Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.

+5
Erica Mae Blewitt
Hans Finn Landers
Nathaniel Argent
Gordon Campbell
Roxana Romanova
9 posters
YazarMesaj
Roxana Romanova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Roxana Romanova

Lakap : Roxy, Ana.
Rp Sevgilisi : Gordon Campbell

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue100/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (100/100)

Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty
MesajKonu: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 2:24 am

Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Bvu1n Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Bvu2v
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Bvu40 Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Bvu51
Klasik bir Gryffindor öğrencisi gibi cesur olmasının yanı sıra fazlasıyla meraklı ve maceraperest biridir. Zaten başına ne geldiyse onu ele geçiren merakı yüzünden gelmiştir. Roxana’yı yüzünde her zamanki gibi mükemmel bir gülümsemeyle ortak salonda binadaşlarıyla sohbet edip, kahkahalara boğulurken görebilirsiniz. Oldukça sıcakkanlı biridir özellikle kendi binasındakilere karşı. Yaş ayrımı yapmadan herkesle gidip konuşur, arkadaş olur ve güzel ilişkiler geliştirir. Kimi zaman fazlasıyla tatlı dilliyken kimi zaman ise sivri dilli biri olabilir, düşündüklerini çekinmeden karşı tarafa aktarırı bu da bazen kırıcı biri olmasına yol açar ama aslında hiçbir zaman istediği insanları kırmak değildir. O fazlasıyla içten ve samimi biri olduğu için böyle davranır. Her zaman her koşulda güçlü, ayakları yere basan biri gözükmek ister. Ama aslında kabuğunun içerisinde oldukça kırılgan ve utangaç bir Roxana vardır.

Roxana hangi durumlarda utangaç?
—Gordon onunla konuştuğunda.
—Gordon ona baktığında.
—Gordon ona gülümsediğinde.
—Gordon ile aynı ortamda bulunduğunda

Evet evet bu kız sevgili bina başkanı Gryffindor’un kralı Gordon Campbell’e feci şekilde yanık.

Hayalperest biri olduğunu söylemiş miydim? Gordonla ilgili fantez- hayal dünyası fazlasıyla gelişmiştir.

Roxana nerede doğdu büyüdü?
Roxana bir Rus olmasına rağmen Amerika’da Afro-Amerikan nüfusun ve muggleların çoğunluluk olduğu-hepsi muggle- bir yerde büyümüştür. Büyüdüğü yerden kaynaklanıyor olsa gerek sinirlendiği zaman gözü hiçbir şey görmez, ağzı bozuk ve kavgacı birine dönüşür. Gordonla tanışmadan önce siyahi insanlardan oluşan bir çetenin başındaki insana abayı yakacağını ve onunla birlikte olacağını falan düşünüyordu. Roxana onlara biraz hayranda. Buradan da anlaşıldığı gibi o ırkçı bir insan değil ve ırkçılardan nefret eder sadece ırkçılardan değil insanların cinsel tercihlerine dil uzatanlardan da. Ailesi safkan ve köklü bir büyücü ailesi olmasına rağmen safkan olmakla ilgili takıntıları yoktur ve yüzyıllardır mugglelarla içli dışlı olmuşlardır. Roxana’nın babası inanılmaz bir servete sahip olmasına rağmen varoş bir mahallede samimi ve içten insanlarla birlikte yaşamayı ve kızını orada yetiştirmeyi seçmiştir. Bunun Roxana’nın sevecen ve yardımsever kişiliğinde büyük bir etkisi vardır. Birazda dedikoducudur, birazcık her kadın kadar yahu! Aslında insanların ne yaptığıyla kimin kimle yatıp kalktığıyla ilgilenmez. O sadece içinde Gordon ismi geçen her konuyla ilgilidir.

İşte sevdiğim ve aynı zamanda sevmediğim bölüme geldik.

Kurgular;
Roxana’nın yakın arkadaşları olmalı, böyle sabahlara kadar sohbet ettiği her bir haltından haberi olan insanlar. –Buraya kızları istiyorum.
Onu kardeşi gibi gören ve koruyan falan erkek öğrenciler olabilir.
Yakın olmadığı ama sohbet etmekten zevk aldığı kişiler.
Düşmanlar, elbette olmazsa olmaz bu kızı sevmeyen bir çok kişi olabilir, nedeni bir Gryffindor olması tam bir Gryffindor, Gordon’a aşık olması falan olabilir tabii.
Çocukluk arkadaşı olabilir.
Eski sevgililer vs.

Kurgu özürlü bir insan olduğumdan aklıma pek bir şey gelmiyor işte, özel kurgular falan her bir şeye açık bir insanım.

Gordon bebeğim bekliyorum asdsfd
Spoiler:
Gordon Campbell
Gryffindor VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gryffindor VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gordon Campbell

Lakap : King, Gryffindor's King. The boy who has a naked girlfriend.
Rp Sevgilisi : Naked queen. The girl who is naked. Roxy the boobs.

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 2:57 am

EN SEKSİ HATUN BENİMKİSİ.
AŞKIM. Hemen geliyorum. Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. 2879408250
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue100/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:01 am

Gordon Campbell demiş ki:
EN SEKSİ HATUN BENİMKİSİ.
AŞKIM. Hemen geliyorum. Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. 2879408250

Tabii seninki Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. 3929217648
Koşa koşa gel koşa koşa gel Like a Star @ heaven
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:12 am

Uçar gelir, öyle böyle değil. Ölür o sana. asgfhasjfk

Adrian ve Natalia da gelsin, yazıktır Gryffindor yavrucaklarıma.

Adrian'da da tipik Gry özellikleri var ama biraz daha sessizdir diğerlerine göre. Talia'ya platonik. asfhjfk Gordon onun yakın arkadaşı, genelde beraber dolanırlar. Siz de iyi anlaşın, hatta şu yakın erkek arkadaş olabilir. Razz

Natalia, Gryffindor olmak istememiş, Slytherin aşkı ile yanıp tutuşan hatun. gfshasf Ailesinden kaçıp Hogwarts'a gelmişti. Gryffindorlularla takılmaz, onlara genelde öldürecek gibi bakar ve umursamaz. Düşman değil de, bir konu üzerinde araları gerilmiş olabilir. Ya da bilemedim sel bul bebeğim bir şeyler. What a Face
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:17 am

Nathaniel Argent demiş ki:
Uçar gelir, öyle böyle değil. Ölür o sana. asgfhasjfk

Adrian ve Natalia da gelsin, yazıktır Gryffindor yavrucaklarıma.

Adrian'da da tipik Gry özellikleri var ama biraz daha sessizdir diğerlerine göre. Talia'ya platonik. asfhjfk Gordon onun yakın arkadaşı, genelde beraber dolanırlar. Siz de iyi anlaşın, hatta şu yakın erkek arkadaş olabilir. Razz

Natalia, Gryffindor olmak istememiş, Slytherin aşkı ile yanıp tutuşan hatun. gfshasf Ailesinden kaçıp Hogwarts'a gelmişti. Gryffindorlularla takılmaz, onlara genelde öldürecek gibi bakar ve umursamaz. Düşman değil de, bir konu üzerinde araları gerilmiş olabilir. Ya da bilemedim sel bul bebeğim bir şeyler. Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. 1944241482

Ay kıyamam yerim ben onları ama Gordon'u daha çok yerim.
Temam Adrian şu yakın erkek arkadaş olsun.
Natalia'da söylediğin iyi bence Roxana inandıklarını her zaman savunur yanlış olduğunu bilse bile tükürdüğünü yalamaz, herhangi bir konu hakkında tartışmış olabilirler zaten Gryffindorları sevmiyormuş, Roxana 'da sevmez o zaman onu Evil or Very Mad
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue97/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:38 am

Gel bu hatun benim kafadan.
    Yanında olmayan Slytherin olsun. -,-
    Ve Gordon'ın BFF'si olduğumdan sev beni bi de.
    Tabi bu beni sevme nedenlerinden sadece bi tanesi Razz
    Ama pek içli dışlı olmasınlar o kadar varlığından mutlu olduğun ve yardımına koşacağına emin olduğun, adam gibi biri.

gel ortak salonda satranç oynayalım.:
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:41 am

Gordon varsa işin içinde bitmiştir, yep Roxana seni sever satrançta ifadeni alır falan. asdfsf
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue97/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:42 am

Hadi ordan Evil or Very Mad Razz
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:44 am

Hahaha peki arada, nadiren sende kazanıyormuşsun oyunu falan asdfdg.
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:23 am

Estrella Estévezia efenim. Gordon onu koruyor. Ama kızımız erkeklerden korkuyor. Yani Gordon'u bir ağabeyi olarak görüyor. Sen de Estrella'nın yakını hatta çok yakını olabilirsin bence. Hatta Gordon Kral, sen Kraliçe, Estrella'da minik prensesiniz olsun Razz
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:25 am

hahaha yerim ben Estrella Estévezia'yi aferin tabii abisi gibi
görecek yahu evet çok yakın arkadaş olabilirler bence güzel olur çokta
güzel olur.
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:32 am

Oleeey o zaman :m çok sevindim.
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:34 am

-Roxana’nın yakın arkadaşları olmalı, böyle sabahlara kadar sohbet ettiği her bir haltından haberi olan insanlar.
Estrelle burada olsun, Roxana'nın her bir haltını-aslında halt değilde başka bir şey olacak burada- bilir falan Gordon'a olan aşkınıda ilk öğrenen olsun Estrelle.
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:36 am

Tamamdır. O zaman Estrella'nın hayat hikayesini de sen bil. Katil kendisi onu anlatırım ben sana. Güzel kurgular rpler yaparız :m
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:38 am

Uu katil demek çok cool bir arkadaşım varmış onu öğrendim şimdi, güzel güzel. Değişik kurgulu rp ler çıkar bu ikisinden sevdim.
Catherine Lioness West

Catherine Lioness West

Lakap : Catherine hariç her şey.

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue90/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 10:14 pm

Biz Gordon'la yakın arkadaşız ama sen beni tanımadığın için Gordon'la samimiyetimize gıcıksın. Biz bu durumdan doğan arkadaşlar da olabiliriz...
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 6:25 am

Karakterine çok güzel bir şekilde gıcık olabilirim evet evet Gordonla yakın arkadaş olmana sinir oluyor olabilirim
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 8:48 am

Ah benim kıskanç sevgilim derdim de öhö yine yanlış karakter. sfhjafkl
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 9:46 am

Hahaha evet açıklıyorum aslında Alyssha'ya aşığım afhjksdhjsgdfh
Silvian Ivanauskas

Silvian Ivanauskas

Lakap : Silver
Rp Sevgilisi : Adrian is my sexy lion.

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue95/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 5:49 am

Roxana'nın BFF'si geldi ayol. k5k5
Ares'te seni korusun. 7. sınıf ya. Bide bina başkanı. k5k5
Catelyn Herondale

Catelyn Herondale

Özel
Rp Puanı:
Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Left_bar_bleue95/100Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2012 2:51 am

Ehem. Happy
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.   Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı. Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2012 7:20 am

Silvian Ivanauskas demiş ki:
Roxana'nın BFF'si geldi ayol. k5k5
Ares'te seni korusun. 7. sınıf ya. Bide bina başkanı. k5k5

Catelyn Herondale demiş ki:
Ehem. Very Happy

Hoho Bff lerim gelmiş benim jgkldfjgkdfgd

Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roxana Verbitsky
» Yeni Yönetici, Roxana Verbitsky.