Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

N. ARQUETTE

3 posters
YazarMesaj
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.

Özel
Rp Puanı:
N. ARQUETTE Left_bar_bleue100/100N. ARQUETTE Empty_bar_bleue  (100/100)

N. ARQUETTE Empty
MesajKonu: N. ARQUETTE   N. ARQUETTE Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 8:06 am

N. ARQUETTE Pcbf2
NATHANIEL ARQUETTE

17 yaşında, Slytherin 7.sınıf öğrencisi. Ailesi gibi karanlık taraf eğilimi vardır. Genellikle gizemli ve ruhsuz bir tiptir. Çok konuşmayı sevmez. Sorunlarını içine atar. Ama eğlenceye ve kurallara aykırı bir işe gelince onu kimse durduramaz. Gizemli ve yakışıklı olmasından dolayı birçok kız tarafından çekici bulunur. Bir Arquette olması yüzünden Malfoylar ondan pek hoşlanmasa da sevgilisi bir Malfoy'dur.

He's Not Like Everybody Else:

Aradıkları;
# Eski sevgililer.
# Düşmanlar.
# Arada sırada konuştuğu kişiler.
# Laf takıştığı birileri.
# Flörtler.
# Arkadaş.
# Arkadaştan da öte.
# Özel Kurgu.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
N. ARQUETTE Left_bar_bleue97/100N. ARQUETTE Empty_bar_bleue  (97/100)

N. ARQUETTE Empty
MesajKonu: Geri: N. ARQUETTE   N. ARQUETTE Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 8:16 am

Nathaniel'den atman iyi olmuş! Happy Ve Nathaniel'e ilan açman da iyi olmuş. Selin de ben de RP'lerde adını geçiriyorduk çocuğun ama ben artık ölmeye başladığını düşünmekteydim. O nedenle gördüğüme sevindim. 

Jack'i zamanla sevecek çünkü Jack Xavier'ın üvey kardeşi ve kurguya göre Xavier onu zamanla benimseyecek yani birbirlerini benimseyecekler ve Nathaniel'le de iyi anlaşırlar bence ortak salonda beraber sihirbaz satrancı oynarız falan. Ben seviyorum şahsen Nathaniel'i Happy

Hans da 7 ama Gryffindor hatta geçen RP'lerde Hans'ların Nathaniel'e dalaşmışlığı bile var. o.o Sen yokken p.ç ettik biz onu dcfv 

Sonra.. Bartolomejlerle kurgun varsa Kennedy de damlar. Happy
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:
N. ARQUETTE Left_bar_bleue99/100N. ARQUETTE Empty_bar_bleue  (99/100)

N. ARQUETTE Empty
MesajKonu: Geri: N. ARQUETTE   N. ARQUETTE Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 8:29 am

Sen kurguların %70inde ismen varsın panpa. asdfg Hatırlatmam gerekirse bizim grubu biliyosun: Alyssha, Xavier, Krystelle, Krystof, Nathaniel, Kimberly. Arada Lukasz filan birileri daha oluyor. asdf Böyle sexy bi grubuz. Razz Yani bfflerin bunlar oluyor. Heh Alyssha'yla da Kim'den sonra problemlerinizi çözmüşsünüzdür zaten. Bir zaman sonra bff oldunuz siz de, oh yea.

Gordon, Gryffindor 7, laf atıştıkları tabiisi.
    Imm umm Kimberly'le de kurgu yapmamız lazım. Yani hatun Xealsiaların tarafına geçecek, size ne olacak bilemiyorum. afssghjak Konuşmamız lazım bunu da. Oldu o zaman.
    Bu arada iki tane başlık açmışsın. Razz

Ondan sonra..... Irina eski sevgili olsun. Yeni karakterim zaten kurgusu çok yoktu. asdfg Sonra sonra Aiden de Santiago, Slytherin'in çapkın erkeklerinden. Bence Nathaniel ile yakın arkadaşlardır. Hatta Malfoy muhabbetlerini duyduğunda baya şaşırmıştır ilk başta ama desteklemiştir seni. What a Face 

Başka bir şey istersen düşünelim! Hatta bulalım yani direk. Hufflarım bile aldı başını gidiyor. Öyle işte. asdfg

Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.

Özel
Rp Puanı:
N. ARQUETTE Left_bar_bleue100/100N. ARQUETTE Empty_bar_bleue  (100/100)

N. ARQUETTE Empty
MesajKonu: Geri: N. ARQUETTE   N. ARQUETTE Icon_minitimePerş. Haz. 20, 2013 6:25 am

Jack Stepanoviç Karenin demiş ki:
Nathaniel'den atman iyi olmuş! Happy Ve Nathaniel'e ilan açman da iyi olmuş. Selin de ben de RP'lerde adını geçiriyorduk çocuğun ama ben artık ölmeye başladığını düşünmekteydim. O nedenle gördüğüme sevindim. 

Jack'i zamanla sevecek çünkü Jack Xavier'ın üvey kardeşi ve kurguya göre Xavier onu zamanla benimseyecek yani birbirlerini benimseyecekler ve Nathaniel'le de iyi anlaşırlar bence ortak salonda beraber sihirbaz satrancı oynarız falan. Ben seviyorum şahsen Nathaniel'i Happy

Hans da 7 ama Gryffindor hatta geçen RP'lerde Hans'ların Nathaniel'e dalaşmışlığı bile var. o.o Sen yokken p.ç ettik biz onu dcfv 

Sonra.. Bartolomejlerle kurgun varsa Kennedy de damlar. Happy

Daha ölemedik malesef ama her an Alyssha'dan bi' crucio yiyebilirim. :PXavier'i seviyorum, Xavier'de Jack'i seviyorsa bende Jack'i seviyorum tabii ki. Birkaç el satranç sonra patlamalı pişti falan oynarız. afsgd

Gördüm ya dağıtmışız Hans'ı Xavier'le birlikte. Bir daha bekleriz zindanların o taraflara onu. Happy

Krystof Bartoloměj demiş ki:

Sen kurguların %70inde ismen varsın panpa. asdfg Hatırlatmam gerekirse bizim grubu biliyosun: Alyssha, Xavier, Krystelle, Krystof, Nathaniel, Kimberly. Arada Lukasz filan birileri daha oluyor. asdf Böyle sexy bi grubuz. Razz Yani bfflerin bunlar oluyor. Heh Alyssha'yla da Kim'den sonra problemlerinizi çözmüşsünüzdür zaten. Bir zaman sonra bff oldunuz siz de, oh yea.

Gordon, Gryffindor 7, laf atıştıkları tabiisi.
    Imm umm Kimberly'le de kurgu yapmamız lazım. Yani hatun Xealsiaların tarafına geçecek, size ne olacak bilemiyorum. afssghjak Konuşmamız lazım bunu da. Oldu o zaman.
    Bu arada iki tane başlık açmışsın. Razz

Ondan sonra..... Irina eski sevgili olsun. Yeni karakterim zaten kurgusu çok yoktu. asdfg Sonra sonra Aiden de Santiago, Slytherin'in çapkın erkeklerinden. Bence Nathaniel ile yakın arkadaşlardır. Hatta Malfoy muhabbetlerini duyduğunda baya şaşırmıştır ilk başta ama desteklemiştir seni. What a Face 

Başka bir şey istersen düşünelim! Hatta bulalım yani direk. Hufflarım bile aldı başını gidiyor. Öyle işte. asdfg

Bizim grup hell yeah çok sexy tayfamız var. sdafs Alyssha ile takılırız ya sorunumuz yok onla.

Gordon'u da Hans gibi benzetiriz rahat olsun. Happy

Kimbeeeerly. Özledim ya onu. O Xealsia işini konuşmamız lazım cidden. *-*

Irina'da eski sevgili olsun bakalım. Razz

N. ARQUETTE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» say to hi new arquette | drake.
» Mr. Arquette &
» | Heaven Arquette |
» Nathaniel Arquette
» Heaven Arquette