Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba

2 posters
YazarMesaj
Nicholas Newton

Özel
Rp Puanı:
Merhaba Left_bar_bleue91/100Merhaba Empty_bar_bleue  (91/100)

Merhaba Empty
MesajKonu: Merhaba   Merhaba Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 8:58 am

Herkese Merhaba ben Görkem Soul of Darkness'tekiler beni Çağatay olarak tanıyabilir Smile Orda ki küçük bir karmaşalık için... kimliğimi değiştirmek zorunda kaldım, her neeeyseee işte 13 yaşındayım yarı romen yarı türküm srandan şeyler Happy Film izlemeyi kitap okumayı severim, insanları kale almamayı severim ama onlar beni almayınca biraz üzücü olur bu durum çoğu kişinin dediklerini takılmam ama benimde duygularım var bazen bunu farkediyorum Rolling Eyes Dil konusuna gelirsek eğer 4 dil biliyorum evet bu yaşta nasıl olur ki? Normal Türkçe bir, ingilizce iki, romence biliyorum üç annem romanyalı olduğundan ve annemin akrabalarının daha sonra ispanyaya taşınma sebebinden yazıp okuyabilecek ve sradan şeyleri konuşabilecek kadar ispanyolca biliyorum ve bence yeterli italyanca ise çok fazla değil sırf ispanyolca ile benzediği için çok az konuşabiliyorum Smile Televizyon ve kitapları sevdiğimi söylemiştim Ulyss Moore, Narnia, Twilight, Hp gibi bir çok seriyi bitirdim televizyonda Doctor Who favorim tabiki yani başka dizi tanımam birde bir dizi daha var Demi'nin oynadığı Sonny'nin Yıldızı oda fena değil gibi geldi. Neyse hep kendimden bahsettim sıra sizde ve son olarak Ravenclaw
Magdelena Ellingson

Magdelena Ellingson

Özel
Rp Puanı:
Merhaba Left_bar_bleue97/100Merhaba Empty_bar_bleue  (97/100)

Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba   Merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 11:27 pm

Hoş geldin Görkem, ben de İspanyolca öğrenmek istemişimdir hep. Tabi bunun için pek bi şey yapmadım, ama her zamanki gibi yapmayı düşünüyorum. :E Berna ben, memnun oldum. ^_^
Nicholas Newton

Özel
Rp Puanı:
Merhaba Left_bar_bleue91/100Merhaba Empty_bar_bleue  (91/100)

Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba   Merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 11:31 pm

Hoş buldum Berna Smile Pekte kolay bir değil ama aslında...

Merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba
» Merhaba -_-
» Başbelasına Merhaba Deyin!