Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyi ki doğdun vişne perisi. <3

+2
Aretha Henderson
Alyssha Cassidy Malfoy
6 posters
YazarMesaj
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Left_bar_bleue100/100İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Empty_bar_bleue  (100/100)

İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Empty
MesajKonu: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 8:33 pm

Aslında şu başlıkta uzun uzuun şeyler yazmak istiyor canım ama yeni uyanmanın durgunluğu ile parmaklarımı klavyeye zor götürüyorum. O yüzden pek fazla uzatmadan işin özüne geçeceğim. What a Face

Tanışalı birkaç sene oluyor sanırım. Hep bu sitede konuştuk. Daha ilk konuşmamızdan kanımız ısınmıştı birbirimize. Ah canım, bebeğim olduk ilk dakikalardan. Sonra sen gittin, döndün, tekrar gittin, tekrar döndün. Bu işlemi kaç kez tekrarladın hatırlamıyorum ama birbirimize sevgimiz hiç azalmadı diye düşünüyorum.

Rpgnin bana kazandırdığı çok kişi var. Ki bence bunlardan biri de sensin. Ne olursa olsun, çok seviliyorsun vişne perisi. Umarım isteklerin olur, hayatın boyunca. Birlikte de mimar oluruz. Razz Gece ile de mutlu yıllar. asfhja

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN. İyi ki varsın. İyi ki doğdun vişne perisi. <3 2830501086
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Left_bar_bleue100/100İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 9:19 pm

Bu konuyu ben açacaktııım. Yaklaşık 1 haftadır bugünün halini kuruyorum desem yerdir, ehem, neyse efenim.
    Açıkcası, ilk tanıştığımız siteyi hatırlayamıyorum. O kadar çok sitede birlikte olduk ki... Bir buçuk sene falan oldu galiba. Ne Lauretta'lar ne Euterpe'ler, Ne Carolie'ler gördük geçirdik. Emma'yı kafamda seninle bütünleştirmiş olmam da cabası. Gece'ye, hele de Can'a olan sevginden dolayı, Gece'nin şarkılarını her dinleyişimde aklıma ilk sen geliyorsun. Ben inanıyorum ki, bu seneyi kolayca atlatacaksın ve istediğin yere gireceksin. Hah, YGS/LYS'de kimmiş benim Aşkit'imin yanında? Seni çok seviyorum vişne'm, Aşkit'im. Senin yerin hep ayrı olacak. Doğum günün kutlu olsun. Nice yaşlara, nice yıllara. <3

Aslında devam edebilirim ama edemeyeceğim galiba. Yo, sadece gözüme toz kaçtı.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Left_bar_bleue97/100İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 9:29 pm

18 mi, o da ne? Çok büyümüşün ya Razz Ama 18 iyidir yani öyle derler. Aslına bakarsan kuzenim 18 olduğunda şöyle demişti. "Uyandım, yine her şey aynıydı." ama tabi 18 demenin bile bi ayrılığı var, kanunen istediğin şeyi yapabilirsin- yani öyle diyolar. Neyse uzun lafın kısası nice iyi yıllar geçirmen dileğiyle bu doğum günün de kutlu olsun!!
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Lakap : Denesenize.
Rp Sevgilisi : Sadece sevişir.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 11:01 pm

Merhaba Vişne. Happy Okuyorsan sana yazıyorum. Şimdi tanışalı çok olmadı aslına bakarsan, saymadın kaç gün olduğunu. Ama sana hemen kanım ısındı. Hemde çok ısındı. Seni başka bir sitede görmüştüm daha önce. Çalışmalarına hayran kalmıştım. Burada tanışmak mümkün oldu. Aynen adaşımla olduğu gibi birbirimize çok çabuk ısındığımızı düşünüyorum. Çok şey yazmayacağım bu konuda iyi değilim. İyi ki tanıştık Vişnem, hep yüzün gülsün. Seni çok seviyorum, seviyorum yani. Umarım dostluğumuz uzun sürer bir daha hiç gitmemen dileğiyle. Seni seviyorum. -kaçkeresöylediiiiim?- İşte her neyse, görüşürüz. <3
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2012 7:40 am

- Selin'm hayatım benim çok teşekkür ediyorum sende iyi ki varsın, beraber mimar olacağız. Unutur muyum hiç meslekdaşım?
- Esra'm, valla okurken gözlerim doldu aşkitim. Çok teşekkür ederim önemli olan düşünmen biliyorsun <3
- Ahaha teşekkür ederim Betül'cüğüüüm.
- Bebeğiiim, ah bir de aşkıma sarkmasan ahaha. Teşekkürler hayatım, sen de hp gül. <3
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Left_bar_bleue98/100İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2012 8:03 am

İyi ki doğdun vişnee! Umarım hayatının geri kalanında da bu kadar sevecen, bu kadar mutluluk veren biri olursun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın!
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun vişne perisi. <3   İyi ki doğdun vişne perisi. <3 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2012 9:25 am

Teşekkürler hayatııım <3

İyi ki doğdun vişne perisi. <3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vişne perisi ~
» vişne perisi gelmiş.
» Dıp dırırırırım, vişne perisi geldii.
» İyi ki Doğdun Eda! -Harmonia-