Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

| Heaven Arquette |

+5
Valentyn Vavřinec
Sophia Brigham
Sydney A. Bernand
Xavier Shane Raymond
Heaven Arquette
9 posters
YazarMesaj
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue99/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (99/100)

| Heaven Arquette | Empty
MesajKonu: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 7:53 am

|| Karakterimle ilgili bilgi almak isteyen varsa, karakter kartımı okuyabilir. Yinede ben kısaca tanıtayım diyorum. Heaven, hayatta şu ana dek istisnasız istediği her şeyi elde etmiş bir kız. Babasının nüfusu ya da kendi popülaritesi ile. Bunun yanı sıra oldukça hırslı bir kişiliğe sahip. Soğukkanlı davranışları ve güç tutkusu ile tam bir Slytherin kızı. Zaten Hogwarts'ta da Slytherin Prensesi olarak tanınıyor. Okuldaki Slytheirn ve Ravenclaw binasındaki hemen hemen her erkekle ilişkisi olmuş biri. Bunlar onun için ciddi ilişkiler değil elbette, tek gecelik ya da en fazla üç-dört günlük eğlenceler. Şimdi ise hayatının aşkını bulmuş, tüm varlığını ona adamış, neredeyse tüm zamanını onunla geçiriyor. Kendisine adeta aşık olan bu genç kız, oldukça burnu havada biri. Bebekliğinden beri el üstünde tutulan bu kızın böyle olması pek şaşılacak bir şey değil elbette. Bir kızın sahip olabileceği en üstün olanaklarla yaşıyor olmasının da bunda katkısı yok değil.

|| Bir çocukluk arkadaşı arıyorum. Erkek olmalı bu kişi. Yaklaşık 3-4 yaşından beri birbirlerini tanıyor olmalılar. Aralarında sır diye bir şey yok. Birbirlerine güveniyorlar ki bu Heaven için alışılmış bir şey değil.

|| Bir kaç kız arkadaş. 2-3 kişi yeterli. Çok samimi olmasalar da görüşüyorlar.
{ Sydney A. Bernand }

|| Bolca eski sevgili arıyorum. Eh, Heaven'ın eski defterleri oldukça kalın.
{ Xavier Shane Raymond }

|| Ve olabildiğince çok düşman. Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff.

|| Özel kurgular. Önerilere açığım.
{ Anežka Bogačiovas }

En son Heaven Arquette tarafından C.tesi Ağus. 27, 2011 8:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Xavier Shane Raymond
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Xavier Shane Raymond

Lakap : Xavie. -evet tek bir harf fark ediyo asdf-
Rp Sevgilisi : Alyssha.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue98/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 9:51 am

Eski sevgili olduğumuzu tüm dünya biliyor ama olsun içimden buraya da yazmak geldi. Razz
Sydney A. Bernand

Sydney A. Bernand

Lakap : Sydney ya da Aurélia demen yeterli zaten.
Rp Sevgilisi : Yok canım. Bir PM kadar uzağındayım.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue89/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:01 am

Kanka olalım diyorum ben.
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue98/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 8:52 pm

Bir kurgumuz olmasını istiyorum ama bulamadım bir türlü. *-*
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue99/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:31 pm

|| Xavier, sen her şekilde kurgunun içindesin canım (:

|| Sydney, Heaven'ın kızlar arasından bir kankası var diyemem. Ama bir kaç arkadaştan biri olabilirsin. Uygunsa?

|| Iımm. Düşünmek lazım kurguyu. Annem ile aranızda bir şeyler yaşanmış olabilir belki? Ya da babamın ilk aşklarından olabilirsin. (: Ben önerilere açığım.
Sydney A. Bernand

Sydney A. Bernand

Lakap : Sydney ya da Aurélia demen yeterli zaten.
Rp Sevgilisi : Yok canım. Bir PM kadar uzağındayım.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue89/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 4:38 am

Olur, benim için fark yapmaz.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 5:34 am

Pekala o zaman (:
Valentyn Vavřinec

Valentyn Vavřinec

Lakap : Vale.
Rp Sevgilisi : Liona Ambrosius.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue97/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 4:12 am

Alışveriş, eğlence, alkol, dedikodu falan. Gider öyle yani. Kraliyet soyundan gelmesine karşın oldukça mezhebi geniştir Ann'in.

Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 8:50 am

Bence çok uygun. Ekliyorum o zaman.
Claudia Valerie

Claudia Valerie

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimeCuma Ocak 13, 2012 6:49 am

Heaven Arquette demiş ki:

|| Bir kaç kız arkadaş. 2-3 kişi yeterli. Çok samimi olmasalar da görüşüyorlar.

Bu olabilir bence Happy
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue82/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePaz Ocak 15, 2012 6:15 am

Ezilen küçük, zararsız, kendi halinde biridir Patrica. Heaven ezebilir onu mesela, mesela.
Blake Belcher

Blake Belcher

Rp Sevgilisi : Her gün yeni bir tane.

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue95/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 9:13 pm

Mesela benim Dante çocukluk arkadaşın olabilir mesela.
Zephrine için konuşmuştuk zaten cınıms. <3
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado

Özel
Rp Puanı:
| Heaven Arquette | Left_bar_bleue90/100| Heaven Arquette | Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: | Heaven Arquette |   | Heaven Arquette | Icon_minitimePaz Mart 04, 2012 7:44 am

Ne biliyim, böyle içmeye gidebilirler beraber. O arkadaş grubundan bir yer güzel olur. Happy
http://desnaijer.tumblr.com

| Heaven Arquette |
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» say to hi new arquette | drake.
» N. ARQUETTE
» & Arquette
» Mr. Arquette &
» Nathaniel Arquette