Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Yüz!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Yeni Bir Yüz! Left_bar_bleue93/100Yeni Bir Yüz! Empty_bar_bleue  (93/100)

Yeni Bir Yüz! Empty
MesajKonu: Yeni Bir Yüz!   Yeni Bir Yüz! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:25 am

Sevgili Okurlarım;
Geçen gün yolum Knocturn Yolu'na düştü. Aslında gitme sebebim yeni açılan Argus Sielon Book Store'a bakmaktı. Dışarıdan fazlaca karanlık görüşünüşüyle dikkatimi çeken bu dükkanda içeriye girdiğimde bizzat bir olayla karşılaştım.
Biçim Değiştirme Profesörü Sheridan Katie Connelly'i içeride meraklı bir şekilde süzülürken gördüm. Karanlıkta onu eğer parlayan kafası olmasaydı tanımayacaktım doğrusu. Tanıdığım anda ise olacakları gözlemlemeye başladım. Oralarda ne olduysa göremedim fakat bir kaç devrilme sesi duydum ve ardından genç kadının korku dolu telaşlı hareketlerini yakaladım.
Gerisini görmek çok isterdimki ayaklarım beni dışarı çıkarttı. Kendim yerine kuşlarımdan birini oraya bırakarak bu yeni dükkanın sahibi hakkında bir araştırma yaptım.
Dükkanın sahibi olan Marcus Lorean Espocio, Karanlık tarafın müritlerinden zamanında tek aile ferdinin öldürülmesinden sonra canileşen tam anlamıyla bir psikopat!
Ravenclaw bina sorumlusu ve sevimli bir profesör olarak bilinen Katie'yle ilişkisi nedir bilemem, çok yakında kuşumun aydınlatacağını umuyorum.
Sihirli günler!

Aphrodith Arasia / Dırdırcı Editörü.

Yeni Bir Yüz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir şeyler * Yeni bir arkadaş.
» Yeni Bir Bebek Yeni Ufuklar...
» Hey, Jude! | Yeni Üye.
» KURALLAR! | YENİ.
» Yeni Tema!