Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rakip mi? Haha!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Rakip mi? Haha! Left_bar_bleue93/100Rakip mi? Haha! Empty_bar_bleue  (93/100)

Rakip mi? Haha! Empty
MesajKonu: Rakip mi? Haha!   Rakip mi? Haha! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:19 am

Çok çok sevgili okurlarım!
Kuşlarım yeni bir haber fısıldadı. Aslında haberden pek memnun olduğumu söyleyemeyeceğim. Duyduğuma göre, gelecek postası artık aktif hâle geçmiş.
Dırdırcının şu sıralar reytinglerde tavan yaptığını düşünürsek, açıkçası bizi geçmelerinin zor olduğunu düşünüyorum. Sıradan sıkıcı haberler mi, dedikodular mı? Ah bu şaka bir soru olmalı. Benim cevabım çoktan belli ya sizinkiler?
Galleonlarınızı fazla harcamanızı tavsiye etmem çünkü dırdırcı iki katı çalışmaya başlıyor bugünden itibaren! İşte size şu aralar verdiğim en iyi haber olmalı bu.
Ayrıca size belirtmeliyim ki, aklınız da bir haber varsa hiç çekinmeden bana mail atabilirsiniz. Böylece benim yorumumla, sizden de bir şeyler olmuş olacak dırdırcıda.
Her neyse, şimdi konumuz o değil. Gelecek Postası'nın editörü, James Juny Potter başına belayı aldı. Bundan sonra kuşlarım onun çevresinde daha çok gezinmeye başlamalı.
Unutma James, kimse Aphrodith'le yarışamaz. Arkanı kollasan iyi edersin!

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Rakip mi? Haha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» You My Brother? Haha, Oh No!