Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var

3 posters
YazarMesaj
Barcus Monarojnaki Rox

Barcus Monarojnaki Rox

Lakap : Shadow

Özel
Rp Puanı:
Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Left_bar_bleue89/100Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Empty_bar_bleue  (89/100)

Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Empty
MesajKonu: Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var   Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 1:48 am

Merhaba arkadaşlar ben Canberk insanların çoğu eskiden bana Gölge derlerdi ama anlamadım bugüne kadar. Güya görünmez gibiymişim her şeyden de haberim oluyormuş. Bu yüzden diyorlarmış Happy Bende gerçekten RPG alemine yeni katıldım. Barcus Monarojnaki Rox benim ilk karakterim. Çok güzel bir ortam. Çok beğendim hele de bu siteyi. Hani denediğim 1 site daha var fakat "cık" olmaz, oraya ısınamadım Smile Tabi yeni geldiğim için çok soru sorup illallah ettirebilirim şimdiden özür dilerim. 19 yaşındayım. İnsanlarla takılmadan önce -ister sanaldan ister reelden- onlara oyunlar oynarım ama bu ilk zamanlar için onu tanımak içindir. Sonraları oynarsam benden kaçın bence :DSonuçta insanlar aynı olsa da kişilikleri aynı değildir -çok çelişkili gibi durdu ama anlamaya çalışınca güzel bir anlamı vardır- Smile Sadece büyüklerime değil küçüklere de saygım vardır ama bu küçüklere olan saygımı benden küçük olanlar bana saygısızlık yaparlar.Bu kötü bir şey işte ama dize getirmeyi bilirim adamı Happy Sadakatsizliğe hiiiçççç tahammül edemem. Arkadaş edinmeyi çok severim onun için RPG alemindeyim. Herkesi seviyorum Happy Benim dırdırımı dinlediğiniz -okuduğunuz- için teşekkür ederim Happy Herkesle ama herkesle tanışmayı çok istiyorum. Mesajlarımı sıcak tutmak isterim Happy
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Left_bar_bleue97/100Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var   Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 5:50 am

Biz zaten birazcık tanışmış gibi olduk ama buraya gelip hoş geldin demek adettendir. Razz Ayrıca insanlarla ilk tanıştığında yaptığını söylediğin durum bence insanlara karşı güvensizliğini ifade eder, pek onaylamadım o nedenle söyleyeyim dedim. Oyle. Şimdilik başka diyeceğim yok. Baaa
Barcus Monarojnaki Rox

Barcus Monarojnaki Rox

Özel
Rp Puanı:
Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Left_bar_bleue89/100Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var   Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 7:20 am

Evet ama bu zamanda kim kime nasıl güvensin değil mi haksız mıyım Happy
Richie Rimbauer

Lakap : R&R, Revolver
Rp Sevgilisi : Şimdilik yok, kısmet.

Özel
Rp Puanı:
Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Left_bar_bleue97/100Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var   Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 6:47 am

Hoş geldin, sefalar getirdin RP alemine. Siteye ben de yeni gelen birisi olarak, ikimize de hoşgeldin diyorum. Umarım rp denen maddeye sen de bizim gibi alışacaksın, ki bu oyun resmen bağımlılık yapar.
Barcus Monarojnaki Rox

Barcus Monarojnaki Rox

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var   Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var Icon_minitimeCuma Ocak 31, 2014 4:52 am

Ben daha çok yazmayı sevdiğimden dolayı yazmaya zaten bağımlılığım var Smile ikimizde hoşbulduk o zaman seni tanıdığıma memnun oldum bedirhan Smile

Kötü İnsan Ama Halesi Halen Var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kötü Hatıralar..
» Kötü Karşılaşma
» Kötü Bir Günün Sonu
» Arkadaşınıza Yaptığınız En Kötü Şaka