Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hey, Jude! | Yeni Üye.

+2
Ares E. Archilles
Jude Perry
6 posters
YazarMesaj
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue90/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (90/100)

Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty
MesajKonu: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 3:40 am

Hey, Jude! | Yeni Üye. 7hvyp
JUDE PERRY|RAVENCLAW|TARAFSIZ

Hey, Jude!

Dengesiz. Karakterinin temelini oluşturan niteliği temsil edebilecek tek kelime bu. Kişiye, zamana ve ruh haline göre davranışlarda bulunur. Eh, bu tam olarak oturmuş birkaç kişisel özelliği olmadığı anlamına gelmez. Soğuk bakışlarının da desteklediği üzere pek eğlence düşkünü bir tip olduğu söylenemez. Davranışları çoğunlukla yaşına uygun değildir. Hep yaşından daha olgun olmuştur. Ciddi tavırlara önem verir. Sinsidir. Çıkarcı hareketlerini ve yaptığı kötülükleri kolaylıkla örtbas edebilir. Hatta suçu aslında bundan fazlasıyla uzak birinin üzerine atmaktan bile çekinmez. Gerektiği zamanlarda yalana başvurur. Buna rağmen saplantı derecesinde yalancı değildir. Burnunun havada olduğu söylenir. Rütbe ve sınıf ayrımlarına özen verir. Yinede her kesimden ve her yaştan insanla dost olabilecek kadar dengesizdir. Acının her türlüsünden zevk alır. Bu sosyopatlığı bir dönem kendine bile zarar vererek zevk alma durumuna dönüşse bile yeterli olgunluğa ulaştığında sadece düşmanlarına çektirdiği acıyla zevk alma sınırına ulaşmıştır. İnsanların itinayla uzak durmaya özen gösterdiği şeylere genelde ilgi duyar. Sigara kullanır ve zayıf bir bünyeye sahip olmasına rağmen alkol alır. Bir-iki bardak alkolden sonra kişiliğinden tamamıyla uzaklaşır. Katı Jude'un yerine neşeli, eğlenceli ve geniş gülümsemeye sahip biri gelir. Lanet karakter özelliklerine karşın az sayıda da olsa istisnaları vardır. Sevdiği ve değer verdiği şeylere karşı doruk noktada sadıktır. Dost edinilmesi güç biridir fakat bir kere iyi anlaştınız mı iyi bir arkadaş hatta bundan bile öte olduğunu fark ederseniz. Aşık olduğunda hareketlerinde, tavırlarında olağan bir değişim gözlemlenir. Sert bakışları yumuşar ve sakin, içine kapanık biri olur. İstisnai durumlar dışında her hareketi her sözcüğü jiletin en keskin kısmı kadar soğuk ve sivridir.

Arananlar:
#Arkadaş:
#Dost:
#Düşman:
#Beraber, içki, sigara içtiği birkaç kişi:
Dante E. Carnado: Bir dönem üst sınıfımda. Dengesizliğimin tuttuğu bir anda karşıma çıktı. Beraber sigara içeriz. Takılıyoruz öyle.

#Farklı Kurgular:

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xgmp
Jacques Bratčikovaite:
Tanrım! Tam bir parti adamı. Bir partide rastladım ona, sarhoştu. Sonradan iyi arkadaş olduk. Her partiye gider ve istekli olmasam bile beni peşinden sürükler. İçince açılacağımı çok iyi biliyor o! Beni gerçekten tanıyan tek kişi denilebilir. Seni Tanrı beraber eğlenelim diye gönderdi, Jacques!

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xh2d
Alyssha Cassidy Malfoy: Fazla havalarda. Slytherin Prensesi denilebilir. Ancak; çok fazla burnu kalkık. Eminim bir gün söndürecekler havasını. Fazla bulaşmam, ama bazen muhabbet ederiz. Bir keresinde Yasak Orman'a gitmiştim. Beni izlemiş. Tanrı aşkına, Aly! Bu kız orayı ezbere biliyor. Vahşi bir hayvanla karşılaştık ve o ormandan beraber sağ çıktık. Sonra bunu unuttuk. Ama içten içe ona sempatim var, açıkçası.

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xhnq
Krystelle Bartoloměj:
Aha, Bayan Neşe! Her yanına gülücüklerini saçar. Ama; bazı düşmanlarına karşı fazla cadaloz olabiliyor. Sırdaştır ve iyi bir arkadaştır. Okula bu sene geldi ama erkek kardeşi Krys'ten olsa gerek çok tanınıyor ve popüler. Onunla bir sorunum yok. Hatta birkaç kere bir şeyler paylaştık. Seni severim, bilirsin, Krystelle!

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xj3d
Xavier Shane Raymond:
Bu çocuk yakışıklı! Evet, kabul. Bizim prensesle bir ilişkisi var! Ama Aly'e bakaraktan bence o daha az havalı. Yinede en gözde çiftlerden ve şu Büyük Dörtlü'den biri. O çocuklar fazla çapkın. Ama okulu neredeyse ellerinde tutuyorlar. Xavier, bana karşı hep iyiydi. Ve hala iyi. Dostum, bazen sana imreniyorum! (Resimde soyadı M. olmuş, pardon Seliiin. :S)

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xjlf
Natalia Miloslova:
Ah, ah! Deli cesareti var bu kızda! Tek Gryffindor yanı da o zaten. Bence bu kızın cesareti hariç her şeyi Slytherin! Çevresi de hep Slytherin zaten. Her neyse, bu kız harika. Tam maceracı bir tip.

Hey, Jude! | Yeni Üye. 7dl00
Jack Stepanoviç Karenin:
Jack, aslında benim için pek bir şey ifade etmiyor. Sadece o çocuğu düşünce aklıma Beethoven geliyor. Nedeni bilinmez ama öyle. Bana meydan okuyan gözlerle baktığını gördüğümü hatırlıyorum. Ne oluyor anlamıyorum!

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xkcw
Connor Liam Dawson:
Ravenclaw'ın gözde çifti! Heaven ve Connor. Tanrı aşkına, çok yakışıyorlar. Her neyse, Connor benden bir dönem büyük. Ona rağmen benimle konuşur ve iletişim kurar. Eski çapkınlardan. Bir keresinde bir kıza nasıl kibar davranılacağını göstermeye çalışmıştı. Ama tabii ben Jude! Odunumsu Jude! Ne olduğunu şimdi tahmin edin. Sonra bunları hatırlarken gülümsedik. Connor'u severim.

Hey, Jude! | Yeni Üye. 6xu7x
Raven Bratčikovaite:
Kardeşi gibi çapkın. Bir ilişkimiz olduğunu kabul ediyorum. Ama eskiden. Gerçekten etkileyici. Ama O'da diğerleri gibi çıktı! Sosyopatlığımdan ötürü kaçtı. Bastı tekmeyi. Bende olsam aynısını yapardım. Ah, Rav!

En son Jude Perry tarafından Salı Haz. 05, 2012 5:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Ares E. Archilles
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ares E. Archilles

Lakap : Ares. Sadece Ares.
Rp Sevgilisi : Carmella. <3 Yirim onu.

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue95/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 4:12 am

Öhöm, benim Dante de içki sigara felan kullanır. Siz takılın öyle işte. Razz
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue90/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 4:33 am

Ekliyorum, şekerim. Happy
Daenerys K. F. Landers

Daenerys K. F. Landers

Lakap : Danny.
Rp Sevgilisi : Hansacle.

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 4:38 am

Slytherin mi Ravenclaw mu yoksaa Gryffindor mu istersin kurgu için? Ona göre karakterlerimi dizmeye başlayacağım da.. Razz
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 4:39 am

Ahaha, fark etmez hepsi uyar. Happy Hepsi olsun, hepsiiiğ. Happy
Daenerys K. F. Landers

Daenerys K. F. Landers

Lakap : Danny.
Rp Sevgilisi : Hansacle.

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 4:57 am

Baştan uyarıyorum kalp krizi geçirebilirsin, hepsi derken ciddi anlamda tehlikeyi göze aldın. Hey, Jude! | Yeni Üye. 2879408250

Krystelle, Sly, 6; okula bu sene gelen, suratında hiç silmediği gülümsemesi ve sıcakkanlılığı ile onu sevmemenin mümkün olmadığı insan. Zaten çoğu Sly çocukluk arkadaşı olduğundan ve tabii ikizinden dolayı ortamı hazırdı ortaya geçti cuk oturdu. Taş hatun zaten, erkeklerle feci içli dışlıdır. Aynı zamanda çok iyi sırdaştır, çok konuşur ama kimsenin sırrını kimseye söylemez. Genelde özel kurguları var bu arkadaşın. afsghj Bilemedim şimdi bizimki ne olsa. Buna bulunca zaten Krystof'unki de hemen bulunuveriyor. Razz

Alyssha ile Kimberly, Malfoy sisters. Alyssha sert mizaçlı, tam Slytherinin prensesi ah canım, karanlığın dibine vurmuş hatundur. Ego tavan, en güçlü genç büyücü benim diye geziniyor. Karanlık lady de kankası olunca tabii, oh. O altı sen beşinci sınıftayken -eğer biraz macerayı seviyorsan tabii- yasak ormana gitmiş olabilirsin. Bizim hatun oraya kamp kurmuş gibi maşallah, çıktığı yok. dfghj Her neyse bu seni görür, peşinden gelir. Sen bir süre sonra fark edersin derkeen bu ormanın lanetli yaratıklarından birkaçı bunlara saldırır. Ama ikisi de yetenekli oldukları için orada iş birliği yaparak çok rahat kurtulurlar. Bundan hiç kimseye bahsetmezler, birbirlerinden hoşlanmıyorlarmış gibi gözükürler ama içten içe aslında sempati beslerler. Kimberly'den bir şey gelmedi aklıma.

Sonracıma Xavier var 7. sınıf, Krystof ve iki kişi daha Slytherin'in erkek grubular. Burunlar havada, yakışıklıyız biz, güçlüyüz, karanlığız, Slytheriniz tiplemeleri. Sonracımaaaa.. Jacques var, bu tam parti adamı. İçmeye de bayılır. Bir gün aynı ortamda denk gelmişlerdir, sonra ikisi arasında eğlenceli muhabbetler üzerine yakın arkadaş olmuşlardır. Partilerde filan Jacques hep senin de gelmen için ısrar eder, biliyor ki sen içince açılan tiplerdensin. Razz

Slytherinler bu kadar, biliyorum biliyorum çok azlar değil mi? afghjk
Ravenclaw'dan Connor var, eski çapkınlardan. Heavendan sonra uslandı bu. Takıldığı kişiler bellidir, okulda herkesle muhabbeti var sayılabilir ama insanları çıkarları doğrultusunda seçer. Hufflepufflı da olabilir bu Gryffindor da, ona pek fark etmez. Yeter ki işine yarasın. Aynı binadalar, Connor bir yıl büyük ama. Buna bir şeyler bulabiliriiz. Sonracıma Liona var, o da Rav'ın zeki ama çalışmayan hatunu. Bildiğin hatun yani. Razz

Gryffindordan da, karanlık bir Gryffindor olup tüm çevresi Slytherinlilerden oluşan Natalia. Hiçbir zaman Gryffindor olmak istemedi ama deli cesareti yüzünden Gry oldu. Ona da bir şeyler bulabiliriz. Tanrım hiç ilhamım yok bugün. Hey, Jude! | Yeni Üye. 1056955461

EDİT: YİNE ROMAN YAZMIŞIM LAN!
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue97/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 5:56 am

Birbirimizi hiç sevmeyelim; neredeyse nefret edelim; Draco - Harry gibi olalım. Sonra Natalia'ya sark ben seni döveyim. Hey, Jude! | Yeni Üye. 1056955461 Jack sıcak kanlı neşeli bir çocuktur ama sadece sevdiklerine karşı.
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 6:04 am

Tamam, ama şöyle bir durum olsun. Jude sarhoşken bunu yapsın, çünkü normalde herkesten nefret eden -kendinden bile- bir kişiliği var. Olur mu? Happy
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue97/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 6:17 am

Oluur, ayık sarhoş benim kızıma mı sarkıon? Evet!!1!11!! Razz
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 6:21 am

Pardon abi. Bi' daha olmaz söz. Happy Natalia, bacımsın. Happy
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 6:31 am

Ahahah ay yarıldım benim odunum bir anda aslan parçası olmuş. faasdfsghj Happy
Bu hatuna da bacı denmez şimdi ama hani. What a Face
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 6:35 am

Bacımsın bacım. -Tamam bu hatundan bacı olmaz ama; kelle gidecek, Talia Hanım. Senin odun deli çıktı. Başımı yiyecek. Razz- Ehehe. Happy
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Lakap : Lord'a lakap takın da görün bakalım noluyo.
Rp Sevgilisi : Ophy'm var benim hacıt. Naber?

Özel
Rp Puanı:
Hey, Jude! | Yeni Üye. Left_bar_bleue95/100Hey, Jude! | Yeni Üye. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 7:36 am

Raven'la eski sevgili olun siz. Baktı benim kız sen biraz psikosun yol verdi sana Razz
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hey, Jude! | Yeni Üye.   Hey, Jude! | Yeni Üye. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2012 7:48 am

Ahey, tamam. Happy Gelsin Rav'cığıma bir yer. Happy

Hey, Jude! | Yeni Üye.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Bebek Yeni Ufuklar...
» Yeni bir şeyler * Yeni bir arkadaş.
» Hey, Jude!
» YENİ VELVET.
» Yeni Sahip