Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair

5 posters
YazarMesaj
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue90/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (90/100)

Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty
MesajKonu: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 12:36 am

Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Tumblr_inline_mmlixxkLNl1qz4rgp Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Tumblr_inline_mmlih12LFe1qz4rgp
i'm crazy and i know it
FLAIR JOHNSON

Kesinlikle ama kesinlikle çift kişilikli bir deli...
    Ne zaman ne yapacağını asla anlayamazsınız. Çünkü sürekli değişim halindeki bu kız asla yerinde durmaz. Bıraktığınız gibi kalmasının imkanı yoktur ki eğer öyleyse bunun için Merli'nin sarkık donunu sövebilirsiniz çünkü kıyameti getirmiş demektir.

Meraklı ve birazcık da bilmiştir bu kızımız ve belki birazcık ukala ama yalnızca bildiği konularda. Bilmediği bir şey olduğundaysa da mutlaka gelecek sefer bunu araştırmak üzere aklının bir köşesine yazar onu. Anladığınız üzere araştırmacı bir yapısı vardır Flair'ın. Eh! Bu huyu da merakından ileri gelir zaten.

İnsanlara güler yüzle yaklaşır, sevecendir. Ama uçuk kaçık insanlara karşı bir  zaafı vardır. Arkadaş olarak gider hep en deli ve en garip insanları bulur kendine seçecek. Böyle insanların yanında kendini daha rahat hisseder çünkü.

Nasıl olduğunu anlamasak da Flair pek çok duyguyu bir arada yaşayabilir ve hislerini saklamak da pek bir beceriksizdir. Belki de tek kötü olduğu konu budur; rol yapmak. Çünkü ona göre insanın kişiliğini belirleyen en önemli unsurlardan biri olaylar karşısında ki duyguları düşünceli ve bunlara karşı olan tepkileridir. Eğer bunlar bir maske altın da saklanacak olursa nasıl kendi olabilir ki insan ve kendi değilse eğer ruhundan geriye kalan bir şey olur mu? Bu yüzden rol yapan insanlara anlam veremez Flair. Hayatta yanlarında olduğunda kendini en rahatsız hissettiği en az hazzettiği insan tipidir onlar. Flair bu tür insanları çaba sarf etmeden deşifre edebilir. Flair için rol yapan insanların maskelerini düşürmek tam bir hobi haline gelmiştir. Pek zevk alır onlarla uğraşmaktan.

Başını pek fazla belaya sokmaz ama iş eşek şakalarına geldiğinde gider kendine şaka yapacak okulun en azılı insanlarını bulur. Tabi ki de sonuç onun için pek de mutlu bitmez. Mutlaka Flairdan intikam alınır. Ama olsun biz Astrid ile çığır açıyoruz eşek şakalarında.

Eğlenmeyi sever, gülmeyi ve şakalar yapmayı... Ama iş derslerdeki başarısına geldiğinde inanamayacağınız kadar ciddi ve disiplinlidir. Sadece kendi binasında değil tüm okulun en iyisi olmak resmen takıntı boyutuna gelmiştir onun için. Muggle doğumlu biri olduğundan kendini büyücü dünyasına ispat etmeye çalışır hep. Bunu kendine güvensiz biri olduğundan değil saf kanlar dışındaki diğer büyücüleri önemsemeyen, onları hafife alan karanlık tarafa sinirinden yapar bunu. Ve Flair'ın katlanamadığı tek şeydir hafife alınmak. Bu yüzden geleceğine dair en büyük isteği gelmiş geçmiş en güçlü, en yetenekli büyücülerden biri olmaya başarmaktır. Bu hırsından ötürü her ne kadar biraz Slytherini andırsa da onun bir Ravenclaw olduğu unutulmamalıdır. Çünkü bu kız bazı konularda gereğinden fazla hırslı olsa da özünde zeki ve yetenekli bir büyücüdür. Ayrıca pek de sinsi olmayı başarabilen biri değildir, istese de olmaz zaten. O kadar sevimli bir tipi vardır ki onun, sinsilikle taban tabana zıt şeyler bile olabilirler. Zaten ona göre herkes kendi ektiğini biçer, adaletlidir. Eh! Evet, bu özelliğinden dolayı Hufflepuffa da benzetilebilir ama flair'ın olayı da o değil mi zaten; pek çok duygu ve düşünceyi bünyesi içinde barındırabilmek. Onun en belirgin özelliği budur.

İşte tam da bu yüzden o bir Ravenclawdir. Her şeyden azar azar alır kendine. Ve onları mantık çerçevesinde gözden geçirerek harmanlar. Taraf konusunda; karanlığa karşı olan hıncından bahsetmiştim. Ama koyu bir aydınlıkçı olduğu da söylenemez. Onları sadece karanlığa karşı olmalarından ötürü eleştirir hep. Zaten çeşitliliğe inanan bir kızın taraf meselesine girmesi de mantıksız olur. Sonuç olarak bu kız; dersler konusunda bir Slytherin kadar hırslı, ilişkilerinde bir Hufflepuff kadar adaletlidir ve tutkuyla bağlı olduğu her şeyde bir Gryffindor kadar yüreklidir ama özünde bir Ravenlcaw zekasına ve yeteneğin sahiptir.
    Müziğe karşı doğuştan yeteneklidir. Müzik onun için bir tutkudur. Pianosunun başında saatlerce oturur, çalar, şarkı söyler ve şarkı söylerken zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmez. Söylerken hayallere dalar. Sanki başka kimsenin bilmediği bir dünyaya yolculuğa çıkmış gibi hisseder.

Hayattaki hiç bir arzusu müziğe duyduğu tutku kadar güçlü değildir. İzin vermez de zaten hiç bir şeyin müziğinin önüne geçmesine. Onu kalbine olabildiğince yakın tutar, sanki bir gün ellerinden kayıp gidecekmiş gibi korur onu. Bir anne yeni doğan bebeğinin üstüne nasıl titrerse işte o da aynı özeni gösterir bestelerine karşı. Onları çeşitli çeşnilerle zenginleştirir. Besler, büyütür. Uçma vakitleri geldiğindeyse onun ruhundan da bir parça kopar, uçar gider onunla. Derin bir hüzne dalar böyle zamanlarda. Melankolinin nahoş kokusu sarar odayı. Öyle ki kimseyi yaklaştırmaz yanına, en değer verdikleri bile...

Gelirlerse eğer hüznünün yerini öfkesi doldurur çünkü. Sonuçtaysa arkadaşlarını kalbini kırar ve bunu getirdiği pişmanlıkla mücadele etmeye çalışır.

Flört meselelerinde pek beceriksizdir. Eli ayağına dolanır, sakarlaşıverir. Ama sevimli bir kız olduğundan tüm bu sakarlıkları onu daha da sevimli kılar insanın gözünde. Karşınıza karşı konulmaz bir sevimlilik yumağı çıkar haliyle.

kurgu team.
    ASTRİD: millete eşek şakaları yapıyoruz. Yatakhane arkadaşıyız ve kimseye aldırış etmeden delirebiliyoruz. Dostum biz ikimiz bir harikayız ve yemin ederim luiginin zihnine girmedim. Gene de izin versen çoktan girmiştim o ayrı. Bir öpüşemediniz zaten düzgün düzgün. Neyse ben kaşınmayayım şimdi. Victor der, damarıma basarsın sen.
    SAM: Benim pizza canavarım. Zaten pizza sayesinde arkadaş olduk; bana pizza sever misin dedi, ben pizzayı kim sevmez ki dedim. Sonuç best friend. Tek endişem yaşlanınca bana kalacak olması. Seni seviyorum ama kıçını toplamak istemiyorum Sam. Neyse ki Maisie ısırdı seni,  bak o uğraşsın artık seninle.
    HANS: Kurtarıcım, mp3'ü aratmayan bir kolu var. Ayrıca Hogwarts yolculuğum sırasında ilk tanıştığın insan. Beraber şeker yarışına girmiştik. Bana elektroronik aletlerin okulda çalışmadığını söyleyip kafayı yemememe de sebeb olmuştun. Mp3'üm hala kalbimde bir yaradır. Neyse kolunu seviyorum panpa.
    HECTOR: Benim yakışıklı kurt adamım. İlkim, arkadaşım, sırdaşım. Beraber her yere gider ve onu her türlü beladan kurtarırım. Canım pahasına koruduğum insan ve beraber istediğimiz kadar macare peşinde koşabiliriz ve as ile o oku kıçına ataya çalıştığımız çim özür dileriz ama gene denk gelse güzel olurdu. Sorry bro.
    VİCTOR: Biricik aşkım. Hayallerimi süsleyen ve bana azap dolu bir dönem yaşatan Malfoy.
    A R A D I K L A R I M.:

Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Tumblr_m2p6huK22Z1rnggk0
#Her binadan ve yaştan çatlak yoldaşlar; gelin ve beni bulun, muhakkak bir kurgu yaparız.
#Şöyle dişli bir Ravenclaw Kızı.
#Rakibim ol; laf dalaşına gireriz, sorun değil.
#Slytherinde papaz olunan bir kız.
#Slytherinden kafa dengi sayılabilecek, arada bir konuşulacak bir insan.
#Beraber içemeye gidebileceğim muggle içkilerinden anlayan bir Gryffindor Aslanı.
#Ve tabi ki özel kurgular!
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Tumblr_inline_mmlihq5i2Q1qz4rgpSay "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Tumblr_maf0l658G51qmqy5mo1_500
Adolf Jaeger

Adolf Jaeger

Rp Sevgilisi : Gidip de geri dönen sevgilim; Ava Nichols.

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue95/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 3:20 am

Hıım sen şimdi Victor'la çıkıyorsun ya Dominic senden nefret edecek. Çünkü kendisi kötü olan. Victor iyi olan. Muggle doğumlusun bide. Baş düşmanına merhaba de bence Razz

Katja -benim kurtkız.ım- ile Hector üvey kardeş. Buda sizi arkadaş yapar. Çok eğlenirsiniz. Oda senin gibi hafif çatlak.

Leonie ile Astrid yakın arkadaş, ama arada sırada kapışabilirsiniz. Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue100/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 3:26 am

Mariléne ile cici bir kurgu yapalım güzelim.
Lycaon'da sana ara sıra asılır hoş hatunsun. Zooey candır çünküm. Ama dostun olur.
Carolie var bir de IV. Ravenclaw. Onunla ne yapsak bilemedim.
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue90/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 3:47 am

Aynen, Dominic benden kesin nefret edecektir. Yani merhaba baş düşmanım. Çatlak insanları severim, Hectoru da severim o yüzden bence Katja ile de iyi anlaşırlar. Hatta Hectoru deli bile edebilirler beraber. Çok sevdim bak bunu.
Astrid in arkadaşı benim de arkadaşım ama ara sıra dediğin gibi laf dalaşına girebilirler. Malum çatlak benimki kıskançlık falan bile edebilir.
Kurgu iste illaki buluruz Marilena ile.
Çatlak matlak ama yakışıklı gördüğünde kaçırmaz bence. İllaki bir muhabbet olur aralarında Lycaon ile. Hem o ikisinin gifleri de var tumblrda. Yani güzel bir rp yazabiliriz o ikisi için. Çok da sevimli olurlar.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue100/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 3:50 am

Hell yeas o zaman kalpkalp derim ben buna. Lycaon ile aran iyi olursa, Euterpe düşmanın olabilir bak. Araları iyi değildir. Ama dersen ki Eu sevimli göründü gözüme sever onu Flair falan arada köprü kurmaya çalışabilirsin istersen. :*
Flair Johnson

Flair Johnson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 4:00 am

Bence arada köprü kurmak fena fikir değil. Zaten ünlüsü Emma, istesem de sinir olamam ben Euterpe'a.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 4:09 am

Tamam bebeğiiim rpde yaparız bir ara :*
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Lakap : Timmy, Tim
Rp Sevgilisi : Merve*

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue97/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 5:24 am

+Sam's your bitch or you're him. Razz *tik*
+Hans'ın kolunda dövmelerle sağlanmış bir müzik düzeneği var millet yanlış anlaşılmasın bir Flair'le dostuz. Beraber twilight'a gidip sinemada ayağa kalkıp "Millet, sizi kandırıyorlar! Bunlar kurtadam değil, animagus!" diye bağırmışlı var Hans'ın onu da unutmamak lazım tabi. Happy *tik*
+Aaron'ı seven Flair'di. Hem Hans'dan dolayı da böylesi aha uygun. *tik*
+Henry Astrid'in büyük kuzeni ve kendi evinden çok Henry'de kız ve büyük ihtimal Flair orada yatıya kalmıştır. Ama Henry'nin evinde olsan bile Henry'nin yüzünü pek göremezsin. Henry seni görürsen takılır ve işe gider. Happy *tik*
+Ollivander'dan asa alcan, biliyorum. QUICK BRO! Razz
+Jack senden pek hoşlanmaz bence, fazla çılgınsın çünkü. O daha aklı başında tipleri seviyor ama Astird ile tuhaf bir kan bağları oluştuğu için onu deli edeceksiniz gibi duruyor. #poorjack
+Peki ya Lip'le aranız nasıl? T.T
+Elizabeth?
+Lukhasz, öldü ama Sam'in abisiydi ve kesin yaşarken sana Sam'e iyi bak falan diye takılmıştır. mezun olmadan önce. Yakın davranıyordur sana. Ayrıca baya havalı bir tipti ve okuldan dereceyle mezun olmuştu. Sen kesin Sam'le ikisinin ters binalarda olduğunu düşünürsün ve aslında Flair'in abisi gibidir de. :'(
Flair Johnson

Flair Johnson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 6:49 am

yeeeeee çok cool panpa.

Aaron'ı sevmeyeceğim de kimi seveceğim zaten? Olivanders için rp bile yazdım ama onu bulamıyorum ya, benim bilgisayara format atıldı atılalı hiç bir şeyi bulamıyorum.

Aynen, Jack ile arası pek iyi gitmez ama Flair da kesin üstüne üstüne gider çocuğun, deli eder. Mutlaka Flair'ın mükemmel şakalarından birine kurban gitmiştir bence skldjflsjd.

Sam is my pizza boy. Yani abisi ile aram iyidir benim ki zaten çocuğun notlarda baya iyi ise adam idolüm bile olabilir bir fun girl potansiyeli gördüm şuan Flairda akjsdlas.

Elizabeth ah bence benim iyi olmayan tek dersim onun derisidir panpa. Sakarım acık ben. Gördüğüm yerde kaçarım, o da beni gördüğü yerde yakalar.

Lip ile de buluruz bir şeyler, Lip iyi çocuk, ben Lip'i severim.
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Lakap : Timmy, Tim
Rp Sevgilisi : Merve*

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue97/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 7:05 am

Lip genel olarak herkesle iyi geçiniyor zaten.
**:

PS: Diğer Kurgular (Y)
Flair Johnson

Flair Johnson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 7:25 am

Evet, dediğin kadar varmış panpa. Çok orjinaliz betül şdlskf
Astrid Vivienne

Astrid Vivienne

Lakap : Weird, Ass, Astroid, Astro.
Rp Sevgilisi : Tognazzi boy. But obviously i can't say it correctly.

Özel
Rp Puanı:
Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Left_bar_bleue99/100Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 1:03 am

I FUCKING LOVE YOU FLAIR.
Flair Johnson

Flair Johnson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair   Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 2:30 am

Ass bebeğim bence özel hayatımızı böyle açık alanlarda paylaşmamalıyız. Ama seni sevdiğimi biliyorsun. dkjlsjdlkfjsdf. Evet, sana ass demek çok eğlenceli oluyor bro, sorry. ghfghfh

Say "Hi!" To Crazy Bitch || Flair
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flair not so Johnson
» Seviye Belirleme || Flair
» crazy 'bout you.