Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

all monster are human.

+7
Leonie van Pelt
Astrid Vivienne
Arisha Bochkareva
Aleksei Bochkarev
Jack Stepanoviç Karenin
Tallulah S. Warren
Charley Chamberlain
11 posters
YazarMesaj
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Lakap : Denesenize.
Rp Sevgilisi : Sadece sevişir.

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue100/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (100/100)

all monster are human. Empty
MesajKonu: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 12:10 am

all monster are human. Mhlts

Nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Tam olarak katil ruhlu gözüken bir genç aslında. Ama değil, sahiden. İçinde ana-baba şefkatinden yoksun büyümüş bir çocuk var, Charley'nin. Safkan ve İngiliz asıllı bir aileden gelmekte genç olan. Ailenin her bir ferdinin bir sorunu var neredeyse. Çoğu kişi bekâr ve parasız. Çoğu kumarbaz veya uyuşturucu bağımlısı. Satıcılar ve şantajcılar var. Bundan dolayı pek sağlıklı bir aile değil Chamberlain ailesi. Babası deseniz, Charley'e işkence ede ede vücudunda kalıcı izler bırakmış bir adamdır. Bu ailenin tek çocuğu olan Charley, ailesiz büyüse bundan daha iyisi olacağı kanaatine varmıştır. Henüz on bir yaşında iken kaçmaya çalışmıştır, babası tarafından yakalanmış ve işkenceye maruz kalmıştır. Ondan beri acıma duygusundan yoksundur aslında. Ama sabretmiştir. Beklediği mektubun yakın zamanda geleceğini biliyordur çünkü. Ki dediği, düşlediği gibi olur ve kaçma girişiminden bir ay sonra Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu mektubunu alır. Havalara uçar gibi bi' şey. Gerçi asla sevgisini, sevincini göstermeyen bir çocuk olarak bu onun için büyük bir şeydir. Babasına lanetler yağdırarak evden uzaklaşır. Hogwarts yaşamı onun için toparlayıcı tek etkendir. Birazda olsa kendine çeki düzen vermiştir ki, eskisine göre çok daha iyi bir durumdadır. Psikolojisi fena halde bozuktur. Onu çıldırtan, sabaha kadar uyutmayan kâbuslar mı dersiniz, tırnak yemek mi dersiniz, titreyen eller mi dersiniz, kendisine güvensiz tavırlar mı dersiniz ne ararsanız var. Gelelim o güne. Tren istasyonundan yalnız başına eve dönmüş, Charley. Hogwarts yaz tatiline girmiş ve eve gelmiş. Yorgun argın anahtarı deliğine sokup kapıyı açmış. V. Sınıf öğrencisi Hogwarts'ta. Birtakım sesler duyduğunu sanıyor önce, daha sonra sandığı şeyin gerçek olduğunu fark edip yukarı kata çıkıyor. Babası işte. Annesinin de işte olması gerek, o zaman kim bu? Asasını çekiyor ve hafifçe aralık olan kapıdan başını uzatıyor. Bir adamın elleri annesinin kızlığında, son sürat okşuyor. Annesi kendinden geçerken adama resmen yalvarıyor. Charley bu manzaradan sonra içeri dalıyor ve cebindeki bıçağı çıkarıp adamı delik deşik ediyor. Annesiyle bir daha asla muhattap olmamıştır, Charley. Bu olay onu oldukça etkilemiştir ve ilk cinayetinin tadına varamadan ikincisi gelmiştir. Annesi ile bu pisliği temizlemeye uğraşmışlardır. Hemde çok. Ama babası, Charley'e yeniden işkence etmeye kalkınca bu sefer bıçakla yetinmeyip, baltayı kapmıştır ve ağlayarak da olsa annesinin gözleri önünde babasını doğramıştır. Ve babasına son darbeyi vurmadan önce, "Baba, bir dakika içinde olacak." diye fısıldamış bir psikopattır. Kanlar her taraftayken annesini tehdit etmiştir ve evden çıkıp bir otele yerleşir. Daha sonra oradan Hogwarts'a tabiisi. Akıllı bir kişiliktir, aynı zamanda dengesiz. Ne zaman ne yapacağına dair hiçbir şey tahmin edemezsiniz. Bunun için tehlikelidir. Genelde bir lakabı veya bir anılma tarzı yoktur. Çünkü silik bir vatandaştır. İçkisi, sigarası yok. Ya da ne bileyim, her önüne gelenle yatabilecek kadar sağlam bir mideye sahip değil. Aşk hayatı deseniz yok. Böyle bir herif. Buyurun gelin. Direk özel kurgu diyeceğim. Ama kesinkes RP isterim. Öpüldünüz.
Tallulah S. Warren

Tallulah S. Warren

Lakap : Sable

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue97/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 12:41 am

Tallulah Charley'e bayılıyor, ona hasta oluyor çünkü koskoca okulda aklı başında tek insan olduğunu düşünüyor. Psikopat ve dengesiz yapısı, duygusuz olması ve en önemlisi katil olması Tallulah'ı inanılmaz derecede cezbediyor diyebiliriz.

Ve Circe var profesör kehanet profesörü Tallulah'ın halası.
Hogwarts'a yeni geldi seni gördüğü zaman 'Demek bu meşhur Charley sensin, sonunda tanıştığımıza çok memnun oldum. Balta kullanmak çok harika, eski anılarım canlandı." gibi bir şeyler söylemiştir büyük ihtimalle.
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue100/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 12:52 am

Peki. Olur. Ama Charley çok fazla çekim hissetmiyor insanlara karşı. Yine de, bence harika bir kurgu. Beğendim. Tallulah ile iyi anlaşacaklar gibi. Circe ile olmasa da, Tallulah ile gerçekten RP yapmayı istiyorum. Boş vakit olursa Circe ile de yapabiliriz. Bunu yazıyorum bir kenara, teşekkür ettim. ^^.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue97/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:02 am

Hım, kurgu yazmak zor olacak karakterlerden biri gibi görünüyor.oll
    bet

Jack.. Patrica diye bir kız vardı, kızla son görüşen Jack'di ama kızı Xealsia'lar öldürmüştü ama bundan sebep Jack hakkında ufak bir söylenti yayılıp zamanla kayboldu. 6. sınıfın başlarında oldu bu, ve Jack Durmstrang'dan atılıp Hogwarts'a yeni gelmişti, pek tanıdığı kişi yoktu, gözlemci durumundaydı.

Sen 5. sınıfın tatilinden çıkıp 6'da Jack'i görürsen ve sadece çocuğun bu yönlerini -dışardan ve pek bilinçli olmayan biri olarak- görürsen belki tanımak isteyebilirsin. Başlarda zaten aynı yatakhanede kalıyor olursunuz. [en başında, yani ilk dönem, durmstrang'dan geldiği için 5. sınıf derslerine girmek zorunda kalıyordu, 6'ları pek tanımıyordu ve tanıdığı bir iki kişi ile aynı yatakhanedeydi: site kurgusuna göre insanlar yaşıtlarıyla değil istedikleri kişi ile yatakhane paylaşıyormuş bu arada, neyse sonra onlarla tartıştı yukarda bahsettiğim nedenler doğrultusunda ve boş bir yatak için bakındı. hah. Bu anda Charley, öneri sunabilir. Evil or Very Mad ] Evet, sonraları Jack Xavier'ın abisi olduğunu öğrenecek ve Charley'i biraz tanıyacak kısaca tekrar yatakhane değiştirecek.

Sırdaş olabilir istersen. Beraber kaldıkları sürece öğrendiği herhangi bir şey.. Charley'in uykusunda istemeden bağırdı? Bilemem. Ama Jack'den sır çıkmaz.
    henry jean
    Hans, düşman, hatta birbirinizi umursuyor bile sayılmazsınız.
    aaron audrey kennedy anthony
    Sam O'Dowd. Sam yeni mezun ve Ravenclaw'dan. Hiçbir şeyi fazla büyütmeyen, olduğu gibi yaşayan açık bir tip. sen 5'ken o, 7'diydi ve zamanında sana laf etmişse -ki şuan aklında bile kalmamıştır Sam'in- ona gizliden kin duymuş olabilirsin. Oğlanın mekanı bellidir, büyülü hayvan evi.
Aleksei Bochkarev

Aleksei Bochkarev

Lakap : Alex

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:06 am

Tüm Bochkarev soyuyla kurgun olacak gibi görünüyor, sevdim Charley'yi ben baya. Happy
Aleksei değil de Vasily ile arkadaş olabilirler.
Asıl aklımdaki şey Arisha ile, "içinde ana-baba şefkatinden yoksun büyümüş bir çocuk var" cümlesini görür görmez Arisha'ya dönüştüm çünkü. Arisha diğer Bochkarevler gibi asırlardır ölü, karabüyü yardımıyla Hogwarts'a döndü. Charley'ye karşı bir koruma içgüdüsü (annelik gibi) besleyebilir.
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:48 am

Jack, oh gosh. Beth'imi buralarda görmek ne hoş, yar ne hoş, vay ne hoş. Gülüm Jack ile iş tamamdır, yazıldın bi' kenara. Patrica kim yahu? Hiç RP'lerinizi görmedim. -yazar burada RP'lerini okuyorum! demek istedi, evet.- Yani sırdaş iyidir. Hans, tamamdır. Yedim yaladım yuttum bu kurguyu da. Sam'da tamamdır. Bu konu hakkında konuşmayı sevmiyor çünkü, yani adam babasını ağlaya ağlaya öldürdü ne beklersin ki. Herif 16 yaşındaydı daha nede olsa. O da tamamdır. Öpüldün.
    Aleksei, Arisha ile olan kurguyu sevdim. İlk başlarda böyle ona yaklaşmamasını istememiş olabilir. Ama başından geçenleri duyarsa içindeki çocuk ortaya çıkar falan. Hatta derim ki, bunların arasında bir şeyler var sanabilirler. Arisha koruyor ya. Böyle de oldu, seni de öptüm. Vasily'e de saygılar, sevgiler. Tamam, iyiyiz. Çok iyiyiz gençler. Harikasınız.
Arisha Bochkareva

Arisha Bochkareva

Lakap : Aria

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:53 am

Aa öyle sanıldıktan sonra Aria biraz mesafe koyabilir, duygusal çünkü. Hani üç yüz küsur yıldan sonra hayata dönünce kimden hoşlanacağını şaşırmıştır, dedikoduların doğruluğuna kendi bile inanıp, asıl hayata dönme amacını hatırlar vsvs.
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:55 am

Olur efenim, tabii ki olur. ^^.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 2:04 am

https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t1559-soguk-bir-sonbahar-gunu Patrica burda benim RP'ye ilk başladığım RP'lerden, sonra onu oynayan kız banlandı ancak banlanmadan önce kızın kendini öldürdüğü bir rpsi vardı, kurgu olarak da Xealsia'lara atılmış saydık.

Evet, ben de okuyorum! Mutlu oldum yalnız. Happy Kurgular da tamam, o ye.
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 2:25 am

Eveeet! Süper oldu. Razz
Astrid Vivienne

Astrid Vivienne

Lakap : Weird, Ass, Astroid, Astro.
Rp Sevgilisi : Tognazzi boy. But obviously i can't say it correctly.

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue99/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 10:23 pm

Ehe öhö, selam bebeğim. Şimdi Astrid ile dalayım dedim ilk başta. Astrid'in ağzına gelen her şeyi söyleme ve aşırı derecede laf sokma huyu var, herkese karşı. Senin yüzüne karşı "Eğer o kadar psikopat bir katil olmak istiyorsan, yanlış yerdesin." tarzı bir laf etmiş olabilir. Ayrıca bastırılmış duygularını da alaya alabilir ama bunu kötü niyetle yapmaz. Farkında olmadan bir bakar ki Charley ondan nefret etmeye başlar, buna kötü kötü bakar. Bu da yanına gidip "Söylediklerime alınmadın değil mi Charls?" der. Tabii seninki lakaptan hoşlanmadığından iyice kıza atarlanır. asfhjas Ama Astrid rahat bırakmaz, sana absürt *gerçekten saçma sapan* sorular sorar durur. Sen kızdan bıkmış hale gelirsin ama içten içe onun seni rahatsız edip durmasından da hoşlanırsın hani. Hatta Astrid çok mutlu olduğu bir anda "Seni seviyorum Charls!" diyip çocuğun dudaklarına yapışır ve hiçbir şey olmamış gibi gülerek gider. Arkadaşça diyecek tabiisi ama oğlumuzun çok arkadaşı olmadığına göre etkileyici bir an olur. Charley de öylece bakakalır arkasından, kendisi kabullenmek istemez ama Astrid'den hoşlanmaya başlar. Just friendly. Happy

O değil de, Astrid Krystelle'ın özelliklerini çalıyor gibi hissettim. asfghas Normalde manyakça kendisini sevdiren kız o olurdu, ehe. Her neyse Krystelle seninle konuşmaya mutlaka çalışır ama Krystoflar ona bulaşma, o kimseyle konuşmaz tarzı bir tepki verebilir. *böylece benim diğer Slyler ile arada pek bir olay olmadığını anlıyoruk OH WAIT ALY İLE BULDUM KRYSTELLE'DAN SONRA ONA DÖNÜCEM* Krystelle hırs yapar konuşmaya çalışır, arada sırada sohbet ederler. Krys her insanla nasıl konuşacağını bilir. Seninkinin sevdiği bir şeyden konu açar. Charley de inanmaz, senin gibi bir kız onunla ilgileniyor olamaz diye. Sonuçta Krystelle Charley'in nefret edeceği kadar mutluluk saçan bir kız. Charley biraz kıskanabilir işin aslı, istediği her şeye sahip olduğu için. Ondan onu tınlamaz. Krystelle ise bunu sezse bile seni aralarına almaya çalışır. Becerebileceğini sanmıyorum bu sefer ama.. Öyle işte. sagfha

Ve Alyssha. Bence ikisi birlikte birini öldürmeli ama herkesten saklamalılar. Şu an kurguyu bulamadım ama bulalım. Aklında bir şey oluştu mu yavrum? Happy
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 10:38 pm

Astrid, oh gosh. Böyle bi' hatun benim katili öpecek ha! Donup kalır. Ne yapacağını bilmediği sayılı durumlar arasındadır bu. Bunu oldukça beğendim. Krystelle ha. Madem böyle bir şey yapacak, Charley gerçekten onu tınlamaz. Hele aralarına alma çabalarına cidden gıcık olup bir gün, "Bak Bartolomej, beni rahat bırak!" der. Ucundan bıçağı da gösterebilir belki. Çünkü öldürmeye harbi meyilli. Alyssha, bence onu sevmez. Çünkü bildiğim kadarı ile kendini kraliçe gibi görüyor. Charley böyle insanları öldürmek ister. Ama bir şekilde birini öldürmesi olayına karışmış olabilir, Aly. Ona çok bayılmasa da bu sırrı taşımak zorundadırlar. Ve taşır da. Böyle durumlarda kimseyi yüz üstü bırakmaz, gerçekten. Böylece üzerini kapatmaya çalıştıkları bir sırları olur. Ve asla birbirlerinin suratına baktıklarında endişelenmeden edemezler falan. Bu birbirlerine tek güven kaynağı olabilir diye düşünüyorum. Bu şekilde. Ehehöhö. ÖPTÜM. Razz
Astrid Vivienne

Astrid Vivienne

Lakap : Weird, Ass, Astroid, Astro.
Rp Sevgilisi : Tognazzi boy. But obviously i can't say it correctly.

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue99/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 10:46 pm

Heheh ben de öyle düşünmüştüm Aly ile zaten. Oldu o zaman bebeğim, özellikle Astrid ile olanı çok sevdim. <3
Leonie van Pelt

Leonie van Pelt

Lakap : Leo
Rp Sevgilisi : Öküzün biri kızın kalp denen organını parçaladı. Aşka inanmıyoruz efenim.

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue95/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimePaz Nis. 28, 2013 9:39 am

Biz zaten konuştuktuk. <3
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeSalı Mayıs 21, 2013 9:05 pm

Hacıt korktum ben. Ama kurgu istiyorum, kesinlikle! *-*
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 6:12 am

Kurgu görünüşten çok güzel duruyor, okumaya üşendim, maalesef ki evet. Ama Winter ve bu karakterle kurgu isterim. Winteri de şöyle bir özet geçeyim, çok dengesiz biri böyle biraz da umursamaz bir yapısı var. Bilinçsizken katil olmuşluğu da var. Bunu öğrenmeye çalışıyor son zamanlarda. Hatırlayamadığı hafızalarını rüyalarıyla yerine oturtmaya çalışıyor. Bunu ona neyin yaptığını bulmaya çalışıyor. Ayrıca fiziksel olarak hiçbir acı hissetmeme durumu da var. Bu yüzden sürekli insanların canını yakmak isteyen içten içe bir canavar bu kızımız da. Buralardan kurgu çıkartabilirsek, ne mutlu bize.
Sierra Weidner

Sierra Weidner

Rp Sevgilisi : Güven sorunları + insanlardan pek hazzetmeme durumu + yoğun nefret =yatak arkadaşından şaşma

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 2:43 am

bence Sierra ile aranda garip bir çekim olabilir. Çünkü Sierra da genel olarak çevresine uyum sağlayamayan dışlanmış bir tip. Zaten küçük yaşta kendi öz babası tarafından reddedilmiş, iki yaşındayken ikizinden koparılarak tüm anıları silinmiş ve muggle bir aileye babası tarafından evlatlık verilmiş. Kendini hiç bir yere ait hissedemeyen bu kız beşinci sınıfın yazında öz ailesinin kim olduğunu kendi çabaları sonucu öğrenecektir. İntihara kadar gidecek ve koca bir yazı klinikte geçirmeye zorlanacaktır ama okula tekrar döndüğünde küllerinden doğan intikam aleviyle yanan bir kız olarak çıkacaktır insanların karşısına. Yani işte genel olarak böyle. Aralarında anlayışa dayalı bir bağ olabilir. Pek konuşmayı seven biri değil ondan kendi aralarında birbirlerinin zihnine girerek anlaşabilirler bence. Kimsenin anlamadığı garip ama özel bir bağları olur.
Amelia Bryssa Johnson

Amelia Bryssa Johnson

Lakap : Agucuk

Özel
Rp Puanı:
all monster are human. Left_bar_bleue85/100all monster are human. Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: all monster are human.   all monster are human. Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 6:20 am

Benim kafamda acayip bi kurgu var ama öyle böyle değil. İki karakterim var, iki spoiler halinde yazayım en iyisi.

Ophelia Johnson:
İşte şimdi geldik en muhteşem kurguya.

Amelia Bryssa Johnson:

all monster are human.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Monster İs Here ;; Primadonna.