Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emma Meave Roberts

2 posters
YazarMesaj
Emma Meave McCartey

Emma Meave McCartey

Lakap : Ems,Gri Lady
Rp Sevgilisi : biri vardı gibisi........

Özel
Rp Puanı:
Emma Meave Roberts Left_bar_bleue72/100Emma Meave Roberts Empty_bar_bleue  (72/100)

Emma Meave Roberts Empty
MesajKonu: Emma Meave Roberts   Emma Meave Roberts Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:19 am

Güneş ışıkları Lawrance Malikane’sinin olağanüstü güzellikte duvarlarına nazik dokunuşlar yapıyordu.Ashley tatil gününde olmanın keyfini çıkarıp o gün geç kalkmıştı yatağından. Gözlerini ovuşturup dışarıyı izlemeye daldı.Tam o sırada Scott’un baykuşu Arny camının önüne doğru uçuyordu.Camın önüne kondu. Gagasıyla camı tıklatıyordu.Scott o kadar çok mektup yazmıştı ki Ashley’e Arny artık onu ve evini tanıyordu.Ashley Arny’i içeriye aldı gagasındaki mektubu nazikçe aldı hafifçe başını sevdi Arny’nin.Arny çok sevimli bir baykuştu.Hafif sarıyla karışık kahve tüyleri ve şirin kahverengi gözleri vardı.Arny başını ‘İyi günler’

anlamıyla eğip açık camdan uçarak geri döndü.Ashley heyecanla mektubu açtı mektupta şunlar yazılmıştı;

‘ Sevgili Ashley,

Her mektupta yazdığım gibi seni çok özledim.Umarım iyisindir nasılsın?Bensiz güzel geçiyor mu tatilin?Bugün saat 14.00 ‘ da seni görmeye geleceğim.Seni sevdiğimi sakın unutma…

İmza

Scott Lawtony’ Ashley mest olmuş bir şekilde yatağının üstüne serildi.Nasıl olsa Scott’u bu.Uzun uzun daldı.Birden doğrulup masasının üstündeki scott ve kendisinin çerçeveli resmini çıkardı.Masaya oturmadan dağınık kahveyle karışık saçlarını tokalarla tutturdu.Ve cevap yazmaya başladı:

‘Sevgili Scott,bende seni özledim.Senden ayrı geçen dakikalarımı sayıyorum..Gelmene çok sevindim.Ama Rad’de gelecek..Cosmina’nın işleri işte..Lütfen aranızda gerginlik çıkmasın.

Seni seviyorum.

İmza

Ashley Lawrance’

dedi ve nokta koydu kaleminden dökülen cümlelerine..

Sonra baykuşu Gwen’i kafesinden özenle aldı.Hafifçe başını okşadı.Mektubu gagasına tutturup açık camdan dışarı yolladı.Gwen,kahveyle karışık sarı tüyleri ve kahve gözleri vardı.

Aradan 1-2 saat geçti.Cosmina etrafta volta atıyor,ikide bir saate bakıyor eminim ki içinden ‘Nerde kaldı?’ diye söyleniryordur.

Ashley hazırlanıp,üstünü giydi.Cosmina’ya kızgın bir ses tonuyla :

‘Onu çağırmak zorunda mıydın?Gerginlik çıkacağını biliyorsun?’ dedi.

Cosmina Ashley’i suçlar bir ses tonuyla:

‘Ashley!Onu haftalar öncesinden çağırmıştım!Suçlu olan sevgilin Scott!’ dedi.

Ashley Cosmina’nın haklı olduğunu biliyordu.

Kapı çaldı.Ashley Cosmina’yı geride bırakıp kapıya koştu.Geleni Scott sandı ama. Radolf’tu.Ashley hemen Rad’a sarıldı.Rad şaşkın ama mutlu bir ses tonuyla:

‘Ashley!Nasılsın?’ dedi.Ashley suçlu bir şekilde:

Radolf spor giyinmişti.Ashley bazen Scott’tan iyi giyindiğini söylerdi Rad’a yine öyle giyinmişti.

Ashley:

‘Afedersin!Seni Scott sandım’ dedi.Rad hemen bozuldu.Ashley devasa salonu göstererek

‘Cosmina orda!Seni bekliyor!’ dedi. İkinci kez kapı çaldı.Ashley kapıyı açtı.Gelen Scott’tu.

Scott ‘Ash…’ demeden Ashley onu öptü.Bir süre öyle kaldılar. Scott’un eli Ashley’nin belinde..Sonra Ashley:

‘Hoş geldin!’

dedi. Salona girmeleriyle ikisinin karşılaşması bir oldu.Scott elini çekti.Soğuk bir hava ve sessizlik salonda.Cosmina:

‘Rad!Odama gidelim mi?’ dedi.Radolf kızgın bir sesle:

‘Hayır!Ashley seninle konuşabilir miyim?’

dedi ve kolundan tuttuğu gibi onun odasına gittiler kapıyı kapattı ve ağlamaklı gözlerle:

‘Neden?Bana acı çektirmek hoşuna mı gidiyor?’ dedi.Ashley şaşkın bakışlarla:

‘Ne acısı?Neden söz ediyorsun sen?’ dedi.Rad asabice bağırdı:

‘Sana aşığım ama sen bunu anlamayacak kadar aptalsın!Benim ondan daha iyi olduğumu kavrayamadın?İkinizde aptalısınız!Aptal!’

‘Aptal’ sözcüğü Ashley’nin beyninde yankılandı.Bunu hak edecek ne yaptı ki?

Radolf asasını elinde tutuyordu.Birden kızgınlıkla ‘Firebomb!’ diye mırıldandı.Yanlışlıklada olsa kırmızı zikzaklı bir ışık Ashley’nin bacağını yaraladı. Kot pantolonuyla beraber bacağında Sıcak,yanan bir hisle koşarak odasının kapısın önüne çöktü ve ağlamaya başladı bunu gören Scott:

Ashley’nin kanayan bacağını gördü.

‘Ashley!Ne oldu?O yaptı değil mi?Rad!’

dedi Ashley’nin odasına girdi.

Radolf Scott’u görünce

‘Ah..harika şimdi ne…’ derken

Scott ‘Kapa çeneni!’

dedi Rad burnundan soluyordu.

Scott bağırarak sözlerine devam etti:

‘Sen,hayatımda gördüğüm en kıskanç ve hin insansın!Ashley’i nasıl küçümsersin?Seni seçmedi diye!’ dedi. Radolf kızgınlıkla asasını Scott’a doğrulttu ‘Expelliarmus!’ Scott yere düştü 1-2 saniye yerde kaldı.

Sonra Scott’un ağzı kanıyordu onun asabi sesini bastırarak:

‘Sen ne benim dostluğumu,nede Ashley’nin sevgisini hak etmiyorsun!Hiçbirini!Acınacak haldesin!’ dedi.

Radolf kızgınlıkla kapıyı çarpıp ağlayan Ashley’nin önüne oturdu.Ashley korkuyla ‘Dokunma bana!’ dedi hıçkırarak.Radolf ‘Bu iş daha bitmedi ‘dedi.Merdivenlerden indi kapıyı kapattı sertçe.O anda Cosmina geldi .’Ashley ne oldu?’ dedi Ashley nemli gözlerini silip ‘Aşk acısı oldu Cos’ dedi.

Aşk bu kadar acı vermemişti Ashley’e hem de hiç…….

**Başka bir sitede yazdığım rp'dir.Oradaki Adım Ashley Lawrance'dı daha sonra adımı değiştirdim.Ve şey rennk kodları çalışmıyor.Bilgisayarımda sorunum varda..
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:
Emma Meave Roberts Left_bar_bleue100/100Emma Meave Roberts Empty_bar_bleue  (100/100)

Emma Meave Roberts Empty
MesajKonu: Geri: Emma Meave Roberts   Emma Meave Roberts Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 4:06 am

Puanınız; 72.
İyi oyunlar dilerim.

Emma Meave Roberts
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Meave Roberts
» Emma M. Roberts
» Emma R.Carter