Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

It's time to dance !

YazarMesaj
Felicita Romina Albano

Felicita Romina Albano

Özel
Rp Puanı:
It's time to dance ! Left_bar_bleue67/100It's time to dance ! Empty_bar_bleue  (67/100)

It's time to dance ! Empty
MesajKonu: It's time to dance !   It's time to dance ! Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 3:44 am

Gece kulübüne adımını attığı an oraya ait olduğunu hissetmişti felicita. Sahneye düşen o loş ışıklar,dans eden striptizciler,eşlerini aldatan adamlar ve zengin insanlar. Garsonlar içki yetiştirmekte bir hayli zorlanıyor gibiydiler.Barın orada duran yakışıklının yanına gitmeye karar verdi. "Burada çalışmak için teklif aldım, Mr.Brave tarafından. Onu nerede bulabilirim?" Genç çocuk felicita'dan gözlerini alamadı. "Hemen ilerideki merdivenlerden yukarı çıkıp sola dönün, burada çalışacağın için sevindim" Felicita bu manidar bakışa o keskin bakışlarıyla yanıt verdi.Mr.Brave'i bulmak üzere oradan ayrıldı.Adamın odasına girdiği zaman etrafta dansçı kızları giydirmeye çalışan görevliler ve masanın üstünde bir yığın içki vardı. Adam felicitayı gördüğü zaman onu bekliyormuşcasına direk kıza giymesi gereken kostümü verdi ve tekrar yerine oturup içkisinden bir yudum aldı.Felicita kostümünü giydi ve büyük bir profesyonellikle sahneye atıldı.O yıllarca bu meslekte kendini yeterince geliştirmişti zaten,bir ön hazırlık yapmasına bile gerek yoktu.Bütün gözlerin onun üzerinde olmasına alışkındı ve bundan büyük bir haz duyuyordu.Sahnenin ön kısmına doğru ilerledi ve karanlık taraftan olan birini gördü..

It's time to dance !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fun Time
» it's about time.
» it's time to say goodbye.
» Euphoriaaaa! Forever, ’till the end of time!