Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

say to hi new arquette | drake.

+10
Euterpe Châtillon
Raina Korsakova
Summer S. Archangel
Michael Ross
Hans Finn Landers
Natalia Miloslova
Aiden de Santiago
Marcella Oswald
Aretha Henderson
Drake Arquette
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Drake Arquette

Drake Arquette

Rp Sevgilisi : Bütün kızlar.

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue95/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (95/100)

say to hi new arquette | drake. Empty
MesajKonu: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:12 am

say to hi new arquette | drake. Tumblr_inline_mjvjhmI3ML1qz4rgp say to hi new arquette | drake. Tumblr_inline_mjvjjlZXtN1qz4rgp
D R A K E A R Q U E T T E | 1 7 | S L Y T H E R I N

Yeni bir Arquette'e hoş geldin deyin. Drake diğer aile üyeleri gibi karanlık tarafa körü körüne bağlanmamıştır, ancak bu onun aydınlık tarafa mensup olduğunu göstermez. Bu taraf işleri pek ilgisini çekmez doğrusu. Ama bir Arquette olduğu için de karanlık tarafta olmak zorundadır. Heaven ve Nathaniel ile kuzenler. Ailesi onun için her şey demektir. Bu yüzden, ailesine yapılan her hakareti kendi üzerine alınır.
    Bunun yanında oldukça renkli bi' kişiliği vardır. Biraz tarafsızlık yanı olduğu için her binadan arkadaş edinebilir. Güler, eğlenir, kızlarla eğlenir. Hayatta vazgeçemeyeceğin 3 şey nedir diye sorsalar "kızlar, kızlar, kızlar" cevabını verir. Oldukça flörtözdür ama hayatında aşk gibi saçma şeylere yer yoktur. O tek geceliklerin adamıdır.

say to hi new arquette | drake. Tumblr_inline_mjvkp4GW431qz4rgp

Kurgular |

BFF | Hayatı boyunca kendinden başka tek bir insana güveniyor. Kardeşi diyebileceği bir insan. | Aiden
    Dostlar | Aiden dışında sık sık konuştuğu bir kaç insan. Kız, erkek fark etmez.
    Arkadaşlar | Dediğim gibi adam her binadan arkadaş edinebilir. Öyle bina ayrımcılığı yapmaz.
    Zamanında tavlamaya çalışmış ama kız pas vermemiş, şimdi yakın arkadaşlar. | Açıklama başlıkta. | Margeaux Deschanteh
    Party Animals | Sen diyorsun lets have a party, ben diyorum JUST DO IT
    Düşman | Her insanın düşmanı olur, değil mi?
    Eski Kırıklar | Tek gecelikler, iki gecelikler, üç gecelikler. Ama ötesi olmaz.
    Özel Kurgu | Bir tane eski sevgili istiyorum. Ama çok sürmeyecek. Ayrıldıklarından sonra çocuk, kızın yanına yaklaşan her çocuğu dövecek. Ama tekrar çıkmayacaklar. Öyle bir kurgu.
    Özel Kurgu vol2 | I'M WAITING.

En son Drake Arquette tarafından Paz Mayıs 19, 2013 9:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue95/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:13 am

say to hi new arquette | drake. Tumblr_m5d1j610641r8rroso1_250say to hi new arquette | drake. Tumblr_m5d1j610641r8rroso2_250
say to hi new arquette | drake. Tumblr_m5d1j610641r8rroso3_250say to hi new arquette | drake. Tumblr_m5d1j610641r8rroso6_r1_250
K U R G U L A R

En son Drake Arquette tarafından Paz Mayıs 19, 2013 9:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue100/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:16 am

"Zamanında tavlamaya çalışmış ama kız pas vermemiş, şimdi yakın arkadaşlar."
of kors ay em.
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:23 am

Tabii sen ol k5k5
Ünlün çok taş demiş miydim *-*
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue99/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:26 am

Marcella seni yer, yemiştir, bol bol yemiştir. asdgh Üç geceden fazla da olmuştur bence Marcella ama yalnızca gecelere akmışlardır. İki ağır abaza yani, asla affetmezler. Razz

Jacques. Krystof. Sen ve bir de Aiden, eskiden dördünüz bara gider dağılır kız tavlardınız. Öyle böyle değil, sizi gören kızlar ayılıp bayılırlardı. İkisi gitti, Aiden'la sen aynen devam. asdfg Jac ve Krys de ölümüne dost tabii ki.

Kimberly, sevgili kuzenin Nathaniel ile öpüşüp duran o müthiş şahıs. Seni tabii ki de sevecek. asdf Alyssha da sever. Bence hatta Alyssha ile birkaç kaçamağı olmuştur Xavier'dan önce. Malum o zamanlar Aly de çapkının tekiydi, seni kaçırmaz. Razz

Şimdi diğer tek gecelikleri düşünelim........ Gryffindor'da bitch karakterim var mı ımmmm.. Freja panpan olsun, hatta Valentine de sizinle takılsın bence. *Vale senin karakterindi yalnız asfg* Damn hatırlayamadım şu an diğerlerini.

April'la bir şeyler bulalım. Hufftır filan ama bitch April. Her önüne gelenle yatmasa da yakışıklı bulursa affetmez. André (benim hufflı erkeğim, zenci menci cool bişey) ile de iyi geçinirler. Çok kafa çocuktur André.

Lollalalaa ASTRID. Astrid seni deli eder durur bence. Diğer ravları sen düşün, şu an aradığınız beyine ulaşılamıyor.

Son olarak, Gordon. Seninki Roxana'ya sulansın ve o andan itibaren Gordon senden nefret etsin. Düşman olun. Gordon'a düşman getirttim, ilk kez. Hastır. O.o

AMA KRYSTELLE'SIZ DA OLMAZ. Krystof'un meşhur ikizi olarak onu şehir efsanesi diye bil gelmeden önce. Kızı çok duymuşsundur ama hiç görmemişsindir. Yeni yıla girerken çok büyük bir parti vardı ya hani Bartolomejlerde... Heh o gece seviştiniz. asdfg
    <3

Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:40 am

Gordon bana düşmansa Hans'da düşmandır kljvkhvjkfgjh
Yep tuttum bu kurguları yevrııım
Aiden de Santiago
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Aiden de Santiago

Lakap : aradığınız lakaba şu anda ulaşılamıyor.
Rp Sevgilisi : he is a lover. just in a bed.

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:44 am

Shane de düşmandır o zaman. asdfgh Tanrım resmen ailecek geliyoruz kurguya. Razz
Obaaaa, bence bu Heather ile de yatmış olsun. Shane'den önce. Bi kere ama. Aynı ortama düşerseler hepsi Heather'ın etekleri tutuşur bildiğin. What a Face
Natalia Miloslova
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue97/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 11:23 pm

BULDUĞUM GİFLERE DİKKAT LÜTFEN;
say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o2_250 say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o4_250
say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o3_250 say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o1_250
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue97/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 2:45 am

Natalia Miloslova demiş ki:
BULDUĞUM GİFLERE DİKKAT LÜTFEN;
say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o2_250 say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o4_250
say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o3_250 say to hi new arquette | drake. Tumblr_mn9pf6qcHe1ra00m3o1_250

HAHAHAHAH BULDUĞUM ŞEYE DİKKAT LÜTFEN; say to hi new arquette | drake. Tumblr_mnawuaNVDO1s1mt6po1_500

______________________________________________________________________________________________________

Bu tamamen Krystelle'a karşı bir tepkiydi ben senin çocuğu okumamıştım bile.

Gordon'ın neden bunu sevmediğini anlamadım; Hans'la Aiden'le birbirleriyle bağımlılık derecesinde iddaalaşıyorlardı hatta sanıyorum ki bu halleri onları tuhaf bir biçimde arkadaş kıvamına getirecek. Bu olaylar sürerken Aiden'ın yanında Drake vardır kesin. Yani, Drake'i zararsız iyi çocuk olarak görmeye başlamıştır bile Hans. HATTA ben kendi kendime bu ikisini de michael'lara çağırıp bildiğin hikaye yazdım kafamda!!11!1! Bi ara doğru dürüst anlatıyım kendimden başkaları da aydınlansın OF NELER NELER OLDU VAR YA. çok pis kurdum ben, yazmalıyız. anlatmalıyım. oh hell yes Ve tamam, bir ihtimal Krystelle bu çocukla da kesin yatacak gibi görünüyor. amk Hans sakin davranmaya çalışır çünkü xtelle artık onun kızı değildir, ama neden bilmiyorum, muhabbeti bir kere olsun Krystelle'a çevirebilir o akşam Mike'larda. "Ee, nasıldı? Did you like her?" Ve salak yapıp muhabbeti kapatır. Ama bu Aiden'ın gözünden kaçmaz ortak salona dönülünce o da "Landers seni sordu :kaşgöz:" diyebilir. Çünkü xtelle -dayanamaz o- bu ikisini kenara çekip "Dün gece ne yaptığınızı anlatıyorsunuz. İkinizde. Şimdi." diyecektir. sxdcf Ve, Michael'lardaki pizza gecesi baya karmaşık olacak. Wink :şuan anlatamıyorum ama çok uzun:

Jack sana bir dersde yardım etmiş olsun, hoca seni kaldırdığında bildiğin her şeyi mırıldanmış veya cevabı göstermiş olsun ve böyle başlasın arkadaşlığınız. Jack baya zekidir, karı kız işlerini sevmez ama büyücü sporları ve dersleri konusunda baya iyidir. Aslında Ravenclaw olacaktı hatta bence. yanlış koymuşum onu

Aklında/istediğin biri varsa benden ses et, gelirim. <3
Michael Ross

Michael Ross

Lakap : Mikey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 6:44 am

OHA RESMEN KRYSTELLE İLE ÇOK ÖZEL KURGULAR İSTİYORUM. Yatmış olabiliriz ama sonrasında çok özel bir arkadaşlığımız olabilir.
Ve diğer kurguları da çok pis tuttum *-* Ayrıca o aklındakileri detaaaylıca istiyorum k5k5
İnanamıyorum Hans Slytherin'lilerle arkadaş oluyor *-*
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

Lakap : Ice.
Rp Sevgilisi : Superman. My superman is Vincent!

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 7:48 am

Yavru ben çok ciciş kurgular istiyoruuuuuum!
Summer, Winter'ın ikizi ve ikizinin aksine bu hatun çok iyi kalpli. Slytherin demeye bin şahit lazım. Ama kötü olunca da dibine kadar kötü. Kinci sayılabilir. Mesela en hassas noktası ikizidir. İnsanların dertlerini dinlemeyi sever. Fakat hatunun da şöyle bir huyu var. İyi olmasına karşın Slytherin'ler tarafından yinede sevilir. Öyle istediğin yere ekle şekerim.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 8:28 am

Bi dakika hepsini tamamen okudum, yorumlarla bir bütün başlığı.
Bu herif benim kız kardeşimle yatmış ve tek gecelik niyetine ve-

amk Heather, beni ona vurmaktan alıkoyacak ufacık bir neden söyle ki, kurguyu bozmadan önce. Only fucking little reason. *sinirden ellerim titriyormuş gibi bi ifade*

+:
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:16 am

You know Heather -ing buraya kadar- Yakışıklı çocuğu elinden kaçırmaz k5k5
Ayrıca çapkın diye kız vermiyorsa zorla istemez. dlfhkfld Tecavüz edecek değil ya. Happy

Yavru şuan beynimin kurgu bölümü çalışmıyor olsa da şunu diyebilirim ki veelasın. Drake seni kaçırmaz. lkfgjlkfdjlkh YADA Bir tane eski sevgili istiyorum. Ama çok sürmeyecek. Ayrıldıklarından sonra çocuk, kızın yanına yaklaşan her çocuğu dövecek. Ama tekrar çıkmayacaklar. Öyle bir kurgu. BU EVET EVET BU OLABİLİR.
Raina Korsakova

Raina Korsakova

Lakap : Yağmur Kız ya da Rai.
Rp Sevgilisi : Sevgili? Orada kalsın.

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:20 am

Ama ikizi Metaymış. Veelasını sildirdik Sad. Tabii Veeladan bir farkı yok metası da Alessandra ama asdfghjhgfds.
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:21 am

Hıım olsun, güzelsin ya. Gerisi önemli değil lkfjhlkjf
bknz.:
Raina Korsakova

Raina Korsakova

Lakap : Yağmur Kız ya da Rai.
Rp Sevgilisi : Sevgili? Orada kalsın.

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:37 am

Oha abi ahaha asdfghj. Tamam o bölüme ekle o zaman yiğru. Anlaşılan Ezio ile çok aksiyonlu kurgular gelecek ehehe.
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:00 am

Haaağ baştan desene olm kurgu var diyee. Yalnız seninle olmaz bu. ._. Çocuk, kızın kimseyle çıkmasına izin vermiyor. -.-
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:05 am

Hmmm o zaman başka kurgu bulacağıız. Rolling Eyes
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:09 am

Yep. Happy Şuan aklıma bişi gelmiyor yalnız ._.
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:10 am

Dost olma imkanları olabilir. Summer, Drake'e kız ayarlar ahaha.
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:14 am

Uuu hatta Drake sana sorar kızlar yatakhanesinde beni çekiştiriyor musunuz diye k5k5 Yep tuttum bunu. HATTA GEL EN YAKIN KIZ ARKADAŞIM OL. Marg'den bile yakın. Bff kıvamında. k5k5
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
say to hi new arquette | drake. Left_bar_bleue100/100say to hi new arquette | drake. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:16 am

Tabisiiii olur ki. Summer çok iyi niyetli olabilir ama yine içinde accık var pislik. Seve seve köstebeklik yapar ehehe. Yaşasın BFF!
Drake Arquette

Drake Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 8:19 pm

Merak etme bizde iyilik meleği değiliz k5k5
Annika Ruchkowski

Annika Ruchkowski

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Haz. 21, 2013 1:25 am

Tamam şimdi dur yeni Arquette. Heaven'la kurgu yapmayalı o kadar uzun zaman oldu ki nasıl sevindim anlatamam valla.
Tamam neyse o zaman şöyle yapalım.

Heaven Arquette - Zaten kuzenmişsiniz. Arquette'lerin aile bağları mağlum, nefret de etsen aileden olunca değer vermek, korumak, sevmek zorundasın. Heaven'ın taraf ve bina takıntısı da üst seviyede olunca senin bu tarafsızlığa kayan görüşün de onu rahatsız eder yani ister istemez. Yani şöyle söyleyeyim, bu ikili aynı ailenin mensubu olmasalar tam birbirine gıcık olacak tiplerden. Ayrıca Connor'la da aranızda bir şeyler geçmiş olabilir. Kavga ya da eskiden olmuş bir tartışma tarzı bir şey. Heaven, Connor hariç kimseye bahsetmez seninle arasında olan gerilimden malum kimsenin Arquette ailesinin parçalandığını düşünmesi kimse için iyi olmaz. Ayrıca Drake, Heaven'ın çok büyük bir sırrını biliyor olabilir. Birlikte yaşadıkları bir şey olabilir mesela, hatta sır o kadar büyük olsun ki Connor bile bilmesin falan Happy

Diğer karakterlerimle de buldukça yazarım da senin aklına takılan bi tane varsa seve seve yani Happy
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: say to hi new arquette | drake.   say to hi new arquette | drake. Icon_minitimeCuma Haz. 21, 2013 1:29 am

Kuzen bir şeyler ayarlasana sen bize. Razz

say to hi new arquette | drake.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» & Arquette
» Mr. Arquette &
» N. ARQUETTE
» | Heaven Arquette |
» Nathaniel Arquette