Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa! Left_bar_bleue93/100Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa! Empty_bar_bleue  (93/100)

Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa! Empty
MesajKonu: Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa!   Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 6:47 am

Yetişkinlerden bahsettik, ama ah bu dünyada bir biz yokuz değil mi? Hogwarts koridorlarında şu sıralar ders ve parti uğruna koşturan, küçüklü büyüklü öğrencileri unutmamalı! Onlar arasında da yeni olup, adlarını popüler kişiler listesine yazdıran birçok kişi var. Eski öğrencilere kök söktürürler mi, orası şüpheli. Yine de yok sayamayacağımı söylemeliyim.

Isadora Narvatil ile dedikodu kazanımızı kaynatmaya başlıyorum! Dördüncü sınıfta olan Slytherin'li Isadora, bir Slytherin olmasına karşın sevimli yapısıyla dikkat çekiyor. Bu durumda seçmen şapkanın kararını sorgulamadan geçemiyorum, şayet kendisi artık adını bilemeyecek kadar yaşlandı! Tabii yinede karanlık bir aileden gelmesi ve gizemli geçmişi ile tarafını oldukça belli ediyor. Genelde sevilen Isadora, yeni yetişkinlerimizden Stensie Maraqué'nin koruması altında! Aman dikkat derim.

London Rasmussën, gözlemlerime -ah hayır, kuşlarımın gözlemlerine göre- soğuk bir duruşu varmış. Ama aslında tam bir Gryffindor'muş. Cesareti, gereksiz neşesi, şen şakrak oluşu gibi özellikleriyle. 5. sınıfta olan genç kız, şimdiden sevilenler listesine girmiş gibi görünüyor. Öyle ki, çevresi bayağı geniş. Bakalım, Gryffindor'un 6. sınıf kızları havasını söndürecek mi?

Bunca bina arasında Ravenclaw'ı unutmamalı. Onları bu dönemin şampiyonu olarak görsem de beni çok şaşırtarak en sona kaldılar. Bu tembellik onların zekasını boşa harcasa da orada da bir yeni yüz var. Alexandra Rhea Galibina! Mantığını konuşturan, Gryffindor eğilimli biriymiş. Genelde Ravenclaw - Slytherin ikilisi olsa da, istisnalar kaideyi bozmazmış! Şu sıralar ismini her yerde duyuruyor, 5. sınıfa giden öğrenci.

Dracul Vasilyevski! Kaçın kızlar, çünkü bu delikanlı tam bir kötü alışkanlık simgesi. Bana Slytherin'den Xavier Shane Raymond'ı hatırlatsa da ikili arasında henüz bir muhabbet dönmemiş anlaşılan. Ruhsuz, eğlenmeyi sevmeyen Dracul'un kendine has çekiciliği yazarınızca kızları ona çekiyor. Öyle ki, eski sevgili listesi oldukça kalabalıkmış. Ne siz sorun, ne de ben anlatıyım!

Şimdi bir Hufflepuff'lıya dönüyoruz. Hufflepuff'ta Talia ile Beth şimdiye kadar kendisini göstermiş olan iki kişi. Şimdi üçüncü bir genç kız ise Anelia J. Clementé. Dördüncü sınıf öğrencisi olan Anelia'nın küçük bir sırrı varmış! Hiç genç kıza kan durumunu sordunuz mu? Eh sırrını açıklamayacağım tatlım, yine de bence dikkat etmelisin. Annen baban yalanlarını duyarsa üzülebilirler.

Sıradaki kızımız, bana Slytherin'in prenseslerinin Ravenclaw versiyonu gibi gözüktü. Noa van den Vondel, mükemmelliyetçi yapısı ve güzelliğiyle fazlasıyla dikkat çekiyor. Hem erkek hem kızlara ilgi duyuşu ise, hayranlarını sevindirecek türden. Açıkçası bu kızı gözüm tuttu, bana kendi küçüklüğümü hatırlattı! Aman aman, bu konuya hiç girmeyelim!

Son olarak, Heaven Arquette'yi hepimiz tanıyoruz. Peki ya kuzeni? Nathaniel Arquette, Heaven'ın erkek versiyonu. Hogwarts'a gelir gelmezse, bir başka güzel Kimberly Valerie Malfoy'u kapmış! Bana kalırsa yakışıyorlar, ama Slytherin'lilerin sağı solu belli olmaz.

Şimdilik yenilerimiz bu kadar! Kimler kara listeye girecek, zamanla göreceğiz. Hepinizi öpüyorum sevgili okurlarım!

Dırdırcı editörünüz, Adriana Eleadora.

Yeni Yüzler # Öğrenci Tayfa!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Yüzler # Yetişkin Tayfa!
» Yeni bir şeyler * Yeni bir arkadaş.
» Yeni Bir Bebek Yeni Ufuklar...
» Yeni Bir Yüz!
» Yeni Sahip