Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jezebel Diämond Clauxell

5 posters
YazarMesaj
Laurentina

Laurentina

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue97/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (97/100)

Jezebel Diämond Clauxell Empty
MesajKonu: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 7:43 am

Benim gibi birinin bile bir yoldaşa ihtiyacı vardır değil mi? Bu hayat yalnız çekilmiyor! Eğer gerçekten bana katlanabileceğini düşünen birileri varsa bu başlıktan bana ulaşabilirler. Merak etmeyin, o kadar da çekilmez biri değilim!

Bir sevgili arıyorum. Hadi bakalım!
*Yakışıklı olsun. Çok konuşmasın ki birbirimizi dinleyebilelim, düşük çenelerden hoşlanmam. Bana hak ettiğim değeri verebilecek biri varsa bekliyorum efendim. Tabi bana gerçekten katlanabileceğinize eminseniz...

Farklı kurgularla rp yapmak isteyen olursa bana özel mesajla ulaşabilir.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue100/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 1:14 am

Kurgumuz ne olsa ki? Razz
Vlasov Andrey Descartes

Vlasov Andrey Descartes

Lakap : Vlasov derler ona Vlav diyen nadirdir ya da Drey
Rp Sevgilisi : Jezebell Diamond Clauxell

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue85/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 12:23 pm

Sevgili olabiliriz aslında. Çok çapkın bir karaktere sahibim. Sevgilime sevgili gibi davranırım ama kimseyi gerçekten sevdiğim söylenemez. Bir iki rp yapabiliriz bu aşk olayında. Sonra herkes kendi yoluna Cool
Laurentina

Laurentina

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue97/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 3:39 am

Anna, ne istersen tatlım (:
Vlasov, bence çok hoş olur. Kendi karakterimin de pek bağlanabilen biri olduğunu söyleyemem. Kısa bir kurgu yapabiliriz.
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue93/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 3:56 am

Dostum diyebileceğim insan sen olabilirsin.Bence beraber haber avına çıkarız, Bir kaç rp'imiz eğlenceli olabilir. (:
Vlasov Andrey Descartes

Vlasov Andrey Descartes

Lakap : Vlasov derler ona Vlav diyen nadirdir ya da Drey
Rp Sevgilisi : Jezebell Diamond Clauxell

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue85/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 5:31 am

Tamam o zaman. Yaz bakayım beni rp sevgiline yalnız sanıp yılışmasınlarr asdfgh
Laurentina

Laurentina

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 6:36 am

Helaine, zevkle tatlım. Bir dosttan asla zarar gelmez.
Ah, pekala. Düzenliyorum profilimi. Takıyorum alyansımı. Yılışan olursa da yönlendiririm efendim Razz
Ophelia L. Anton

Ophelia L. Anton

Lakap : Opal
Rp Sevgilisi : Sabinus, my love.

Özel
Rp Puanı:
Jezebel Diämond Clauxell Left_bar_bleue99/100Jezebel Diämond Clauxell Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Jezebel Diämond Clauxell   Jezebel Diämond Clauxell Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 7:21 am

Kurgu istiyorum istiyorum istiyorum.

Jezebel Diämond Clauxell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jezebel Diämond Clauxell
» Diamond