Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diamond

+6
Samuel Quaintance
Ekaterina Valentinova
Sergei Miloslov
Henry McCourt
Morgana
Diamond
10 posters
YazarMesaj
Diamond

Diamond

Lakap : Diamond lakabı zaten
Rp Sevgilisi : parasını ödendiği sürece herkesin sevgilisi olabilir

Diamond Empty
MesajKonu: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 10:34 am

Diamond Tumblr_msw2agZJWm1sadqoko1_250 Diamond Tumblr_msw2agZJWm1sadqoko6_r1_250

Diamond

Gerçek adı Dulcibella Rhodes ancak çok uzun süredir bu ismi kullanmıyor, Hogwarts’tan mezun olduğundan beri kimse onu ilk adıyla çağırmadı. Zor bir çocukluk ve genç kızlık geçirdi Diamond, annesi aydınlık taraf babası ise karanlık taraf yanlısı aranan bir suçluydu. Sevgi ve saygıdan uzak zamanlar nefretle dolan evliliğini bitirmeden önce Diamond’un annesi eşini Bay Rhodes’ı ihbar etti ve kocasını kendi elleriyle Azkabana yolladı. Bu nedenle Diamond annesinden hep nefret etmiştir. Daha sonra annesi kendisi gibi aydınlık olan kocasını ihbar ettiği seherbazla evlendi. Üvey babasının tacizleri henüz on dört yaşındayken başladı. Annesine anlatmaya çalışsa da annesi Diamond’a inanmadı. İki sene sonra ise evden kaçıp babasının yakın bir dostuna sığındı. beauxbatons’ta başarılı bir öğrenci olmasına rağmen mezun olduktan sonra bakanlıkta ya da beauxbatons’ta çalışmayıp şuan ki mesleği olan eskortluğa başladı. Kendisinin basit bir hayat kadınından ibaret olduğunu düşünebilirsiniz ama Diamond müşterilerini bile kendisi özenle seçer ayrıca erkekleri konuşturmak konusunda da oldukça iyidir. Karanlık tarafın büyücüleriyle bu konuda iş yaptığı da olmuştur para ödendiği sürece Diamond istenilen her bilgiyi edinebilir. Hayatta ki en büyük arzusu babasının intikamını almaktı bu yüzden her zaman karanlık tarafa eğilimli biri olmuştur. Soğukkanlı biridir, çok zaman önce duyguların zayıflıktan ibaret olduğunu öğrendi ve her zaman mantığıyla hareket etti. Özgür ruhlu biridir baskı altına alınmayı sevmez. İnsanlarla ilişkisi her zaman iyi olmuştur, nerede nasıl konuşması gerektiğini iyi bilir. Hırslıdır istediği şeyi elde etmek için her şeyi göze alabilecek kadar cesaretlidir de aynı zamanda.
Falan falan.
Diamond Tumblr_msuhn7vI4g1sh2qxqo2_250 Diamond Tumblr_msuhn7vI4g1sh2qxqo7_250

Diamond’un kurgularına gelirsek;
Müşterileri olabilir efenim ama dediğim gibi seçicidir paranız yetmez ise şayet bulaşmayın derim,
Karanlık taraftan çalıştığı insanlar olabilir birilerinden bir şeyler öğrenmek için Diamond’u tutan insanlar.
Site de orta yaşlı karakter yok sanırım ama varsa şayet bu babasının dostu olabilir, bildiği her şeyi o Diamond’a öğretti.
Bu adamın bir de oğlu olabilir oğlu olmak zorunda değil böyle Diamond ile aralarında duygusal bir şeyler geçmiştir ama Diamond’un işi malum ve duygusal bağlardan elinden geldiğince uzak kalmaya çalışıyor bağlanmakta sorunu olduğu için pek yürümemiştir ilişkileri.
İşte onun dışında sevgilileri olmuştur tabii ama kısa süreli ilişkiler olacak bunlar.
Diamond’u evli bir para babasına aşık yapabilirim böyle yasak bir ilişkileri falan olur ghafsdhgasdf
Özel kurgulara açığım efenim bekliyorum.

En son Diamond tarafından Salı Ocak 21, 2014 12:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Morgana

Morgana

Lakap : onun lakabı Morgana zaten.
Rp Sevgilisi : Mudill'e rezerve.

Özel
Rp Puanı:
Diamond Left_bar_bleue100/100Diamond Empty_bar_bleue  (100/100)

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 11:58 am

Diamond, diamond. Shine bright like a Diamond. (Öyk iğrenç giriş diye buna derim.)
Kurgumuz olsun istiyorum. Ama dakikalardır kafa patlatmama rağmen bulamıyorum bişey. O kadar pis, iğrenç, çıkarcı ve soğuk bir karakter yaratmışım ki. Şey mi yapsak diye düşündüm. Bu hayattan tekme tokat dayak yemiş kızların birbirlerine karşı (çok olmasa da) bi yardımlaşmaları falan mı olsa? Böyle başı sıkışan arasın tadında. Ya da senin şu babanın arkadaşı olabilirim. Ama Morgana pekte bildiği her şeyi öğretebilecek birisi değil.
Diamond

Diamond

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 10:36 pm

O zaman Diamond ilk evden kaçtığı zamanlarda karşılaşmış tanışmış olabilirler sokakta oturmuş ne yapacağını bilmezken Morgana ile karşılaşmış kısaca başından geçenleri anlatmış ve sonrasında Morgana Diamond'a ayakta durması için bir kaç söz söylemiş olabilir ama işte karakterin bunu yapar mı bilmiyorum sdfjksdfs
Bir kaç yıl sonra tekrar karşılaştıklarında Diamond kendisini biraz borçlu hissetmiş olabilir Morgana'ya o gün söylediği sözler hayatının akışını değiştirmiştir mesela.
Morgana

Morgana

Lakap : onun lakabı Morgana zaten.
Rp Sevgilisi : Mudill'e rezerve.

Özel
Rp Puanı:
Diamond Left_bar_bleue100/100Diamond Empty_bar_bleue  (100/100)

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimeSalı Ocak 21, 2014 5:02 am

Dediğin olur aslında. Ne biliyim kendi gençliğini görür gibisinden klasik bir şekilde bağlayabiliriz orasını. O yüzden konuşur Diamond ile. Sonra filmlerdeki gibi sisin arasında kaybolur dfadf Happy Bence güzel yani dediğin.
Diamond

Diamond

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimeÇarş. Ocak 22, 2014 10:31 pm

Ay ben yeni gördüm mesajını.
O zaman öyle oluyor Diamond ve Morgana'nın kurgusu güzel oldu bence de, sevdim yani.
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Diamond Left_bar_bleue97/100Diamond Empty_bar_bleue  (97/100)

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimeC.tesi Ocak 25, 2014 10:27 am

Öhm.
Isaac Fielding - Babanın karanlık arkadaşı.
Stepan Karenin - Seni Ivan Miloslov ile yatıp bilgi alman için kiralayan adam.
Henry McCourt - Karanlık Taraftan birilerinin onunla yatman için para ödediği ancak tek bir bilgi bile alamadığın adam.
William Pritchard - Beauxbatons'dayken yakın arkadaşın olabilir. William gaydir ancak ailesinden bunu daima gizlemiştir ve hatta okul zamanı seni ailesi şuphelenmesin diye beraber anlaşıp kız arkadaşı olarak ailesine tanıştırmış da olabilir. William okuldan sonra hayatını araştırmaya adamış, dünyayı dolaşan bir gezgin olmuş ve en sonunda şu okula özel olarak çağırılarak bir eğitmen olmuştur. Beraber ilişkinizi kesmezsiniz bence ancak William hayatına giren tüm o yapay kişilerden tek gerçek olanıdır senin için. Hatta küçükken William'la bir kere opuşmuş olabilirler gerçekten kızlardan hiç mi etkilenmediğini ölçmek için ve adam hiçbir şey hissetmemiştir.
*orta yaşlı adam doluymuş bende sdfbsldi*
Sergei Miloslov

Sergei Miloslov

Lakap : -
Rp Sevgilisi : -

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimeC.tesi Ocak 25, 2014 11:53 pm

"Stepan Karenin - Seni Ivan Miloslov ile yatıp bilgi alman için kiralayan adam."
Benim babam anneme sadık, seni zeki Karenin.
Ama benim için kiralamış olabilirsin tabii. İşin başına geçecek olan kişi benim, I know everything. asdfg *Ivonne aslında ama şşşt, she's not a lesbian*

Diğer karakterlerimle de kurgu bulacağım tabii.
İlham geldiği gün.
Ekaterina Valentinova

Ekaterina Valentinova

Lakap : Kat

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 12:00 am

Evet, Isaac simdi babasinin dostu Diamond'a bildiklerini öğreten yetistiren adam oluyor değil mi?
Simdi Stepan ile is yapiyorlar mi yapmiyorlar mi?
Simdi Diamon icin sadece para yeterli değil soz konusu kisi hosuna giderse isi alir Henry'i beğeneceğini düşünmüyorum ama kurgu olabilir.
William ile Beauxbatons'ta nasil tanismis oluyorlar onu anlamadim.
Ama kurgu guzel
Karakterlerin ve kurgularinda bekliyorum Selin asdfvds
Ivan olmuyor anladiğim kadariyla ama Sergei ile sadece is icin yatmasina gerek yok pek tatli asdgbdzx
Samuel Quaintance

Samuel Quaintance

Lakap : I'd rather you not to wear me out.
Rp Sevgilisi : I'd rather you not to know.

Özel
Rp Puanı:
Diamond Left_bar_bleue91/100Diamond Empty_bar_bleue  (91/100)

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 12:36 am

Isaac:
Stepan: Ivan Miloslov'u değil Sergei Miloslov'u sana ayarlayan iş adamı. (MILOSLOV HOLDING'İ BATIRACAĞIZ.) (Hem Ivan Miloslov Stepan kadar dinç değil, Diamond anca Sergei'e bakar. lol)
Henry: Olmuyor o zaman. Ama Samuel var. (ehe) Yazarken bunu unutmuşum ama iyi oldu, Henry için olmayan kurgu Samuel'e tam oturabilir. Zira Samuel de bir ölümyiyen olduğu için ağzından laf almak isteyen düşmanları vardır. Hem Yesfir de bu kurguyu ayrı bir sever. (kalp)
William: Kadın Beauxbaton'da öğrenci yazmışsın diye William ile Beauxbaton'dan arkadaştır dedim; okul arkadaşı işte. Kurguları bence de güzel oldu.

Blanche V. P. Merchant

Blanche V. P. Merchant

Lakap : Philippa, Pippa
Rp Sevgilisi : Just friend. ajdasd

Özel
Rp Puanı:

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 12:48 am

William kadın mı?
William diye kadın ismi mi olurmuş yahu?
Diamond'un başarısız olduğu bir kurgu çok zor olsa da Samuel çok güçlü bir büyücü ve bir veela'nın etkisinde kalmayabilir.
Eminim Yesfir bu kurguya bayılır.
Yesfir'de çok insanla yattı ama akdfdsf
William Pritchard

William Pritchard

Lakap : Nate
Rp Sevgilisi : Bu karışık.

Özel
Rp Puanı:

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 1:19 am

William bu. zsdcfgh Bir takımı bile olmayıp kurgusunu çok beğendiğim karakterim. Senin kadın, Diamond, Beauxbatons mezunu olduğu için William da Beauxbatons mezunu olup Diamond'la okuldan arkadaş olabilirler. Kurgunun devamı üstte yazıyordu zaten. vbghnj
Ha bu arada Pritchard'lar karanlık ve soylu bir aile olarak bilinirler bu da William'ın gay olduğunu neden gizlediğini az çok açıklıyor.
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 1:20 am

Aralarında on altı yaş mı var kaç yaş var bunların? Diamond 25 yaşında ve ne zamandan beri Beauxbatons'a erkek öğrenci alıyorlar? ajskdfsf
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 1:24 am

Ya yaşı önemsemeden yazmışım, düzenlerim vgbh. Ve Beauxbatons'da hep erkek öğrenci vardı ki. Film de yoktu sadece Harry Potter kitaplarında hep vardı. Hatta Selin'le bu konuda iddialaşıp Ateş Kadehi'nden cümle bulup kanıtladığımı hatırlıyorum. Beauxbatons sadece HP filmlerinde kız okulu gibidir, yanı sıra Durmstrang'da da kızlar okur. #yep
Gianna de Laurentis
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 1:30 am

Eveeet doğru site kurgusu içerisinde o zaman filmde ki gibi değil kitapta ki gibi ise aynı dönem öğrencisi olabilirler ancak William'ın 16 yaş küçülmesi lazım ya da 15 falan
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

Diamond Empty
MesajKonu: Geri: Diamond   Diamond Icon_minitimePtsi Ocak 27, 2014 1:34 am

Tamam, William'ın yaşı düzeldi. Hans'la gelmişken Hans kurgusu da yapardım ama gif ile bağdaştırmada Diamond'un Hans'a "Sana anca gömlek veririm." adlı postundan sonra konuşmadan gitmeyi yeğliyorum. cfvgybuh Bye. bhnjmk

Diamond
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jezebel Diämond Clauxell
» Jezebel Diämond Clauxell