Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba -_-

+4
Katja Heinrich
Audrey Day
Luigi Tognazzi
Joshua Goldwill
8 posters
YazarMesaj
Joshua Goldwill

Joshua Goldwill

Özel
Rp Puanı:
Merhaba -_- Left_bar_bleue66/100Merhaba -_- Empty_bar_bleue  (66/100)

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 2:34 am

Merhaba herkese *-* İsmim Onur. 19 yaşındayım. Bir senedir ara vermiştim RP ile ilgilenmeye. Sınav senem olduğu için. Tekrar geri dönmek istedim ve burayı buldum. Genellikle Senfonik/Gothic/Doom Metal dinlerim. Epica, Draconian, Theatres des Vampires, Summoning, Arthemesia gibi. Aynı zamanda yaklaşık 4 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum. Bu konuda iyi olduğumu hissediyorum -_- Anime meraklısı biriyimdir. Zamanımın çoğunu FRP oynayarak geçirdiğim söylenebilir. Herneyse herkese selamlar *-* Shocked
Luigi Tognazzi

Luigi Tognazzi

Lakap : Bigfoot, Lui
Rp Sevgilisi : The girl who can not pronounce Tognazzi correctly

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 9:00 pm

Senfonik, goth ve doom metal seven insanlara ne kadar aç olduğumdan bahsetmiş miydim? Şu an edeyim madem. Yıllar önce sağlam Tristania fanıydım, artık pek metal dinlemiyorum gerçi eskisi kadar, sadece Sentenced - In Flames falan. Neyse susayım ben.

Hoş geldin Onur, Lazarus ben de!
(ve kızım, evet)
Audrey Day

Audrey Day

Rp Sevgilisi : Jeremy. Sexy boi.

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 9:26 pm

Merhaba, Onur! Sınav senesi olduğu için RP'ye ara vermek insana çok koyuyor, ben bu yılın başında bir süre denedim beceremedim orası ayrı. Happy 12. sınıfım şuan, umarım siteye çabuk alışırsın. Sitede iki tane anime hayranı var, sen üç oldun. İyi oldu. ._. (Buradan Fatma ve Kübra'ya laf attım.) Happy Ben Betül bu arada.

Beni genelde Jack ve Hans'dan göreceksin sanırım ama gerçek ad kısmında Bet yazan benimdir. Tekrar hoş geldin! Happy
Katja Heinrich
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Katja Heinrich

Lakap : Kat
Rp Sevgilisi : Marvel kahramanları. Bir de Rhys diye biri varmış... Havalı altın çocuk. Hıh.

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 10:20 pm

Ehem öhöm, ben de hoş geldin demezsem ayıp olur şimdi. Beni genelde -üstteki kişiye atıp geliyor, hazır olun- Anna, Krystelle, Alyssha, Krystof ne bileyim Natalia, Gordon.. *bütün karakterlerimi saymayacağım korkmayın* olarak görebilirsin. Selin yazabilir, Sel yazabilir hatta fuckyes'ten tut "-.-" bile yazabilir. Onun için anlaması zor olursa, şaşırma. Dünya üzerindeki en çok rp karakterine sahip insan bensem, buna kimse şaşırmaz. asdfg
Siteye hoş geldin. Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Merhaba -_- Left_bar_bleue100/100Merhaba -_- Empty_bar_bleue  (100/100)

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 11:36 pm

Hoş geldin Onur. Ben de Serena. Sende sınava gireceksin demek, ben de ara verdim ama az zaman kala geri döndüm. Anime ve FRP mi? İşte bu beni mutlu etmeye yeter. Geçen sene bol bol The Wheel of Time FRP'si ile uğraşmış hatta LOTR'a da giriş yapmıştık lakin grupla bir şekilde yollarımı ayırmak zorunda kaldım. Anime zaten benim için rpgden de önce vardı bak şimdi merak ettim ilgilendiğin manga ve animeleri. RP falan yapmak istersen uç bir şeyler ayarlarıız, tekrardan hoş geldin hemen ısınırsın sitemize zaten eminim Razz
Johnathan Sawyer Shephard

Lakap : John

Özel
Rp Puanı:
Merhaba -_- Left_bar_bleue85/100Merhaba -_- Empty_bar_bleue  (85/100)

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 11:43 pm

Merhaba bende Ömer Smile Onur hoşgeldin.Hemen hemen aynı sayılırız.Bende 19'um. Bu siteye yeni kaydoldum.Uzun süre ara vermiştim fakat malesef Rp tam anlamıyla bırakılmıyor heralde Smile Aslında bırakmamın çok sebebi vardı fakat tam 3 sene önce bilgisayar başından kalkamaz duruma gelince bıraktım malesef..Kurgu hazırla, grafik kısmıyla uğraş, karakterin geçmişini vs. hazırla dur. ancak şu anki ortam on beş yaş altından oluştuğu için hafiften soğuduğumu hissediyorum. evet, bu güzel bir şey aslında çünkü insan yarattığı karaktere öyle bir bağlanıyor ki, role playde başına gelenler hakkında kafa yorup duruyor gün boyunca.Böyle yani Smile Neyse çok konuştum galiba..

Lakap : John

Özel
Rp Puanı:
Merhaba -_- Left_bar_bleue85/100Merhaba -_- Empty_bar_bleue  (85/100)

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 11:48 pm

Luigi Tognazzi demiş ki:
Senfonik, goth ve doom metal seven insanlara ne kadar aç olduğumdan bahsetmiş miydim? Şu an edeyim madem. Yıllar önce sağlam Tristania fanıydım, artık pek metal dinlemiyorum gerçi eskisi kadar, sadece Sentenced - In Flames falan. Neyse susayım ben.

Hoş geldin Onur, Lazarus ben de!
(ve kızım, evet)

Bu arada Lazarus .. Kurguyu ayarladım. Razz Razz
Joshua Goldwill

Joshua Goldwill

Özel
Rp Puanı:

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 11:50 pm

Audrey Day demiş ki:
    Merhaba, Onur! Sınav senesi olduğu için RP'ye ara vermek insana çok koyuyor, ben bu yılın başında bir süre denedim beceremedim orası ayrı. Happy 12. sınıfım şuan, umarım siteye çabuk alışırsın. Sitede iki tane anime hayranı var, sen üç oldun. İyi oldu. ._. (Buradan Fatma ve Kübra'ya laf attım.) Happy Ben Betül bu arada.

Beni genelde Jack ve Hans'dan göreceksin sanırım ama gerçek ad kısmında Bet yazan benimdir. Tekrar hoş geldin! Happy

Lithia Connelly demiş ki:
Ehem öhöm, ben de hoş geldin demezsem ayıp olur şimdi. Beni genelde -üstteki kişiye atıp geliyor, hazır olun- Anna, Krystelle, Alyssha, Krystof ne bileyim Natalia, Gordon.. *bütün karakterlerimi saymayacağım korkmayın* olarak görebilirsin. Selin yazabilir, Sel yazabilir hatta fuckyes'ten tut "-.-" bile yazabilir. Onun için anlaması zor olursa, şaşırma. Dünya üzerindeki en çok rp karakterine sahip insan bensem, buna kimse şaşırmaz. asdfg
Siteye hoş geldin. Happy

Ehe teşekkür ederim, hoşbuldum. Burada herkesin birkaç karakterimi var yahu Shocked İyiymiş.
Joshua Goldwill

Joshua Goldwill

Özel
Rp Puanı:

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePaz Haz. 09, 2013 11:56 pm

Euterpe Châtillon demiş ki:
Hoş geldin Onur. Ben de Serena. Sende sınava gireceksin demek, ben de ara verdim ama az zaman kala geri döndüm. Anime ve FRP mi? İşte bu beni mutlu etmeye yeter. Geçen sene bol bol The Wheel of Time FRP'si ile uğraşmış hatta LOTR'a da giriş yapmıştık lakin grupla bir şekilde yollarımı ayırmak zorunda kaldım. Anime zaten benim için rpgden de önce vardı bak şimdi merak ettim ilgilendiğin manga ve animeleri. RP falan yapmak istersen uç bir şeyler ayarlarıız, tekrardan hoş geldin hemen ısınırsın sitemize zaten eminim Razz

Memnun oldum Serena. Şuanda takip ettiğim birkaç anime var Cool great teacher onizuka, naruto, bleach ve koi sento. fazla değil yani Razz
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Merhaba -_- Left_bar_bleue100/100Merhaba -_- Empty_bar_bleue  (100/100)

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimePtsi Haz. 10, 2013 12:13 am

Birkaçtan fazlası aslında ama neyse, öhöm. Yeni olduğun için uyarı vermeyeceğim ama flood yapmak yasaktır. Tüm mesajları tek bir mesajda cevaplamalısın. Bundan sonra dikkat edeceğini düşünüyorum. ^^
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

Lakap : Levi
Rp Sevgilisi : Galatea. <3

Merhaba -_- Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba -_-   Merhaba -_- Icon_minitimeSalı Haz. 18, 2013 4:42 am

ALLAHIM ANİMECİ  BİR İNSAN. KÜBRA KOŞ GEL. 

Neyse Bet lafını görmüyorum >.>
Hoşgeldin, bende Fatma. GTO'yu izlemek istiyorum ama elimdeki animeleri bitirmem lazım önce Happy 
Bu arada KIZ SERE SENDE Mİ ANİME İZLİYODUN? NİYE SÖYLEMEDİN KIZ

Ehem, tanıştığıma memnun oldum. Biraz heyecanlandım, kusura bakma Happy

Merhaba -_-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba
» Merhaba
» Başbelasına Merhaba Deyin!