Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Larry Potter`ın İlk Günü

2 posters
YazarMesaj
Larry Slainfore Potter

Lakap : Şimşek Hırsızı
Rp Sevgilisi : Yok :D

Özel
Rp Puanı:
Larry Potter`ın İlk Günü Left_bar_bleue60/100Larry Potter`ın İlk Günü Empty_bar_bleue  (60/100)

Larry Potter`ın İlk Günü Empty
MesajKonu: Larry Potter`ın İlk Günü   Larry Potter`ın İlk Günü Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 11:30 am

Rp: O gün Larry kuzeni Harry ile buluşacaktı.Larry bunun için çok heyecanlıydı ama bir andan da çok üzgündü. Çünkü aynı kuzeni gibi onun da ailesi Karanlık Lord tarafından katledilmişti ve o da kendisi ve kuzeni için üzülüyordu. Hogwartsta ilk günü olan Harry ilk gün dengesini kaybetmişti. Derslere girmeye korkuyordu çünkü daha büyü nedir bilemiyordu.Kuzeniyle Diagon Yolu denilen yere gittiler. Harry dedi ki:
- Gel bakalım küçük adam ilk önce sana ne alalım? dedi ve gülümsedi. Larry ise şöyle cevap verdi:
-Sen nasıl istersen sevgili kuzenim. dedi.
-O zaman sana en iyisinden bir asa bulalım. dedi Harry. Sonra o bölgenin asacısı Mr. Ollivanderın dükkanına gittiler.
Mr. Ollivander etraftaki tozları alıyordu ve Harryi görünce: - Bakıyorumda kimleri görüyorum nasılsın Harry seni görmeyeli çok uzun zaman oldu . dedi
Harry ise şöyle cevap verdi: - Evet bay Ollivander bizde sizi görmeyeli baya zaman olmuş nasılsınız?
-İyiyim sağol. Hey bu küçük adamda kim aynı sana benziyor . dedi Mr. Ollivander.
Larry Mr. Ollivander dan korkmuştu ama sonra iyi biri olduğunu öğrenince:
-Ben Harrynin kuzeniyim efendim ismim Larry .dedi.
-Anladım demek sende buraya tıpkı çok eskiden kuzeninin asa almaya geldiği gibi sende asa alıcaksın.dedi.
-Evet efendim diye söyledi Larry.Sonra sıra sıra asa baktılar ama bir türlü uygun asa bulamadılar en sonunda Mr. Ollivander aklına bir asa geldi ama olur mu diye düşündü ve çok eski bir sandıktan eski püskü yırtık kutulu bir asa çıkardı ve şöyle dedi:
-Ateş Dikeni ve Altuni Mürver karışımı Griffin yelesinden tek bir parça bir asa dedi ve şunu da ekledi:-Aslında bu asa efsanevi Merlinin ilk asası aslında bu asayı kimseye çıkartmam ama ben bu çocukta asil bir kan gördüm onun için bu asayı ona veriyorum.dedi.
Harry bunu duyunca:- Efendim ama bu çocuk daha çok küçük Merlinin asasını nasıl verebilirsiniz ve siz Merlinin asasını nerden buldunuz buna inanamıyorum?
Ollivander dedi ki:- Unutma Harry görünüş önemli değildir içteki kalp ve zihindeki bilgelik önemlidir dedi ve asayı Larrye verdi. Larry asayı alınca büyük bir değişiklik oldu dükkanda rüzgarlar uçuştu ışıklar saçıldı ve Ollivander eski günleri hatırlayarak şöyle dedi: Sen asayı seçmessin asa seni seçer dedi ve Ollivandera teşekkür edip parasını ödeyip çıktılar.O gün Larry Tüy kalemleri,parşömenler,cüppeler,okul üniformaları,asa, ve Larrynin gönlü olsun diye Harry ona fasulyelerden almış ve Weasleylerin şaka dükkanına götürmüştü.Larry o gün çok eğlenmişti hatta ilk gününde yeni arkadaşları bile olmuştu adları Tony ve Jessicaydı.O gün Hagrid Larrye bir Baykuş hediye etmişti adını kuzeninin baykuşundan esinlenerek Bedwig koymuştu.Şu anda onunda tek akrabası kuzeni olduğu için çok minnettardı ona bu ilk gününde kendisine yardımcı olduğu için ve yarında onunla birlikte gidip ders kitapları,süpürge ve büyülü nesneler alıcaklardı.Kuzeni ona Quiddichti anlattı Larry bunu kavrayamadı ama yarın oynayacaktı. Kuzeni ona bunun taktiklerini ve Snicht diye bir şeyi yakalamasını anlattı ve kendinden de bahsetti ve sonra akşam olmuştu Larry kuzenine veda edip gitti ve Larrynin tek akrabası Harry olduğu için Larry onu kaybetmeyi göze alamıyordu.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Larry Potter`ın İlk Günü Left_bar_bleue100/100Larry Potter`ın İlk Günü Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Larry Potter`ın İlk Günü   Larry Potter`ın İlk Günü Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 10:49 pm

Uzunluk bakımından yeterliydi. Hiç renklendirme olmaması sizin için - puan niteliğinde. RP'lerinizde renklendirme kullanırsanız -mesela konuşmaları- daha fazla puan alırsınız. Olay akışını çok hızlı anlatmışsınız bir bakıyorsunuz hop burdayken başka bir yere gitmiş karakterler. Betimleme de hiç yoktu. Tasvirle alakalı en ufak bir şey göremedim. Ayrıca bu seferlik pek aldırış etmeyeceğim ama RP'lerinizde dedi demekten çok kısaca tırnak işaretiyle alt alta yazmayı denerseniz; arada da konuşacak olan kişiyle ilgili bir kaç betimleme koyarsanız sizin için çok daha iyi olur. Diğer RP'leri incelemenizi öneririm.
Puanınız; 60.
Larry Slainfore Potter

Lakap : Şimşek Hırsızı
Rp Sevgilisi : Yok :D

Özel
Rp Puanı:
Larry Potter`ın İlk Günü Left_bar_bleue60/100Larry Potter`ın İlk Günü Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Larry Potter`ın İlk Günü   Larry Potter`ın İlk Günü Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 11:50 pm

Peki AMA rp mi yenileyebilir miyim?

Larry Potter`ın İlk Günü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Soğuk bir Sonbahar Günü
» Kübra'nın Doğum Günü
» Larry Potter
» Larry Potter
» Larry Stylinson