers: Tory, my precious daughter from future. Tanımıyorum, ama benden bu çıkmış, mutlu oldum.
  • Anthony Landers: Tony, gelecekteki oğlum. Şimdilik tanımıyorum ancak, büyüyünce tanıyınca çok severim. Ben büyüyünce yani. O büyümesin artık eşek kadar olmuş sıpa. Yalnız koskoca gelecekten eli boş gelmiş, hiç yakıştıramadım.
  • Dominic W. Malfoy: Düşman. Sorgusuz sualsiz, kavgalı dövüşlü. Ve biraz kanlı.
  • Michael Ross: Shane'in küçük sınıflarla okumasıyla beraber Hans'ın daha iyi tanıdığı ve Ares'in de sevdiği bir çocuk. Tüm bu bağlantılarla beraber Hans'ın tanımaktan mutluluk duyduğu insanlardan biri. Hatta sık sık Hogwarts dışında buluştukları grubun içinde. Bir nevi, artık aileden. Bİ DE BABASININ ZEVKLERİ ÇOK HOŞ! (Sadece Pizzadan bahsetmiyorum.)
  • Audrey Day: Michael'ın ablası. Hans'ın ilk aşkı.
  • Heather Campbell: Gordon'ın kız kardeşi onun kız kardeşi. Basit. Farklı ebebeynlerden doğan bir parçasıdır. Daima mektuplaşırlar ve birbirlerine çoğu şeyi sıkılmadan anlatırlar. Hans için var olan en değerli insanlardan biridir Heather, çoğu zaman başının etini yemesine rağmen hem de. Ve, seksi çocuk, o kızı istiyorsan ilk önce Hans'la tanışmalısın. -.-
    The Newest
  • Flair Johnson: Ölümüne eğlenirler ve birbirlerine karşı dürüsttürler. NOT A LOVER, JUST A SİSTER.
  • Maral Avakian: Onu kollar, hem de senin düşündüğünden daha çok.
  • Astrid Vivienne: Küçükken tanışmaları/atışmaları birbirlerinin başını belaya sokmalarıyla başladı. Bir anda olaya beraber sürüklenmişlerdi ve beraber oldukları yıllar boyunca bu devam etti. EVET! she sometimes wants trio
  • Avice Whittle: She is just a girl to Hans, they never learn themselves really. Like a stranger but seems like friend; awkward.
  • Ocean D. Stidolph: Gelecekte iyi arkadaş olacaklar.
  • Gry H. Østberg: Hans Gry’i sever. Tuhaf insanlara karşı daha iyimser bir tutumu vardır daima, onların farklılıklarından dolayı kötü hissetmemelerini ister çünkü kendisi de biraz farklıdır... Hanna Hans’ın en sakin/doğal davrandığı insanlardan biridir.
  • Viona van der Vliet: YOU HUG ME. I TRUST YOU.
  • Tallulah S. Warren: Eski sevgili. Tallulah çünkü, farklı tat & farklı heyecan. K5 Şuan birbirleriyle bir sıkıntıları yok.
  • Charley Chamberlain: Düşman ancak birbirlerini tanıyor bile sayılmazlar aslında, tanışamayacaklar da bu gidişle. :idunnoknowwtfmaybeseeyaagain:
  • Aiden de Santiago: En başlarda birbirlerine laf atmayla başlayan iddaa olayları zamanla bağımlılık düzeyine gelir. Bundan keyif almaya başlarlar. Öyle ki bir süre sonra bu durum tuhaf bir şekilde arkadaşlığı doğuracaktır. Belki de Aiden –kimsenin etkisi olmadan- arkadaş olduğu ilk Slytherin sayılabilir. Şimdi ortak yönleri de bol hani; çapkınlık, quidditch, futbol vs. Hans’ın evliliği Aiden için şok olmuştur. Bu arada serçe parmağıma artık Aiden demeye karar verdim.
  • Drake Arquette: He’s ma friend’s friend. So, hello friend!
  • Draken: Kıskançlık. Gözetmen. Mecburiyet. Kavga. Ortaklık. Bu da yazabildiğim en özet ve üstü kapalı kurgu.
  • Liam Landers: Hans’ı Hogwarts’da ilk gerçekten tanımaya çalışan kişidir ve Hans’ın değerli bir çocuk olduğunu Hans’a dahi göstermeye çalışmıştır. Ki Hans şuan bile kendisini umursamazken Liam çocuğa öğretemediği tek şeyin bu olduğunu düşünür. Hans ikinci sınıftayken oğlana kendi soyadını vermiştir ve Hans’ın gerçek bir soyadına sahip olmasını sağlamakla beraber Hans artık onu neredeyse babasıymış gibi sevmeye başlamıştır. Ancak Liam neredeyse bir yıl sonra okuldan ayrılmak zorunda kalmıştır. Uzun zaman dönmez ancak bu süre içinde bir sıkıntısı olduğunda mektuplaştığı ilk insanlar arasındadır daima. Liam Hans’ın Profesör X’i gibidir biraz. Adam Hogwarts’a geri döndüğünde çoğu kişi onu Hans’ın öz babası sanacaktır.Bi de Gordon ile Hans ona Lily de der.
  • Raphael Bourbon: Haz etmiyor.
  • Gabriel Bourbon: Hiç haz etmiyor.
  • Viviana Bourbon: Üstteki ikiliden farklı bir kader paylaşmıyor.
  • Avice Whittle: Herkese veriyormuş, Hans da kampanyayı kaçırmadı.

İstediğini yaz, beraber her şeyi yapabiliriz.

En son Hans Finn Landers tarafından Çarş. Mayıs 29, 2013 11:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 1:56 am

Niklaus demiş ki:
Enee evet yazmayı unuttum sorry ldkjhldkf
Evet evet olur *-* çok iyi olur ama Michael problem. Dediğim gibi ikinizde muggle dünyasında yaşıyorsunuz, elbet karşılaşmışsınızdır diye düşünüyorum.
Dominic'le de kurgu yapalım diyeceğim ama o düşman olacak. -bknz. sly- Ama Ultra düşman. Pek kimseyi sevmez de. Hatta herkesten nefret eder. Kendi binasındaki tiplerden bile hoşlanmıyo. O biçim.

do minik - AYNEN AYNEN. Yalnız böyle dayaklı dövüşlü düşman olalım mı? Kan istiyom. Vahşet istiyorum. Hep aşk hep aşk çok sıkıldım xdcfgtv
Hans Dominic'e gördüğü ilk andan itibaren düşman olur. Sorgusuz sualsiz saf düşman. Dominic de aynı hisler içindedir böyle karşılık hoş bir durum var. Birbirlerini öldürseler gram üzülmeyecekler. wuhuhu rcdftvgy

Michael! - Michael ile nasıl bi şey olabilir.. Aynen ikimiz de muggle doğumluyuz ama büyüdüğümüz ülke falan farklı. Şey olabilir. demin tumblr2a gittim geldim de gördüğüm bir resimden etkilendim.
Pizza partileri verelim.:
Hans maç tutkunudur. Fark etmez Quidditch Futbol Basketbol Tenis, biz hep ailecek izleriz. Severiz. İşte haftasonları Hogwarts tatil oluyor ya *site kurgusuna göre öyleymiş selin bunu bana aylar önce dedi ilk şaşırdım sonra mutlu oldum neyse sdfg* bi gün Michael'ların evine gideriz, babası(yani o muhteşem babamız!Happy) bize pizza yapar. Biralar kolalar, zaten temiz bir ev düşünmüyorum, Audrey gittikten sonra o ev çöplük olmuştur yada Audrey kendi evinde yaşamasa mı? *bunu da konuşalım* İşte düşünüyorum Ares zaten Mike'ı sever. ARES HANS SHANE MICHAEL VE GORDON *ve gry'den damlayacak bir iki kişi daha adrian aleksanderVS* HAFTASONU SİZDEYİZ. fghı

yani böyle sıcak hoş bir ilişki var. *yazalım mı *-**-*-** Like a Star @ heaven Kimim ben? - Sayfa 4 3740456857
Niklaus

Niklaus

Rp Sevgilisi : Hiç bir şey hatırlamıyorum ama Tiana'ymış sanırım.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 2:37 am

OHA ÇOK HARİKA. EVET EVET OLUR. Mikey futbol aşığı zaten. ÖMRÜNÜN YARISI HOGWARTS'TAKİLERE FUTBOLUN NE KA HARİKA BİR SPOR OLDUĞUNU ANLATMAKLA GEÇİRDİ. Hatta biz evde takılırken baba eve kız atar. SAHNE GÖZÜMÜN ÖNÜNDE CANLANDI. Dad: "Kahrolası küçük pislik! EN AZINDAN HATUNLARI KOVMASAYDIN!" and ladies come back. This is our secret.

Dominic'te okeydir. k5k5
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 2:57 am

Oğğ yey! Çok hoş oldu. en hoş olan kısım da little secret kısmı asdfg eklerim yakında hemen!
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 29, 2013 11:53 am

Liste tamamen güncellendi!

Ayrıca ben Luigi'yi buldum:
Luigi Tognazzi

Luigi Tognazzi

Lakap : Bigfoot, Lui
Rp Sevgilisi : The girl who can not pronounce Tognazzi correctly

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 3:44 am

ÇOK ARADIM JACOB VE KENO'NUN ORTAK Bİ' FOTOĞRAFINI...
OLMADI YAR......
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:04 am

Keno'nun başkalarıyla fotoğraflarını bulmak zor zaten, çocuğun beraber takıldığı tüm tipleri de öğrendim orası ayrı tabi. Happy Ama bi kere Francisco Lachowski ile aynı kampanyada çekimleri olmuş. İnsan bi sette yanına gider, der orda tumblr halkı var hiç olmadı Betül var gel bi beraber fotoğraf çekilelim sevinsin falan dcfvg
    büyükmüş bu:
    Luuk van os'muş adamın adı ama öyle isim mi olur la Luigi diyelim bence sıkıntı yok.

Şimdi Luigi'yle Hans'a kurgu lazım. RP'lerde birbirlerinden bahsedebilsinler en azından! Happy
    *ayrıca diğer karakterlerini de beklerim* Happy
Luigi Tognazzi

Luigi Tognazzi

Lakap : Bigfoot, Lui
Rp Sevgilisi : The girl who can not pronounce Tognazzi correctly

MesajKonu: Geri: Kimim ben?   Kimim ben? - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:16 am

ŞU MSN İŞİNİ HALLEDEYDİN NOLURDU BETÜL
HA NOLURDU

Kimim ben?
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4