Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Masa 1 ~

2 posters
YazarMesaj
Daniela Mia Malfoy

Rp Sevgilisi : N'arar? :P

Özel
Rp Puanı:
Masa 1 ~  Left_bar_bleue90/100Masa 1 ~  Empty_bar_bleue  (90/100)

Masa 1 ~  Empty
MesajKonu: Masa 1 ~    Masa 1 ~  Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 4:33 am

Seneler sonra

Rol oyunundaki karakterler:

Daniela Mia Malfoy & Elizabeth Snape & Anna Lizzié Malfoy

Masa 1 ~  Moz-screenshotMasa 1 ~  Moz-screenshot-1Masa 1 ~  Icon889 Masa 1 ~  Doutzenicon13gy1 Masa 1 ~  3867

“Dönmüşsün!”

Genç kadın tezgaha arkası dönük, anlık bir duraksama yaşarken elindeki bardağı öylesine kurulayarak diğer bardakların yanına bıraktı. Bunu yaşayacağını biliyordu fakat bu kadar erken olması onu şaşırtmıştı. Yüzünün gayet ifadesiz olduğundan emindi. Mavi gözlerini birbiri ardına kırpıştırdı ve görmek üzere olduğu manzaraya kendisini hazırladı. Bu hazırlık onun birkaç saniyesini işgal ettiğinden midir nedir, ses kendini yineledi.

“Şaşırdım.”

Mia suratına alaycı bir gülümseme yerleştirerek arkasını döndü. Karşılaştığı bal rengi gözler ile aniden kalbi teklerken, soğuk kanlılığı elden bırakmamaya özen gösteriyordu. Kız kardeşinin hemen arkasında dikilen ve onu acıyan gözlerle süzen Anna’ya pis bir bakış atarken mırıldandı.

"Hey, seni şaşırtabildiğime sevindim.”

Mia karşısındaki kadını baştan ayağı süzdü. Onu en son gördüğünde sümüklü bir kız çocuğuydu. Şimdi ise karamel rengi saçları omuzlarından aşağı dökülen, gözleri ışıl ışıl parıldayan, kendine güveni tam duruşu ile bir çok insanı kendisine hayran bırakacak güzellikte bir genç kadındı. Mia onun saçlarının bir eşi olan saçlarını eli ile düzeltirken mırıldandı.

“Beni çok mu özledin Lizzy.”

Lizzy’nin gözleri dolmak üzereyken yanı başında dikilen uzun boylu, güzel müdüre, sesinden soğukluk akıyorken mırıldandı.

“Neden döndün?!”

Mia gevrek bir kahkaha atarken elindeki bezi omzuna astı. Etrafını göstererek konuşmaya başladı.

“Burayı satın aldım, Anna. Çok sevimli değil mi?”

Lizzy tozlu mekana bakarken aslında sevimli olmadığını düşündüğü suratından okunuyordu. Mia gümüş bir
tabladan çıkardığı sigarayı ağzına götürürken Lizzy kısık bir tonla mırıldandı.

“Hala çok içiyorsun değil mi?”

“Hadi bebeğim. Kendi dumanımda boğulmam seni mutlu etmez mi?”

Anna aslında onu mutlu edeceğini söylemek üzereyken çenesini tutmanın daha sağlıklı olacağına karar verdi. Alaycı bir tavırla sigarasını yakarken devam etti.

“Seneler sonra yaptığın ilgili kız kardeş numaraların bana sökmez Elizabeth.”

“Ben ilgili kız kardeş numarası
yapmıyorum ama sen birazcık ilgili ablayı oynayabilirdin. Neredeydin senelerdir
Mia?”

Mia onu dinliyor gibi görünmüyor, sigarasını tüttürürken bir süre sonra uyuşuk bir tavırla konuşmaya başladı.

“Biliyor musun Lizzy? Annene o kadar çok benziyorsun ki. Hiç kendinde suç aramazsın de-”

“Anneme benzeyen sensin M!”

Genç kadının haykırışı ile sigarasının külünü düşürürken kardeşine kızgın bir bakış attı. Kız pek onu
takıyor gibi görünmüyordu. Anna gözlerini devirirken, olası bir kavgayı önlemek için eli asasına gitti.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Masa 1 ~  Left_bar_bleue100/100Masa 1 ~  Empty_bar_bleue  (100/100)

Masa 1 ~  Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1 ~    Masa 1 ~  Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:49 am

Anna, Hogsmeade’e en yakın arkadaşıyla birlikte cisimlendiğinde birdenbire olduğu yerde donup kaldı. Sıcak güneş, bu küçük ve güzel kasabayı neşelendirmek için elinden geleni yapıyor olsa da Anna’nın neşelenmesi için elinden gelenden fazlasına ihtiyacı vardı.

Gergin bir biçimde kendisine bakan Elizabeth’e kaydırdı gözlerini. Bal rengi gözlerinde nefret ve saklamaya çalıştığı heyecan vardı. Anna, genç kızın gözleri ellerine kayana kadar elini yumruk yaptığını fark etmemişti. Öfke içinde soludu. Neden buraya geldiklerini anlamış bile değildi. Yıllar önce kaçıp giden, en yakın arkadaşının en büyük düş kırıklığı ve kendi kuzeni olan Mia, senelerin ardından geri gelmişti. Dayanamayarak tısladı.

“Neden geldi ki sanki?”

Elizabeth genç kızın sözleri üzerine Anna’nın griye çalan buz mavisi gözlerine alaylı bir bakış fırlatıp kahkaha attı.

“Bilmiyorum, öğreneceğiz Anna.”

“Nasıl hissediyorsun.”

“Sen nasıl hissediyorsan öyle.”

“Bok gibi.”

Elizabeth güven verircesine arkadaşının sırtını patpatladı. Kısa sürede kendisini toparlayan genç kız, derin bir nefes aldı. Kaşlarıyla domuz kafasını gösterip gidelim diye mırıldandı. Onlar yürümeye başladığında havalanan saçları, dimdik duruşları çevresindekilerin bakışlarının onlara dönmesine neden olsa da ikisi de çevresini görmediler bile. Gıcırdayarak açılan kapının ardından domuz kafasına girdiklerinde yıllardır görmedikleri Mia, hiç değişmemiş bir şekilde kendilerine sırıtıyordu.

Anna, tek kelime etmek istemezken sıktığı dişlerini Elizabeth’in atılgan ses tonunun ardından gevşetti.

“Dönmüşsün, şaşırdım.”

“Hey, seni şaşırtabildiğime sevindim. Beni çok mu özledin Lizzy?”

Tanrım, ne küstahça diye düşünen Anna kömür karası saçlarını savurarak bir adım ileri çıktı. İçindeki tüm nefreti kusarcasına atıldı.

“Neden döndün?!”

Mia, Anna’nın sinirini iyice arttıran bir şekilde kahkaha attıktan sonra elindeki havluyu omzuna attı.

“Burayı satın aldım Anna, çok sevimli değil mi?”

Dolgun dudakları alay edercesine kıvrıldı. Cevap vermek yerine, sessizliğe bürünmeyi tercih etti. Elizabeth’se Mia’nın sigarasını yaktığını görünce kendisini tutamadı.

“Hala çok içiyorsun değil mi?”

“Hadi bebeğim. Kendi dumanımda boğulmam seni mutlu etmez mi?”

Anna, bundan ne kadar mutlu olacağını dile getirmeyerek ikisinin arası dalmadı.

“Seneler sonra yaptığın ilgili kız kardeş numaraların bana sökmez Elizabeth.”

“Ben ilgili kız kardeş numarası yapmıyorum ama sen birazcık ilgili ablayı oynayabilirdin. Nerelerdeydin senelerdir Mia?”

“Biliyor musun Lizzy? Annene o kadar çok benziyorsun ki. Hiç kendinde suç aramazsın de-“

“Anneme benzeyen sensin M!”

Ortamın birazdan gerilimden havaya uçacağını hisseden Anna, gözlerini devirmekten kendisini alamazken doğruca asasını kavradı. Hiçbir şey umurunda değildi, Mia’ya bir lanet fırlatmak şu an da istediği tek şeydi…

Masa 1 ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 3
» Masa 4
» Masa 5.
» Masa 1
» Masa 2