Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

James Asa Peşinde

2 posters
YazarMesaj
James H. Dean

James H. Dean

Lakap : Jamde
Rp Sevgilisi : ---WANTED---

Özel
Rp Puanı:
James Asa Peşinde Left_bar_bleue70/100James Asa Peşinde Empty_bar_bleue  (70/100)

James Asa Peşinde Empty
MesajKonu: James Asa Peşinde   James Asa Peşinde Icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 7:40 am

Bir gif veya fotoğraf:James Asa Peşinde Tumblr_lqe58qnPkm1r1mvxio1_500
    Karakterin kişisel özellikleri:Cesur,Zeki,Sabırlı ama sinirlendiğinde gözü hiç bir şeyi görmez.
    Üç kelime ile aile:Sevinç,üzüntü,huzur.
    Karakterinize en çok yakıştırdığınız şarkı(YouTube vb. paylaşımları candır.):
    Asgari 500 kelimelik bir RP: Günün yorgunluğu artıyordu.Gereken her şeyi almış en önemlisini sona bırakmıştı.Şimdi gidip asasını alacaktı.James yavaş adımlarla ilerliyor bir yandan ise etrafa bakıyordu.Burası onu büyülemişti.Diagon Yolu hakkında konuşulanlar onu meraklandırmıştı.İşte zaman gelmişti Ollivander's Asa Dükkanının önündeydi.İçeri girdi ve hoş bir zil sesi duyuldu.İlerledi ve Mr. Ollivender'e baktı."Merhaba Mr.Ollivender!"."Hoş Geldin! genç büyücü" diye bir karşılık Ollivender."Mr.Ollivender sizden bir asa istiyorum ama beni tam anlamıyla tamamlamalı."."Tabi ki bu benim işim.Ama şu ayrıntıyı bilmelisin.Büyücü asayı seçmez.Asa büyücüyü seçer.Seni seçen asa elbet bir gün çok işe yarayacak."."Çok teşekkür ederim efendim.İlk önce hangi asayı denemeliyim." Ollivender büyük bir ustalıkla ilk önce James'i sonrada asaların bulunduğu rafları inceledi ve bir asa kutusuna yöneldi.
    Asa Adı(isteğe bağlı):Ölüm Fısıltısı
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
James Asa Peşinde Left_bar_bleue99/100James Asa Peşinde Empty_bar_bleue  (99/100)

James Asa Peşinde Empty
MesajKonu: Geri: James Asa Peşinde   James Asa Peşinde Icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 7:57 am

Henüz bir puanınız, rütbeniz ya da ünlünüz yoktur. Hepsi tamamlanana kadar, başvuru yapamazsınız. Ayrıca RPniz 105 kelimeden oluşmaktadır. Başvuru formlarını dikkatli okuyunuz.

James Asa Peşinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James Jeff Valdez
» James Peverell
» Aaron James Marquen
» Leonard James Potter
» James Jeff Valdez