Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı Yorumları!

+19
Kimberly Valerie Malfoy
Demon
Jeremy Peeta Maurëll
Diamenta Sandeaux
Aphrodite Deathbringer
Venetia Lynn Boleyn
Daniela Mia Malfoy
Nicholas Rudolf Bethell
Jenna Miriam Lioncourt
Lydia Myrenela Black
Jude Maurëll
Patrick Mars Bridgerton
Dimitri Aldrich Potter
Elizabeth Snape
Medalainé Black
Paul Joshua Jackson
Steve Resee Potter
Anna Lizzie Malfoy
Lady Aldwyn
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:49 am

Demek öğrencilerin aşk hayatı. Bir profesör olarak bunları duymak işime gelir doğrusu.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:53 am

Dikkat edin minikler, müdüreniz sırlarınızı öğrendi anlaşılan. Razz
Elizabeth Snape

Elizabeth Snape

Lakap : Lizzy
Rp Sevgilisi : Severus Patrick Rickman

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 6:30 am

Ah sanırım bir yerde yanılıyorsunuz. Kuşlarınız fazlasıyla haksız durumda. Happy Çünkü Alecto'nun nerede olduğundan haberim var benim. Kendisi şehirden uzakta bir yerde, başını dinlemek amacıyla tatil yapıyor. Benim de mesleğim icabı bildiğiniz gibi Hogwarts'ı bırakmam söz konusu bile olamaz. O yüzden Alec tek başına gitti malesef tatile ve bundan da benim haberim var. Tatilden döndüğünde haberleri okuyunca gerekli açıklamayı onun da yapacağından eminim. Yani kısacası ortada kesinlikle bir ihanet durumu yok ve bu cidden çirkin bir suçlama. Müdire hanıma desteği için teşekkürlerimi sunuyorum. Sanırım bu açıklama yeterli olmuştur.
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 7:53 am

Oyyşş ne olmuş burada.
Kimsenin sırı mırı kalmadı.
Ama iyi iş çıkarmışsın. Her ne kadar beni de bayağı eleştirsende. Razz
Son haber hariç hepsi mükemmeldi. Son haberde direk bende patlmış top. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_evil (:

Anna Lizzie Malfoy demiş ki:
Stefan'da senden nasibini aldı anlaşılan.
Profesörlerimize güvenimiz sonsuz. Kimse kimseye ihanet etmez. Hele ki bahsi geçen kişi Elizabeth Snape. Bence herkes kendi gizli köşesine çekilmiş. Razz

Evet bende bayağı nasibimi almışım bu işten. (:
Patrick Mars Bridgerton

Patrick Mars Bridgerton

Rp Sevgilisi : Aranmakta.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 7:56 am

Harbiden bu ne, ama gerçeği söylemek gerekirse mükemmeldi.
Bizim şu aşk haberi hariç. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Suspect
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:01 am

Bence de aşk haberi hariç
Bir de teyzem olcan... Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_lol
Stephanie den haberim var
Bu konuda söyliycek sözüm yok... Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_silent
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:34 am

Demek haberimizin Elizabeth Snape'i sinirlendirmiş. Üzgünüm bayan Snape, açıklamalar olmadıkça düşünce özgürlüğümü kullanmak zorundayım. Sizin için mutluluklarımı iletiyorum. Dönünce de Alecto'dan savunmasını kuşlarım ve ben bekliyor olacağız. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_wink

Teşekkürler Stefan. Sırların kilitlerinin açılma vakti. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_cool

Kyle; aşk hayatı ağır bir konudur. Sonuçlarına katlanmayı öğrenmelisiniz. Happy

Alysha; üzgünüm tatlım. Teyzen de olsam bu konular da ilişkilere bakmıyorum. Sessizliğini korumakta sana kalmış. Fakat senin yerinde olsam güzel bir açıklama yapardım. Sonra yanlış anlaşılmalar olabilir. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_wink
Paul Joshua Jackson

Rp Sevgilisi : Lydia Myrenela Black <3. Çook seviyorum onu.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:51 am

bence Rawenclaw şampiyon olur süper gidiyorlar şu anda puan 0 helal olsun Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_sunny
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Lakap : Küüüçüüük Kurbağaaa :P

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue99/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:44 am

Ben tatil yaparken ortalık fena karışmış anlaşılan. Bundan sonra davranışlarımızda biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Alec ve Jamie hakkında düşündüklerinizin aslı astarı yok efendim. Jamie ile Lizzy yakın arkadaşlardır. Profesörlerimiz birbirlerine ihanet etmezler..
Ve ah Nathan'ı bulduk. Sizlerle paylaşmamız gereken bir olaydı fakat her şey kesinleşmeden konuşmanın yanlış olacağını düşünmüştük. Nathan tekrar aramızda ve profesör kadromuzu şenlendirdi.
Öğrencilerimiz ile ilgili olan şeyler ise gayet ilgimi çekti. Arkamızı döndüğümüzde neler karıştırdıklarınızı öğrenmek keyifli oluyor. Okulda gözümüzü dört açsak iyi olur.
Dırdırcının bir dahaki sayısını merakla bekliyor olacağım.
Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:59 pm

Öncelikle tebrikler.
Ben sitenin büyük bir eksiğinin kapandığını düşünüyorum.
Bu da sitenin Gossip Girl'ü sensin demek oluyor herhalde.
Şu kuşlarıda hani bir köşede kıstırmak lazım.
Bu arada tüm okul nasibini almış yani senden Happy
Devamını bekliyorum/ruz.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:58 am

Paul, bu gidişle yalnızca gönüllerin şampiyonu olacaklar. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_wink

Svetlana, Tatilden döndüğünüze sevindim. Sizi bundan sonra daha çok dırdırcı da görecekler demek oluyor bu. Birbirinize olan bağınızı takdir ettim. Ama aşk nelere kadirdir. Nathan'ın da gelişi kendisini hemen belli etti zaten. Dersine olan ilgili şüphesiz ortada. Teşekkürler. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_biggrin

Allison, Teşekkürler. Gossipgirl'den daha farklı ama tabii bir haberiniz varsa çekinmeden bana yollayabilirsiniz. Kuşlarıma söylerim bundan sonra köşeden kaçarlar. Razz
Jenna Miriam Lioncourt

Jenna Miriam Lioncourt

Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue87/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:57 am

Paul Jackson demiş ki:
bence Rawenclaw şampiyon olur süper gidiyorlar şu anda puan 0 helal olsun Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_sunny

İnsan yurtdışında olunca geziyor canım. Zaten adam akıllı üç kişiyiz. Hepside arkadaşım. Ben Norveç'deyim. Gezmek varken niye internete gireyimki. Bugün girdim bir rp'de bıraktım. Billie White kuzenim gibi birşey oda Polonya'da. Hem önce RAVENCLAW yazmayı öğrende gel.
Tamam birinci olamayabiliriz. Ama biz 3 kişiyiz. Siz kaç kişisiniz? Birde bunu düşündün mü? Hufflepuff'da aynı şeyi yaşıyor aksine onlar 2 kişi ama hiç ses çıkardıklarını görmedim.
Sana son sözüm Paul sen Norveç veya Polonya'da olsan gezermiydin? Yoksa saatlerce evde kapanıp bilgisayar'da vakit mi geçirirdin?

Bu arada Dırdıcı gerçekten süpersin. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_cool
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:59 am

Bence de Alicia haklı. Burada diğer binaları küçümsemeye yer yok!
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:17 am

Bence de küçümsemeye gerek yok
Ve Alicia gerçketen haklısın ben de yurt dışında olsam asla evde bilgisayar başında pineklemezdim...
Gerçi şu anda eve kapandığım yok ama telefondan netbook falasn filan ordan giriyorum siteye..sürekli sitedeymişim gibi görünüyor.Evet sitedeyim ama evde değilim...xdxd
Ravenclaw 3 kişi Hufflepuf 2 kişi biz Gryffindor olarak kaç kişiyiz.Slytherin kaç kiş?
Bİr de o açıdan düşünmek gerek..
Nicholas Rudolf Bethell

Nicholas Rudolf Bethell

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue75/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:24 am

O küçümsemene gerçekten gerek yok. Bana şimdi mesaj olarak attı. Evde film izliyordum. Gir siteye bak dedi Alicia. Bende öyle girdim. Ama Alicia çok iyi demişsin. Yürü her türlü arkandayım. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_smile
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:29 am

Bende arkanızdayımm..=)
Gry ve Rav dostluğuu....
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 301404 Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 49849
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:25 pm

Tamam, herkesten özür dilerim.

Bir daha olmaz.
Ben de Ravenclaw'ı sevmiyor değilim. Ayrıca yazmayı biliyorum. O bir hataydı sadece.
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 49849

Tekrar herkesten özür dilerim.

Belki binalarımız farklı ama herkes ile dost olurum isterse.
Lütfen beni yanlış tanımayın.
Hepimiz biriz ne de olsa.
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 931145
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:03 am

Dırdırcı hanım şu sıralar iş üzerinde sanırım? Ne ses çıkıyor, ne soluk. Razz
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:39 am

Evet bu sessizliğin altında bir şey yatmasın. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Suspect
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 8:30 pm

Kuşların başına bir şey mi geldi acabaa??? Happy
Daniela Mia Malfoy

Rp Sevgilisi : N'arar? :P

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:23 pm

Vaoov. Ben İngiltere'den uzak kaldığım sıralarda buralarda neler olmuş neler. Ellerinize sağlık, Dırdırcı. Bütün haberleri tek solukta ve keyifle okudum. Sesiniz soluğunuz çıkmıyormuş. Ama biz devamını merakla bekliyoruz.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:12 am

Haber tufanı yapacağım. Emin olun böylece daha çok hoşunuza gidecek.
Kuşlarım da sapasağlam. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_cool

Teşekkürler, sanırım artık döndüğünüze göre sizin de dırdırcıda ki yerinizi alma vaktiniz geldi. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_wink
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 5:22 am

Kuşların sağlam olduğuna hiç sevinmedim. Happy
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Lakap : Küüüçüüük Kurbağaaa :P

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Left_bar_bleue99/100Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:16 am

Haber tufanı? Korkmalımıyız Arasia?
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Yorumları!   Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:20 am

Korkulacak bir şeyin olduğunu hissediyorsan, korkmalısın Svetlana'cım. Dırdırcı Yorumları! - Sayfa 2 Icon_wink

Dırdırcı Yorumları!
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dırdırcı Özel Programı
» Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa
» Dırdırcı Özel Sayı | İkinci Sayfa