Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

agucuklu kurgu

3 posters
YazarMesaj
Amelia Bryssa Johnson

Amelia Bryssa Johnson

Lakap : Agucuk

Özel
Rp Puanı:
agucuklu kurgu Left_bar_bleue85/100agucuklu kurgu Empty_bar_bleue  (85/100)

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 4:14 am

Benim kurgu biraz ilginç aslında, ben şöyle bi liste yapayım:

• Karakterimi biseksüel yapmayı düşünüyorum. O yüzden bi iki hatun alabilirim yanıma şöyle friends with benefits tarzı bi şi dlfkjdklgjfd
  • Karakterim biraz sadist biraz mazoşist, sadizm eğilimini muggle kökenlilere yöneltecek bazen, bunun için de muggle kökenli birkaç kişi lazım.
  • Boş zamanlarda oturup felsefi konulardan konuşabileceği dostlara ihtiyacı var bi de Amelia'nın.
  • Birkaç tane düşman istiyorum tabii What a Face
  • Fikirlerimi aktaracağım öğrenciler de lazım agucuklu kurgu 2879408250

İşte beyle bu kadar yani, bi de kendiniz isterseniz farklı kurgularla gelebilirsiniz tabii ki!

Not: Bu arada, karakterim soğuk, suratsız, nemrut bi şey böyle. Ayrıca site kurgusuna göre Lady'ye karşı ayaklanacak gruba dahil etmek istiyorum kendisini. Soğuk falan dediysem, sadece dışarıya. Çok samimi olduğu arkadaşlarıyla "kötülük yaparak" eğleniyorlar gayet, ehe. agucuklu kurgu 1631765912
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
agucuklu kurgu Left_bar_bleue97/100agucuklu kurgu Empty_bar_bleue  (97/100)

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: Geri: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 4:38 am

Lady'ye ayaklanan grubu kuran adam benim biliyorsun, değil mi? k5
-edit: ben büyücü şeysini kuran adammışım -,-
-not: ama lady'i deli gibi salak bulur henry.
Amelia Bryssa Johnson

Amelia Bryssa Johnson

Özel
Rp Puanı:

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: Geri: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 5:00 am

Vuuhu, o zaman kurgu yapak bi ara ya, bakanlıkta karşılaşıp sohbet etmeli bi şi böyle, sen fikirlerini falan anlatırsın Amelia'ya, böyle eğer grup toplantıları falan oluyosa oralara davet edersin? k5
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
agucuklu kurgu Left_bar_bleue97/100agucuklu kurgu Empty_bar_bleue  (97/100)

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: Geri: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeCuma Haz. 28, 2013 8:30 am

Evet, davet edebilir ama genel olarak huysuz bir heriftir Henry, hatta tam anlamıyla anlaştığı yegane kişilerin hepsi ailesinden geri kalan insanlara ya güvenmez ya yeterli bulmaz ya da yalnızca atışır. Ama onunla anlaşmaya çalışırsan falan kafa tiptir ve yönetim bakımından görüşleriniz aynı olduğuna göre seninle özel bir ilişkisi olacaktır. 
agucuklu kurgu Tumblr_m919bhp6WZ1qgfbq8
Senden yaşça büyük oluşunu sıkça hatırlatıp genel olarak laf atacaktır ama iş ve toplantılar sırasından ciddi bir adama bürünür. Karakterine uyar mı bilmiyorum ama sen kabul edersen Amelia Henry'nin psikolojisini anlamaya çalışabilir çünkü herif biraz kapalı kutudur. 

Hazır gelmişken gitmeden diğer karakterlerimi de yazıyım zengin kalkışı olsun;
Elizabeth Dunham - Hufflepuff Mezunu, Quidditch Profesörü, herkesle iyi geçinir genel olarak ama Amelia belki onu sevmiyordur idk.
Audrey Day - Ravenclaw Mezunu ama Bulanık, Jaqueliyne ile arkadaştılar ama senle değil sanırım. ._.
Kennedy Bartolomej - Slytherin Mezunu, Jac'in eşi. Bence Amelia'dan Jacqueliyne'nin hoşlandığı kadar hoşlanmıyordur ancak bunu olabildiğince belli etmez.
William D. Nate Pritchard - Slytherin Mezunu, Gezgin ancak şuan Profesör olması için özel olarak çağırıldı. Okuldayken seninle arkadaş olabilir. Oldukça iyi ve düşünen bir adamdır hatta gezgin olmayı bu nedenle istemiştir: araştırmalar. Şu boş zamanlarında konuştuğu arkadaşı Nate olabilir. Bu arada Nate ayrıca gaydir. Ama ailesinden gizli gay. :özelkurgu?:
ünlüsü; agucuklu kurgu 3929217648 agucuklu kurgu Tumblr_mp44rc4HE61qkpz1so1_500
Amelia Bryssa Johnson

Amelia Bryssa Johnson

Özel
Rp Puanı:

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: Geri: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 2:10 am

Yihaa. Muhteşem olur! Benim bi de Ophelia adlı bi karakterim var, Ravenclaw öğrencisi, V. sınıf. Amelia'nın yeğeni, ama aynı zamanda üvey kızı. Yani Amelia Ophelia'nın babasıyla evlendi kız kardeşi ölmeden önce, sonra Ophelia doğdu ve Amelia onu muggle yetimhanesine bıraktı. Onunla da bi kurgu yaparız artık! ^^
Kira Ragosina

Kira Ragosina

agucuklu kurgu Empty
MesajKonu: Geri: agucuklu kurgu   agucuklu kurgu Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 8:01 am

YA 23 HELENA İÇİN ÇOK GENÇ DEĞİL Mİ YAAAA
çaktırmadan karakteri kira'ya yamamayı deniyorum aslında, gel bi' 30 yap şu hatunu da makeoutun allahını yapalım kdjgdfd
TEKLİFE BAK.
*lazarus out*

agucuklu kurgu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurgu Zamanı!
» Toplu Kurgu: Bakanlık
» Interview with the Vampire - Kurgu I
» Kurgu II; Poisoned World
» İlk Kurgu; Kaderin Yok Oluşu