Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.

+4
Arnette Moralesj
Eileen Corrigan
Jack Stepanoviç Karenin
Pietra Qixinâ
8 posters
YazarMesaj
Pietra Qixinâ

Pietra Qixinâ

Lakap : pierre.
Rp Sevgilisi : sebze severim.

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue95/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (95/100)

Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty
MesajKonu: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimePtsi Mayıs 13, 2013 8:51 am

the cat is gone.:

Şimdi Gökçe'nin klişe soğuk nevale karakterlerinden biriyle karşı karşıyayız.
Kısaca Pietra'dan bahsedeyim, tam bir soğuk nevaledir. Öyle çevredekileri pek umursamaz, aldırış etmez. Kardeşleri konusunda pek hassastır. İnsanları kendisine yaklaştırmasa da, bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda -olacak dostlarıyla eğlenmeyi iyi bilir. Açıkçası müthiş bir karakter kurgusu düşünüyorum ama bakalım daha eyleme geçmedim. Bir de Pierre olayını anlatayım, çoğu zaman eğlencesine ve çevresinde yeni bir şeyler keşfetmek adına kılık değiştirir bu kızımız. Yani Pierre onun bir nevi ikinci kişiliği gibi.
&Müthiş bir biçimde rp yapma istediği var bende. O yüzden kurgunuz olsun, olmasın gelin. Konuşalım, kurgu üretelim, rp yapalım.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue97/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimeSalı Mayıs 14, 2013 12:58 am

Hans Landers: Tek gecelik? Pierre ile tanışmıştır?
Henry McCourt: Uzak yeğen. (yani Henry'nin baba tarafından bir kız kuzeninin kızı)
Jack Karenin: Henry'den dolayı ufak bir tanışmışlık olabilir. (Jack Henry'nin anne tarafından kuzenidir.)

*selin yazdığı rp ile sinir sistemimi çökertti düşünemiyorum*
Eileen Corrigan

Eileen Corrigan

Lakap : Lee

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue97/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 15, 2013 2:14 am

Aleksei ile baş göz mü etsek seni ya Happy
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Lakap : Arny, Ette

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue85/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 15, 2013 9:19 am

Arnette o sayılı dostlardan olabilir?
-siteye yabancı bu genç (ben oluyorum) karakterine yer bulmaya çalışıyoor asfjsghd-
Pietra Qixinâ

Pietra Qixinâ

Lakap : pierre.
Rp Sevgilisi : sebze severim.

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue95/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimePerş. Mayıs 16, 2013 8:26 am

Şimdi Betül'cüm -öf -cım-cimli konuşmayı da hiç sevmemaşsfdka. Neyse Hans kurgusu dışında hepsi olur, çünkü Pietra tek gecelik kız değil pek. O kurguyu Svetya'da uygulayabiliriz belkim. Neyse onun dışında diğerleri kabulümdür. -Kız veriyorum sankialdalşkdsa.

Vallahi Pietra'yı bilemem ama ben Aleksei evladımı gördüm, beğendim. Verdim gitti. Cool

Ya ben de bu sitede yeniyim, öyle çok tanıdığım yok. Olsun vallahi, rp de yaparız. Happy
Jacques Bratčikovaite

Jacques Bratčikovaite

Lakap : Jac for everyone.
Rp Sevgilisi : Çok eşlilikten yanayım ama.. Acting like a couple with Ocean. But she will be mine. Forever.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimePerş. Mayıs 16, 2013 8:31 am

Hans'ı reddeden kızları ayrı bir seviyorum. asdfg <3
Biz de kurgu yapmalıyız sanki...... Bir ton karakterlerle çıkabilirim. Onun için önce sorayım, özellikle aradığın bir kurgu var mı tatlım? Happy Resmi olarak tanışmasak da Selin ben. asdf
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimePerş. Mayıs 16, 2013 8:58 am

Kendime Not: Bir daha asla herhangi bir sitenin adminiyle RP sevgilisi olma.

Tamam Svetya ile de olur sıkıntı olmaz zaten pek düşünerek yazdığım bir kurgu sayılmazdı.. Rolling Eyes Peki , Pietra ile nasıl bir şeyler olabilir? Kızın bi derdi vardı diye başlayıp Güzin ablaya bağlanan bi kurgu da olmasın ama (')
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Lakap : Arny, Ette

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue85/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimePerş. Mayıs 16, 2013 7:47 pm

Yapalıım yapalııım ^^
Şimdilik Arnette benim tek karakterim ama gerekirse başka açabilirim haniiğğ asdfj.
Aleksei Bochkarev

Aleksei Bochkarev

Lakap : Alex

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 9:56 pm

Ya çok sahiplenmiş olacağım ama epi topu 16 yaşında karakter Pietra, Aleksei tek geceliklerin bir çoğunu vaad edebilir zaten ona asırlar sonra geri dönüşünün patlamasıyla. Razz

Diyeceğim odur ki gel yarim ol, sevdalım ol, sultanım ve de dermanım da ol Pietra. Razz
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Left_bar_bleue100/100Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.   Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT. Icon_minitimeSalı Mayıs 21, 2013 8:52 pm

Euterpe'i at bir yere fıstık Razz

Pietra, Pierre, CALL HER THE BLACK CAT.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pietra, q.
» Pietra Flavio
» Jean Pierre Rembrandt
» Ashley Amy Black
» Ashley Amy Black