Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma

2 posters
YazarMesaj
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Lakap : Apollo
Rp Sevgilisi : --

Özel
Rp Puanı:
Tanışma Left_bar_bleue99/100Tanışma Empty_bar_bleue  (99/100)

Tanışma Empty
MesajKonu: Tanışma   Tanışma Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:43 am

O sabah pencereden sızan güneşle uyandı. Güzel bir olacağa benziyordu. Bu günün havadisleri onu heyecanlandırıyordu her zamanki gibi. Bugün önemli bir işi vardı. bir haberi araştırmak için erkenden kitapçıya gitmesi gerekiyordu. Yataktan kalktı ve direk banyonun yolunu tuttu. Güzel bir duş aldıktan sonra odasına geldi ve en güzel takımını giydi. Mavi gömlek, siyah kravat, siyah pantolon ve beyaz bir ceket. En güzel sihirli parfümünü de sıkınca yakışıklılığına bir ayrı hava katmıştı. Hemen kahvaltısını yapmak için mutfağa gitmişti. Artık ona bir eş lazımdı. Tüm evi bir erkek olarak çevirmek zor geliyordu. Kahvaltısını bitirir bitirmez yola koyuldu. Çantası onun en iyi dostuydu. Tüm sırlarını bir canlıymış gibi onunla paylaşırdı. istese onu canlandırabilirdi de ama o sessiz bir dinleyiciyi her zaman daha çok sevmiştir.
Günün haberi ile ilgili araştırma yapmak için Godric's Hollow 'daki eski bir kitapçıya gidecekti. Orada aradığı eski bir kitabı rahatlıkla bulabilirdi. Zaten genellikle de çoğu eski kaynaklarını buradan temin ederdi. Eski taşlardan yapılmış binanın önüne geldiğinde yukarıda gıcırtıyla sallanan tabelaya baktı her zamanki gibi. O tabeladaki yazıyı her seferinde okumak hoşuna gidiyordu.
-Book Antiqua Kitapçısı- İçeri girdi ve dükkan sahibi Stephen'a selam verdi. "Merhaba Stephen. Bu gün nasılsın? " dedi tebessümle. Ve Stephen selamına cevap vererek arkaya tarafa gitmişti. Duyulan seslerden bir kitabı aradığı belli oluyordu. James yanındaki bayana "Merhaba Bayan Svetlana." dedi. Ve kadından gözlerini ayıramadı. Gözlerinin mavisi onu büyülemişti. Sanki uçsuz bucaksız kuyulara dalmıştı Bayan Svetlana'nın gözlerinde. Bu dalgınlık taa ki Bayan Svetlana'nın selamına karşılık vermesiyle bitti.
James bir basıncı olduğu için Bayan Svetlana'yı daha önceden görmüştü. Ama hiç bu kadar yakınında bulunmamıştı. Bayan Svetlana ise James'i hiç görmemişti. ama yazılarını okumuştu. Sadece oradan tanıyordu. James elini uzatarak
"Merhaba ben Gelecek Postası sahibi James Juny Potter. " dedi. Ve bayan cevap verirken arkadan Stephen gelmişti. Elinde çok eski bir kitabı Svetlana'ya uzattı. "Buyrun Bayan Svetlana. İstediğiniz kitap bu." dedi ve Svetlana parasını öderken James'in gözlerinin içine bakarak "Tanıştıığıma çok memnun oldum Bay Potter." dedi ve dükkandan ayrıldı.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Lakap : Küüüçüüük Kurbağaaa :P

Özel
Rp Puanı:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 2:49 am

Uyumak tutkudur, hele ki uzun süre uykunun tadını alamamış bir genç kadın için.. Svetlana, diğer kadınların özen gösterdiği güzellik uykularından uzun süredir uzaktı. Nathan’ın bulunması, kitapların kaybolması derken sürekli tekrar eden imgelemler, gecelerini tamamen işgal eden kabuslar uyku için ona hiç de yardımcı olmuyordu. Anna bu pazar sabahı onun rahatsız edilmemesi konusunda bütün okulu sert bir dille uyarmıştı. Yine de Svety çok da şanslı bir kadın sayılmazdı..

Telefonun tiz sesi kulaklarına dolduğu anda Svetlana irkilerek doğruldu. Bilinci henüz kapalı olsa da böyle durumlara alışkın olan elleri hızla telefonunu buldu. Hat düştüğü anda öbür taraftan gelen dinç ve neşeli ses ile bilinç kazandı.

“Hey, Svety.”

Svetlan’ın beyni birkaç dakika için cevap vermeyi reddetse de telefonun diğer ucundan gelen homurtulara gözlerini devirerek, konuştu.

“Sabah sabah beni rüyanda mı gördün Shery.”

Sheridan ona rüya işlerinin onun uzmanlık alanında olduğunu söylerken bir süre sonra mızırdanmaları dikkat çekmeye başladı. Svety, derin bir iç çekiş koyvererek mırıldandı.

“Bebeğim, hafta sonu için dışarıdaydım.. Fakat fark ettim ki..”

Svetlana soru soran bir ses çıkardığında Shery devam etti.

“Alınması gereken kitaplar var.”
“Ve tahmin edeyim ben kitapçıya yakınım..”
“Gideceksin değil mi?”

Svetlana sorudaki `kalk ve bana kitap olmaya git´ emrini duyarken, sırıttı. Eli hemen baş ucunda duran not defterine gitti. Genç kadının alınmasını rica ettiği kitapları yazarken hızla yataktan zıpladı. Sheridan’ın suratına telefonu kapatırken dolabında bulduğu siyah kotu ile onunla eş renkteki bluzunu üzerine geçirdi. Saçlarına bir şey takmaya gerek duymadan omuzlarından sarkıttı. Mavi gözlerinin altındaki halkaları büyü hilesi ile yok ederken kitapçıya cisimlendi. Stephan her zaman ki sevecenliği ile ona gülümserken genç kadın gülümsemeyi seneler önce unutmuş, hafif bir baş selamı ile karşılık verdi. Konuşmadan elindeki kağıdı masaya bırakırken içeri giren genç adam ile bakışlarını o yöne çevirdi.

“Merhaba Stephan. Bu gün nasılsın?”

Stephan ona bir şeyler mırıldanırken siparişlerini getirmek için uzaklaştı. Yanında dikilen genç adamın sesi kulaklarına dolduğu anda mavi gözlerini kaldırarak adamı inceledi.

“Merhaba Bayan Svetlana..”
“Merhaba..”

Genç kadın sesinin pürüzsüz çıkmasına mutlu olurken, genç adam devam etti.

“Merhaba ben Gelecek Postası sahibi James Juny Potter. "

Svetlana ona gülümsemeye çalışırken genç adamı şöyle bir süzdü. Namını duymuşluğu vardı fakat hiç yüz yüze görüşmemişlerdi. Tam o sırada genç kadının istediği kitaplar geldi ve bu sefer kendinden daha emin, gülümsedi.

“Tanıştığıma çok memnun oldum Bay Potter.”

Genç adam gözlerine bakakalırken Svety hızla arkasını döndü. Suratındaki gülümseme daha da genişlemişti..

Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Lakap : Apollo
Rp Sevgilisi : --

Özel
Rp Puanı:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 12:29 pm

Sabah uyandı James. Okuldaki ilk haftasıydı. Svetlana hala aklındaydı. Haftalardır ona bir baykuş ile mektup yollamayı düşünüyordu. Acaba Svetlana bunu uygun bulur muydu? Gerçi çoğu zaman yüz yüze geldiler ama James çok çekiniyordu ya da utanıyordu. Tek çaresi kalemi eline alıp Jüpiter'in yardımıyla o mektubu yazmaktı.

"Sevgili Svetlana.

Senle uzun zamandır konuşmak istiyordum. Fakat hep bir engel oldu. Ya da ben engel varmış gibi hissettim. Neden böyle oldu bilemiyorum. Yanlış anlamazsan seninle bir haftasonu akşamı yemeğe gitmek istiyorum. Tabii sen uygun görürsen. Seni o mavi uzun elbisenle hatırlıyorum hala. Gözlerine vurmuştu rengi. Dudaklarıni o kırmızı dudakların hala gözümün önünde. Lütfen Svetlana benle bir akşam yemeğine çıkmanı istiyorum."

Kalemi elinden bıraktığında kalem terden bir daha kullanılmaz hala gelmişti. Elleri ise titriyordu. Hayatında ilk defa, belki daha önceden de olmuştu ama bu kadar değildi. Baykuş'un ayağına sıkıca bağlayıp sağlı kulenin penceresinden. Şimdi tek yapacağı şey cevabı beklemekti.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/

Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma ...
» the tanisma basligi, 2012'de sinemalarda