Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quentin Spencer Rodney.

+6
Loki Laufeyson
Pierretta Qixinâ
Vasileos Châtillon
Carmella Decartius
Euterpe Châtillon
Quentin Spencer Rodney
10 posters
YazarMesaj
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue98/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (98/100)

Quentin Spencer Rodney. Empty
MesajKonu: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 10:29 pm

Aradıklarıma geçmeden önce kısaca geçmişinden bahsedeyim;

Quentin, Fransız ve safkan bir ailenin tek oğlu; lakin ailesi, bir oğul yerine kız istediği için ve daha çok da işleri yüzünden Quentin'le ilgilenemedikleri için onu koruması ve yetiştirmesi için İngiltere'deki amcasına devrediyorlar. Amcası babasından 5 yaş büyük; ama Quentin'i seve seve yanına alıyor ve kendi oğluymuş gibi severek büyütüyor. Gayet sosyal büyütülmesine karşın, anne ve babasına olan kızgınlığı bir türlü geçemiyor. Onları anlamaya çalışıyor; ama gelip görmemeleri bu kızgınlığın artmasını olmasa da kızgınlık ateşinin sönmemesine neden oluyor. Yıllar geçiyor, Hogwarts'a gitme vakti geliyor ve amcası Albert'ın öğütleriyle beraber gidiyor Hogwarts'a. Slytherin seçiliyor, şaşırıyor ama umursamıyor. Yine yıllar geçiyor, büyüyor ve bir gün Fransa'da çıkan isyan sonucunda öz ailesinin kayıplara karıştığını öğreniyor. Onlara ne kadar kızgın olsa da içten içe üzülüyor. Boş mezarlarını görmeye gidiyor ara ara. Sonra buna alışıyor ve kayıplarından kazanç sağlamayı öğrenmek istiyor. Bir Rodney olması, bazı sorumluluklar da getirdiğinden yaz tatillerinde amcasından büyü ve hayat dersleri almaya devam ediyor. Bir yandan da Rodney'lerin kişiliğine bürünmeye başlamasıyla ve Salazar'ın kanını taşıdığını fark ediyor. Merhamet damarlarından çekiliyor. Atalarının kanı, kendisini göstermeye başlıyor. Böyle böyle, altıncı sınıfa kadar geliyor. Ama her şeyin yeni başlayacağından bi' haber...

Şimdi, aradıklarıma gelecek olursak;

Bir sevgili arıyorum. Onu anlayacak, onu gerçekten sevecek, ara ara tartışacaklar sonra barışacaklar ve ömrünün sonuna kadar onunla olmak isteyen biri.
Birkaç eski sevgili arıyorum, çapkın zamanlarında yalnızlığını örttüğü birkaç cadı.
Winter. + özel kurgu ]/b]
[b]Carmella Decartius.

Bir iki erkek bir kız olmak üzere iki en iyi dost arıyorum. olan sırlarını dahi bilecek, erkek de kanka tarzı.
Vasileios.
Selamlaştığı dostlar, sıkı dostlar, özel kurgu vb. kurgulara da açığım. Ne kadar kurgu o kadar rp.

Birkaç ek bilgi & ek aranan;

Altıncı sınıfta, amcası aile yadigarı bir yüzük verecek ama bu yüzük başına bela açacak ve düğümler çözüldüğünde amcasının Quentin'i başından beri kendi çıkarları için kullandığını öğrenecek. Genç büyücü onu öldürmeye dahi kalkışacak. Not: Yüzüğün özel bir gücü var ve bu yüzüğe sahip olmak isteyen kişiler bulunmakta. Bu yüzden yüzüğü amcası Quentin'e verecek, kendisi beladan korktuğu için de denebilir... Küçük çaplı bir düello olacak yani. Bunun için yüzük Quentin'e geçtiğinde onu takip eden ve sonunda onunla savaşacak iki üç kişi istiyorum.
Gabriel -lider-

-Quentin'in sesi güzeldir ve küçüklüğünden beri piyano ile arasında bir bağ vardır.

Yüzüğün gizemini çözeceği bir dostu olacak, onu da arıyorum.
Euterpe Châtillon.

-NPC karakterler var kurgumda; ama açabilecek birileri varsa buyursun.

-Şimdilik bu kadar aklıma yeni bir şey gelirse ekleyeceğim, umarım bol rp bol kurgu yaparız dostlar...

Özel kurgular;

Margeaux Deschanteh.
Rein, dert ortağı.

En son Quentin Spencer Rodney tarafından Salı Eyl. 04, 2012 5:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue100/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 11:07 pm

Şimdi bunlar uzaktan akraba sayılabilirler taa kökenlerden. Sonuçta Salazar kanı taşıyorsa, Eu'nun kökenlerde oradan geliyoor. Hmm dost olabilirler, Eu biraz Rav eğilimlidir klasik kurgumda olduğu için. Öyle işte eklersin beni canıım.
Carmella Decartius
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Carmella Decartius

Lakap : Carmy.
Rp Sevgilisi : Conrad Hill.

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue97/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 11:12 pm

Eskiden sevgilimsi bir şeydi bunları böyle sakin-soylu şeysimiz vardı hatırlıyor musun? Heh, onu geçmişe dökelim sen beni ex'lere ekle Happy
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue98/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 11:32 pm

Serena, Rav eğilimliyse sen yüzüğün gizemini çözen kişi olabilirsin uygunsa öyle ekleyeyim?
Ekin'im harika hemen ekliyorum.
Vasileos Châtillon

Vasileos Châtillon

Lakap : Aklından bile geçirme!
Rp Sevgilisi : Marjy.

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue100/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 11:42 pm

Hı-hım tamam olur ^^
-Yanlış karakter öf asdfg.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 11:46 pm

Tamam eğleneceğiz seninle, zaten Quentin Euterpe ikilisini biliyoruz adsffhk.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 2:00 am

winterla özel kurgu istiyorum. erkek kankan da markus olsun, olar mı?
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 5:38 am

Tamam çiçem, var mı aklına bir şey?
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 6:38 am

Eski sevgili olsunlar ama şu an çok iyi anlaşıyor olsunlar. Sevgili olduklarında da aralarında aşk yokmuş falan gibi bişi olsun. Çok mu saçma oldu dfkjghdflhgdf.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:07 pm

Hoşlanmışlar öyle geçmiş yani, tamamdır olur o zamansa. Aslında ben Winter'ın Quentin'le ilişkisi Etta gibi olur diye düşündüydüm ama fark etmez tabii ki sen nasıl istersen ^^.
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:29 pm

Loki ajan majan ya, su bahsettigin yuzukten eger bakanligin haberi varsa loki seni takip edenlerden olabilir. Zira bakanlik kendisine gorev vermedikce o tarz seyleri ipleyecek biri degil jskd
Raein var bir de, biraz kacik bir gryffindor, millete satasmaya ve bicak kullanmaya bayilan fazla korkusuz bi kiz. Dusman aramadigina gore dost ya da sevgili olabilir, ne istersen.
Athen de tifil bir hufflepuff, pek bir sey cikacagini zannetmiyorum ondan ._.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:33 pm

Yüzükten bakanlığın haberi yok çünkü site kurgusunu etkiler vs diye şeetmedim. Ama bilen birkaç kişi düşüyor peşine sahip olmak için çıkarları için falan.
Raien i de şöyle yapalım, arada içki kaçamağı falan yapacak Raien de katılır beraber dert arkadaşı olurlar eğlenirler falan?
Athen e bulamadım şimdi *-*
Uriel

Uriel

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:38 pm

NPC karakterlerinden birisi olabilirim Ege Happy Şöyle sağlam bir NPC karakteri canlandırabilirim Happy
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 10:41 pm

Hikmet sen misin Razz Birkaç şeyim var PM ya da msnden konuşalım bekliyorum Razz
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 12:45 am

Quentin Spencer Rodney demiş ki:
Hoşlanmışlar öyle geçmiş yani, tamamdır olur o zamansa. Aslında ben Winter'ın Quentin'le ilişkisi Etta gibi olur diye düşündüydüm ama fark etmez tabii ki sen nasıl istersen ^^.

tamam işte araları şimdi böyle etta ile quentin gibi iyi ama geçmişleri farklı olsun istedim. her yerde aynı kurgu olsun istemiyorum ^^.
Gabriel R. L. Châtillon

Gabriel R. L. Châtillon

Rp Sevgilisi : Anextiomarus

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 1:56 am

Şu senden yüzüğü alacak olanların lideri olarak damladım. Bir NPC eksildi yani.
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 3:55 am

Ahaha peki Loki ilgilenmez o halde.
Raein icin tamamdir u.u Athen'i bosver zaten sut o sldk
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 5:43 am

Hepinizi ekliyorum ve kurguma dahil olduğunuz için teşekkür ediyorum o zamansa ^^
April Verbitsky

April Verbitsky

Lakap : Ap.
Rp Sevgilisi : my crazy boy, jacob.

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 8:14 am

Öhöm şimdi o kadar çok karakterim var ki hangisinden yazsam bilemedim. Slytherinlilerden başlasam iyi olacak, sanırım öhm. Başlıyorum, hazır olun!

Şimdi Slytherin erkeklerim, Krystof, Xavier, Jacques, Thunder. Stephan.
Krystofların kendi grupları var Xavier'ın da dahil olduğu filan. Senenin sonunda Xavierlar mezun olacak, bu grubun da bir kısmı dağılacak tabii. Bunlar ama sürekli birlikte gezen -kız tayfası var bir de bu grubun, böyle karışık sürü gibi gezerler- müthiş dostluklara sahip insanlar. Neysecime mezun olduklarında bazıları Krystof biraz boşluğa düşecek. O zamana kadar bu ikisinin arasında "hey bro whats up" tarzı muhabbetler geçmiş olabilir ama hiçbir zaman yakın olmamışlardır. Bunun üzerine bir gün Krystof'un aklında bir problem varken seninle denk gelmiş ve konuşmuş olabilir. Ardından yakın arkadaş olurlar, oldukça yakın. Tabii bunu seneye için düşünüyorum. asfjasf

Krystelle. Krystof'un ikizi. Geveze, güzel, komik, zeki ve eğlenceli kızımız. Aslında Krystelle her yere neşe katar gittiği. Herkesle konuşur, muhabbet eder sanki en yakın arkadaşıymışçasına. Bir de en büyük özelliği sır tutucu olmasıdır. Neredeyse herkesin sırrını bilir ama asla ikinci birine söylemez. Senin büyük sırrını da biliyor olabilir aslında, şu yüzük mevzusunu. Bir şekilde öğrenir ve sana bunu bildiğini söyler. Sen endişelenirsin, sonuçta bir Slytherin ve gerçekten çok konuşkan. Eyvah kesin ağzından kaçırdı modu. asfhjasf Sonra endişeyle bundan kaçarsın ama fark edersin ki saklıyor, sonra önyargılarını kırarsın. Beraber mutlu mesut arada oturur konuşur koparsınız, sırlarınızı paylaşırsınız filan. safhjfas

Alyssha var, Slytherin'in prensesi lakaplı, bina başkanı, cidden karanlığın dibine vurmuş hatunum. Bu sene mezun olacak ama olsun. Ona aklıma bir şey gelmedi. Ama bulalım istiyorum. asjfsaf

Aslında zilyon tane karakterim var ama kurgu havamda değilim sanki. Rav, Gry.. Ne ararsan. Bana ihtiyacını söyle sana karakter bulayım yani. Ahahah. Bu da tek Hufflepuff karakterim, az önce açtım, öyle işte. Bunla da kurgu bulabiliriz. SUSTUM BEN.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 11:55 pm

Ahah valla yazdıkların tamamdır bir kere onu söyleyeyim önce. Sonracığıma buluruz yani bir sürü o zaman adhjkfg.
Jayma Schueler

Lakap : Herm.

Özel
Rp Puanı:
Quentin Spencer Rodney. Left_bar_bleue93/100Quentin Spencer Rodney. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 11:59 pm

Bu kızılı da at bir yere bence. Kanka olurlar mı ki? Benim ilana da bir kbak istersne. Baya açık sözlü biridir Herm. fkjhnkldf
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quentin Spencer Rodney.   Quentin Spencer Rodney. Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 4:54 am

Hım arkadaşlardır ama derecesini anlatamadım şimdi asdjkfg

Quentin Spencer Rodney.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quentin Spencer Rodney
» Mr. Rodney
» Spencer Rodney