Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda

+3
Alyssha Cassidy Malfoy
Anextiomarus
Loki Laufeyson
7 posters
YazarMesaj
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue98/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (98/100)

the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty
MesajKonu: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 6:52 am

the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Tumblr_m8z3vmTHon1qe8a0fo1_r2_500
    ^Story of my life.
    Meraba. Ben asli. Aslinda ismimi yazmayip havali olucaktim ama...
    16 yasindayim, sehrin en inek dolu anadolu lisesinde olmama ragmen tm okuyorum ve her sene sinifi zar zor geciyorum mehehe zeki ama calismiyor klisesi zeki kismi disinda benim iste. Bir de guzel sanatlara hazirlaniyorum. Anadolu lisesindeyken. Oyle bi ruh hastasiyim. Velhasil benim alanim resim cizmek, yazmak degil ve bu rplerimin kalitesizligini aciklamak icin kullandigim bahanelerden biri sdfkl
    Cizgiroman okumaya bayilirim, filmlerine daha da bayilirim. Bi de her turlu kurguda cok kalitesiz bi karakter olmadigi surece kotu adamin tarafini tutarim. Loki, Scarecrow, Joker, hatta Bane bile kjdfl buyuyunce cizgiroman cizmek hayalim. Millet kansere care bulmayi falan hedefler ama benim hedefim cizgiroman yapmak, evet. Hobilerim arasinda uyumak, Avengers tisortlerimi toz bezi kivamine gelene kadar giymek, gereksiz derecede kucuk fontlar kullanmak, uyumak, tikinmak, Loki, gereksiz yere capslock kullanmak, uyumak ve her tepkimi gifle gostermek var. Olafur Arnalds, Of Montreal, Skrillex, Amon Amarth, the Prodigy falan dinlerim, acayip dengesiz bi muzik zevkim var hani. Ayrica hayir kafam iyi degil, sadece birbiriyle alakali cumleler kurma ozurluyum. Christopher Nolan filmleri ve Hans Zimer soundtrackleri cok iyi, cok guzel seyler. Bisey daha diyecektim ama unuttum... Ha burda cizimleri koyabilecegim bir yer var mi? GRAFIK GIBI SITEYE YARARLI SEYLER YAPAMIYOR OLABILIRIM AMA BEN DE KENDI CAPIMDA CIZIYORUM TAMAM MI

velhasil benim kadar karakterini seven bi insan bulamazsiniz. valla bak:
    skec defterimin geri kalani da loki cizimleriyle dolu skdfjl cok korkunc bisey bu. Aslinda digital art da takiliyodum bi aralar ama sonra bilgisayarim bozuldu. Ben de tableti bu bilgisayara gecirmeye ve photoshop, sai falanyuklemeye usendim.
    bu da ustunde cok ugrastigim bir self portrait:
    Sonra... Sonra... Bu kadar sanirim hic ilginc bi insan degilim ve fazlasiyla tembelim o yuzden... ._. Gonul isterdi ki ben de epik bir sekilde kendimi tanitayim, adam gibi bir tanisma basligi acayim, ama olmayinca olmuyor iste.
Anextiomarus

Anextiomarus

Rp Sevgilisi : Gabriel R. L. Châtillon

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue100/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 12:55 pm

Gerçekten çok yetenekli ve Loki hayranı onunla sohbet etmek çok zevkli Happy İyi ki geçmiş siteye...
Yazmazsam çatlardım.. Koro
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue100/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 10:10 pm

İsminin Aslı olduğunu msn adresini gördüğümde anlamıştım zaten, hı hı. Bunu söyleme ihtiyacı hissettim içimde. ashfjasf Çizimlerine bayıldım. Ayrıca bence oldukça renkli bi kişiliğin var gibi duruyor, hoşgeldin kısacaa. Happy
Ben Selin, sitenin her yerinde her karakterde ben fırlayabilirim. BE READY. What a Face
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue97/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 11:14 pm

Ben de Betül. Çenem düştü mü iyi konuşurum ancakşuan başkasının bilgisayarında sözdeiki dakkalığına oturmaktayım. Renkli bir karakterin olduğunu düşünüyorum ilk çizim de oldukça başarılı. Zaten seni görünce Loki'yi görüyom mutlu oluyorum ve ve ve madem gif cevaplarını seversin bu da 2 dakkanın bir bölümünde buluğum harika bir gif ile gider ve artık susarım. SEE YA!!

the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Tumblr_m9bca1rrEs1r875ts
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue90/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 12:28 am

Ben Kübra, karakter sürüm var ve git gide çoğalıyorlar. Nerede RP yapamayan karakter görürsen o benimdir. Yazı boyutunu büyütsen çok iyi olacak sanki. Okuyana kadar kör oldum Happy Neyse öhöm. Adam gibi tanışma başlığı açamadım demişsin ama gayet iyi. Çizgiroman çizmek istersen yapabilirsin diye düşünüyorum ilk Loki çizimin de gayet iyi. Böyle.
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

Lakap : Ice.
Rp Sevgilisi : Superman. My superman is Vincent!

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 1:59 am

Mirabeeeğ. Ben meşhur Euterpe yani vişnee. Bir sürü karakterim vardır sınava girecek olmama rağmen emme olsun. Benim gibi çizim yapan birini gördüğüm için çok memnun oldum. Emin ol tm olup güzel sanatlara hazırlanmak benim yanımda normal. Ben mf olup hazırlanıyorum üniversiteye. Her neyse Loki seversin demeeek. Loki çok şirin severiiik ama ben Thor aşığıyım sarışın yua. Can kadar olmasa da emme memnun oldum şekeriiiim. Hoş geldiin ^^
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Özel
Rp Puanı:
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Left_bar_bleue98/100the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 4:50 am

Mina:

Selin: AMA HERKES MSN ADRESIMI GORMUYO SONUCTA TA'AM MI
...Ya da goruyolar mi ki...
Bilemedim.
Ajjdjs gunun birinde kim kimin karakteri ayirt edebilecek kivama gelicem
AMA YINE DE KARSIMA CIKACAK HERSEYE HAZIRIM
the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Post-1757-0-93940200-1342324355

Betul: ...
Ikinci cizim kalitesiz mi yani Sad.
BU NE CURRET O RESME KALBIMI VERDIM BEN-/shot

Kubra: ama ama sey hobilerim arasinda gordugun uzere kucuk yazmayi severim
Belki de normal el yazim okuz gibi oldugundandir

Euterpe: akskdkda dimi dimi guzel sanatlar lisesindekiler halt etmis
BIZ ZORU SEVERIZ ANADOLU LISESINDE SANAT YAPIYORUZ
Sssh herkes elbet gunun birinde lokinin tarafina gececek
ssssh just come my child
come closer

Velhasil hosbulduk :3 VE SIMDI SEY BU ARADA hani benim kaydoldugum siteyi kapatma lanetim vardi ya? Hah. o geri tepti. Bilgisayarim bozuldu. Butun bu cevabi telefondan yazdim ve azmim kiskanilasi evet (spoiler yapmaya ugrasmadim ama BIRAZ MERHAMET) velhasil daha yeni geldim ama geldigim gibi gidiyorum evet kskdkd DMEEK ISTEDIGIM tabi mobilden surekli takilcam da
da
iste
rp yazmak kismet degilmis bilgisayar ne zamana adam olursa artik ._. servise gidiyur bu yolun gidisi var donusu yok.
Now you're just some laptop that I used to own
Anextiomarus

Anextiomarus

Rp Sevgilisi : Gabriel R. L. Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 5:08 am

OMG:
Ah o gözler:

İkincisi sana Evil or Very Mad
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 5:23 am

AJJDJSS BENIM SPOILERIMA BAK SEN ESAS
JESUS TAKE THE WHEEL
ve evet, insanlara loki gifi kullandirmaya basladim.:
Planin ilk halkasi basarili.
Loki efendimisssss yoldaslar topluyorum kiymetlimisssss
dunya yakinda bissssssim olacak kiymetlimsssss
pisssss avengersssss intikamimissss aci olacaksssss
Sonia Brigham

Sonia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda   the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2012 7:09 am

Merhaba Aslıı! Eda ben de. Çizimlerini çok beğendim. Güzel sanatlara hazırlanmakta haklısın. Umarım istediğin bölüm olur, ehe. Hoş geldiiin!

the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roxana Verbitsky Rp İlanları başlığı.
» Kutsal Direnişçiler-Kurgu takip başlığı-
» Tanışma ...
» Tanışma